Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
A propos wyroku dla Kamińskiego W telewizorni Kaczmarek były minister PiS w telewizorni mowił, że Ziobro stara się bronic w mediach Kamińskiego, ale kiedy był przesłuchiwany w prokuraturze to jakoś Kamińskiego nie bronił. Nie dziwi mnie to bo dla mnie Ziobro to mniej niż ... 0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Kopacz zadziwiła. Podsumowała pół roku swoich rządów w 10 min. wystąpienia. To jest prawdziwa pigułka. A jeszcze bardziej zadziwił Jarosław Kaczyński, który zrecenzował premier Kopacz przed jej wystąpieniem (przed dziełem). Klasyczne lanie wody przez prezesa – zastosował lewatywę (bez mydła). Ale to nie prezes jest ważny, tylko premier Kopacz :P W sferze społecznej osiągnęła zadziwiająco dużo. Nieco ucywilizowała Polaków, bo przeprowadziła wbrew skansenowi konwencję antyprzemocową, z rządu wyszedł projekt ustawy in vitro, ciągle reformowana jest służba zdrowia, która nigdzie na świecie nie została ostatecznie zreformowana (nie jest to pocieszeniem dla nas). Wzrosło zatrudnienie (ponad 16 mln Polaków ma pracę), ponoć najwyższe po 1989 roku. Na wojsko przeznacza się 2 proc. PKB, itd. Ewa Kopacz kontynuuje rządy Donalda Tuska, ale wydaje się być skuteczniejsza w realizacji zamierzeń, a słabsza wizerunkowo (Ostachowicz lepszy od Kamińskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i trzeba wspomnieć o sukcesie opozycji, a konkretniej PiSu, które usadziło nieprawomocnie Mariusza Kamińskiego na 3 lata i jest to balast wyniesiony z IV RP Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu posty nie przechodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasowska Joanna
Zapraszam do siebie. Wróżę od ponad nastu lat. Biegle i szybko. Lubię swoją pracę, mam stałych klientów. Ceny są atrakcyjne. Nie zarabiam na wróżbach, praktykuje. Przyjmuje również w swoim małym saloniku, od niedawna funkcjonującym. Moje opracowania się sprawdzają. Uważam je za wyczerpujące. Po wiecej szczegółów, prosze o maila. wroozzkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasowska Joanna
Zapraszam do siebie. Wróżę od ponad nastu lat. Biegle i szybko. Lubię swoją pracę, mam stałych klientów. Ceny są atrakcyjne. Nie zarabiam na wróżbach, praktykuje. Przyjmuje również w swoim małym saloniku, od niedawna funkcjonującym. Moje opracowania się sprawdzają. Uważam je za wyczerpujące. Po wiecej szczegółów, prosze o maila. wroozzkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasowska Joanna
Zapraszam do siebie. Wróżę od ponad nastu lat. Biegle i szybko. Lubię swoją pracę, mam stałych klientów. Ceny są atrakcyjne. Nie zarabiam na wróżbach, praktykuje. Przyjmuje również w swoim małym saloniku, od niedawna funkcjonującym. Moje opracowania się sprawdzają. Uważam je za wyczerpujące. Po wiecej szczegółów, prosze o maila. wroozzkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasowska Joanna
Zapraszam do siebie. Wróżę od ponad nastu lat. Biegle i szybko. Lubię swoją pracę, mam stałych klientów. Ceny są atrakcyjne. Nie zarabiam na wróżbach, praktykuje. Przyjmuje również w swoim małym saloniku, od niedawna funkcjonującym. Moje opracowania się sprawdzają. Uważam je za wyczerpujące. Po wiecej szczegółów, prosze o maila. wroozzkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To PiS chce wsadzić do więzienia vice szefa konkurencyjnej partii ? Oczywiście w demokratyczny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Konwencja antyprzemocowa nie spowoduje że Kowalski nie będzie już bił żony. Natomiast gadanie że spowoduje ona wprowadzenie tylnymi drzwiami gender jest też kretyńskie. Kopacz była chora co było widać. Może trzeba było zrobić to podsumowanie dzień, dwa później ? I tak jak pisałem : nie wspomniała nic o porażce jaką było ustąpienie górnikom. >>> Bardziej zadziwia fakt że egzaminy dla dzieciaków tych co nie były np wczoraj na nich z powodów zdrowotnych, odbędą się ....w dzień dziecka :D :-O brawo ministra Rostkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym in vitro nie przesadzajmy - to jest ewidentnie ukłon w stronę elektoratu przed wyborami, projekt może wcale nie zostać przegłosowany, KK póki co szantażuje posłów że nie dostaną komunii świętej ( ciekawe że w tym przypadku nie pomogłaby im spowiedź...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z onetu : " Sondaże z poparciem dla PO to taka sama ściema jak obietnice tej partii. Nie wiem czy słyszeliście wczorajszą odpowiedź Niesiołowskiego na informacje o tym, że: w Polsce ludzie czekają w kolejkach do lekarzy latami, że dzieci z obszarów wiejskich nie mają możliwości pójścia do żłobka i przedszkola ( bo nie ma tych placówek ), że ludzie zarabiają po 1300 netto, że padają małe przedsiębiorstwa, których nie stać na opłatę zusu, że 60% maturzystów deklaruje chęć wyjazdu z Polski w poszukiwaniu pracy, a wiecie co ten buc odpowiedział?? Z tym swoim cynicznym uśmieszkiem?? - to brednie - mówi.......to bzdura LUDZIE !! Przecież to się w głowie nie mieści jak te podłe świnie są oderwane od rzeczywistości. Oni naprawdę nie wiedzą jak wygląda życie w Polsce ! I WY chcecie na coś takiego głosować?" >>> Niesiołowski dawno powinien już być wycofany na drugą linię PO bo to co wygaduje zwyczajnie zniesmacza. Podobnie jak te mirabelki i szczaw. Ludziom z wiekiem niestety miesza się ...w głowach. Kaczyński, Niesiołowski, Miller itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj W wywiadach Bronisław Komorowski wielokrotnie krytykował rozwiązanie WSI. >>> No i jeszcze powiedz, że nie mial racji >>>>>>>>>> Miał rację jeżeli twierdził że zostało to źle zrobione bo ujawniano agentów itd. pozbawiono nas osłony kontrwywiadowczej w Iraku czy Afganistanie. Natomiast to że należało coś zrobić z WSI nie ulega wątpliwości. Szkoda tylko że rozwalał je Antek, człowiek nie uznający niczego innego, żadnego innego narzędzia jak młot. Natomiast to co podaje WikiLeaks niestety powoduje niezbyt przyjemny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj To PiS chce wsadzić do więzienia vice szefa konkurencyjnej partii ? Oczywiście w demokratyczny sposób ? >>> A PO chce??? Acha! Ten sędzia to z PO :classic_cool: no tak. Jak wyrok nie po waszej myśli to oczywiście sąd uległy wobec PO. Jesteście przewidywalni do "bulu". I dajecie sobie wcisnąć w głowę teksty o tym że to policjanta karzą a nie złodzieja, nie widzicie złożoności sprawy i niuansów. A one są takie że nawet jeśli X coś przeskrobał to policjant nie ma prawa okładać go po "ryju" i to jest m.in przekroczenie uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten młody sędzia jest odważny bo musiał wiedzieć na jaki hejt się naraża. Podobny hejt był wobec innego sędziego ws. Sawickiej. >>> No to ponarzekałem trochę na premierę, Niesiołowskiego itp. teraz czekam aż jakiś pisowiec okaże nieco obiektywizmu i powie coś złego o PIS :-P 🖐️ ale zdaje się że tym się różnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jako bezstronnego obserwatora jest następujące.Jeśli jakakolwiek partia polityczna przyjmuje w swoje szeregi karierowiczów z innych partii sama dla mnie staje się niewiarygodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie krytykować rządu a tym bardziej prezydenta . Można za to trafić pod sąd. Jedyną nadzieją jest 10 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Ta histeria że podobno żyjemy na Białorusi pokazuje tylko jak wami łatwo manipuluje PIS. :-) :-) :-) :-) :-) :-) Miejcie własne zdanie nie dawajcie się ogłupiać propagandzie. Póki co nie skazano wiceszefa partii tylko urzędnika bo Kamiński był urzędnikiem państwowym. Kuriozalne było to że ściśle powiązany z PIS partyjniaczek zarządzał taką instytucją. Nikt nie jest w 100% obiektywny ale skrajny nie obiektywizm to już w zasadzie głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hofman zapytal i został skazany.Lepiej przeczekac i nie pytać. Moze w maju się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwencja antyprzemocowa nie spowoduje że Kowalski nie będzie już bił żony. >>> Ale spowoduje, że Kowalski wyleci na bruk, a nie żona z dziećmi. Widzisz różnice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz o sobie. Może tobie było ucywilizowanie potrzebne. Ja, moi bliscy i moi znajomi jesteśmy cywilizowani od urodzenia. >>> Spadaj. Akurat ty mnie gówwno obchodzisz. ps Czy to czasem nie ty zarzekałaś się, że tutaj nie będziesz wchodzić, bo Shatyn jest be ! Jak tam się ma twój top !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj >>> Przyczepiło się g****oo okrętu i mówi płyniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesiołowski dawno powinien już być wycofany na drugą linię PO bo to co wygaduje zwyczajnie zniesmacza. Podobnie jak te mirabelki i szczaw. Ludziom z wiekiem niestety miesza się ...w głowach. Kaczyński, Niesiołowski, Miller itd. >>> Nie znoszę Niesioła to fakt, ale to co wygadywał Hofman , a teraz nowy rzecznik prasowy PiSu Ciebie nie zniesmacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej nie krytykować rządu a tym bardziej prezydenta . Można za to trafić pod sąd. Jedyną nadzieją jest 10 maja. >>> Pieprzysz od rzeczy. 10 maja to jaka nadzieja, jeżeli można wiedzieć ? Dla mnie to znowu, jedynie mniejsze zło :( ((( wiec nie opowiadaj tutaj andronki. Komorowski jest pro kościelny i mi się to nie podoba. Mamy państwo świeckie, a patrząc na prezydenta RP odnosi się inne wrażenie. :( (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wygadywał Hofman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej nie krytykować rządu a tym bardziej prezydenta . Można za to trafić pod sąd. Jedyną nadzieją jest 10 maja.xgość dziś Hofman zapytal i został skazany.Lepiej przeczekac i nie pytać. Moze w maju się uda ?xxxTo jak zwykle kłamstwa i brednie omamisty.Nikt nie został skazany za krytykę a Hofman nie został skazany za pytanie.No chyba że w omamie ale co tam sie dzieje, tego ja nie wiem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×