Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość fala hejtu
Nie znoszę Niesioła to fakt, ale to co wygadywał Hofman , a teraz nowy rzecznik prasowy PiSu Ciebie nie zniesmacza ? >>> A dlaczego uważasz że mnie nie zniesmacza ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nir tylko twój top shatyn blokuje się :-) tak więc mogę cię uspokoić i prosić byście nie wykazywali paranoicznych skłonności i doszukiwali się drugiego dna tam gdzie ewidentnie coś się tylko pier/doli informatycznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
"Komorowski jest pro kościelny i mi się to nie podoba. Mamy państwo świeckie, a patrząc na prezydenta RP odnosi się inne wrażenie." >>> Nie mamy Państwa świeckiego. Mamy RP w "rozkroku" między udawaniem ( patrz konkordat ) a praktyką a więc wpływ kościoła na polityków albo "pchanie" się kościoła do świeckich instytucji jak szkoła publiczna itd. My żyjemy w hybrydzie a nie w Państwie wyznaniowym czy czysto świeckim. Takie polskie rozchwianie się, takie polskie niedookreślenie że diabłu ogarek a Panu Bogu świeczkę. Polska schizofrenia taka... Palikot niby coś chciał zmienić ale nie wyszło i w najbliższym czasie też nie wyjdzie. Wg mnie bliżej nam do państwa wyznaniowego w niektórych aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Hoffmana to już jest cacy w oczach pisowskich zwolenników, już jest męczennikiem w walce o prawdę bo zadał niewygodne pytanie z tezą , zaraz jak je zadał to sam sobie potwierdził :-P Ciekawe że takich ludzi wciąż zaprasza się do TV, zwykłych przekrętasów itd. >>> "Czy to czasem nie ty zarzekałaś się, że tutaj nie będziesz wchodzić, bo Shatyn jest be ! Jak tam się ma twój top !" >>> Tutaj niektórzy kończą dyskusję, odchodzą , odgrażają się shatynowi twierdząc ze jest głupcem, a potem wracają i dalej mamroczą to samo bo żyć bez niego nie mogą. Np. ten nazywany przez shatyna omamista. To prawdziwa plaga. Przypadek socjopatyczny jak pisałem wcześniej ze do człowieka który tak ich wk*****a lgną od lat i opuścić go nie mogą. Bez jakiejś psychicznej motywacji nie byłoby to możliwe. :classic_cool: Dochodzi też wawcia , nieuświadomiony gej projektujący swoje fantazje na innych , wmawiający innym że są gejami. Ta jego agresja to ewidentnie sposób na radzenie sobie z odtrąceniem go przez shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn durniu nazywa omamista kazdego kto wysmiewa jego bzdury.A z ciebie taki sam bredzista jak z Shatyna.Ty masz tylko większe antykoscielne halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nir tylko twój top shatyn blokuje się xxWiesz... Rzadko bywam gdzie indziej, czasami wchodze na małe/krótkie topy o polityce a w innych działach nie bywam.Dlatego uwierzyłem Iftar która jest bywalcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn durniu nazywa omamista kazdego kto wysmiewa jego bzdury.xxProblem w tym, że jak spytać o owe bzdury i uzasadnienie takiej oceny, okazuje się, że... Żadnych bzdur nie ma...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jego agresja to ewidentnie sposób na radzenie sobie z odtrąceniem go przez shatyna.xxNic dodać, nic ująć. Szczera prawda...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdur nie ma ? Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zacytuj i uzasadnij. Zobaczymy czy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszyłeś mnie bo już myślałem, że to spisek masonów z pedałami albo Żydów z UFOlcami.Już mi lepiej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz "gościu"? Nie ma żadnych bzdur w moich postach co sam brakiem zacytowania i uzasadnienia, potwierdzasz.Swoją drogą, dzięki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dwaj podziwiajcie się dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Co do Hutu i Tutsi polecam przeczytać książkę Ryszarda Kapuścińskiego pt "Heban". Poświęca tam chyba cały rozdział genezie tego konfliktu. Korzenie tego konfliktu sięgają, co najmniej, czasów kolonialnych, Rwanda była najpierw kolonią niemiecką, potem Belgijską. Sprowadzenie tego do tylko tej jednej rzezi... no można, ale to jest bardzo powierzchowne spojrzenie na skomplikowaną historycznie sprawę. A że tutaj służy za atak na KK... cóż mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A że tutaj służy za atak na KK... cóż mnie to nie dziwi.xxTo nie atak. Tak po prostu było. Dokładnie tak jak już wiele razy pisałem. To kk pod wodzą JP2 jest m.in. winny tych rzezi i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz "gościu"? Nie ma żadnych bzdur w moich postach co sam brakiem zacytowania i uzasadnienia, potwierdzasz.Swoją drogą, dzięki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki mądry. Potrafi nawet liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×