Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Shatyn dziś >>> Nie rozumiem z jakiej paki Sejm ustanawia rok 2015 rokiem JP II Co to znaczy ?! Wszystko u nas jest popieeprzone, durnie dostali się do Sejmu i wydaje im się, że wszystko moga, ale zapominaja o najwazniejszych ludziach, ktorzy ich wybrali czyli o nas wyborcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Dziwisza, to zadziwia mnie fakt, jak JPII, człowiek bez wątpienia inteligentny i o wielkich walorach intelektualnych, mógł przez tyle lat trzymać przy sobie tego ograniczonego ćwierćinteligenta Dziwisza ? :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan Pietrzak zaczął sprzedawać - poprzez swoją fundację - cegiełki na budowę łuku triumfalnego Bitwy Warszawskiej. Według satyryka monument powinien stanąć na 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej (1920) być może być nawet wyższy niż Pałac Kultury i Nauki. >>> Temu staremu to juz zupełnie odbija. Wqrwia mnie jak w kraju, w którym garstka ludzi uważających się za prominentów, żerujacych na biednej części społeczeństwa i domagających się podatku od wszystkich i od wszystkiego wyłazi z chorym pomysłem budowy pomnika monstrualnych rozmiarów za pieniądze tych właśnie najbiedniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrzak, pieszczoszek komuny, nagle zupełnie zmienił front i na stare lata kompletnie zgłupiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrzak nie jest czasem szwagrem Urbana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na filmiku widać wyraźnie widać, że wina jest ewidentnie po stronie kierowcy.xxTak. I ja tego nie neguje. Ale piesi też są winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem z jakiej paki Sejm ustanawia rok 2015 rokiem JP IICo to znaczy ?!xxTeż tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu staremu to juz zupełnie odbija.Wqrwia mnie jak w kraju, w którym garstka ludzi uważających się za prominentów, żerujacych na biednej części społeczeństwaxxPrzegrany artysta, nikt już jego słabiutkich dowc**asów nie chce oglądać to zajął się czymś czym nie powinien. Efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia cywilizacji tylko kwestia prawa obowiązującego w danym kraju.Przechodzący przez ulicę złamali prawo i powinni dostać mandat.xxU nas takie prawo o jakim napisała otulona nie ma racji bytu i mam nadzieję, że go nie wprowadzą.I tak w tej chwili większe miasta są zakorkowane a jeśli się wprowadzi takie durne prawo to nie da sie jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powinni jeszcze przeprosic kierujaca na kolanach i wyslac jej kwiatyxxNie. Powinna być ukarana za złamanie prawa drogowegoxxxbo tam sie rozumie,ze pieszy vs samochod to wynik z gory jasnyxxI tu masz 100% racji. W Polsce pieszy tego nie jest w stanie zrozumieć. Dlatego włazi jak krowa na jezdnie nie zdając sobie s[prawy, że samochodu nie da sie zatrzymać w miejscu. I że w większości wypadków nie ma prawa bo to jest wtargnięcie pod nadjeżdżający samochód.Ludzie np kompletnie nie wiedzą, że jeśli na ulicy jest wysepka na pasach to na niej nie mają już pierwszeństwa bo nie są na pasach.Itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Witam świątecznie. Otóż tak. W kwestii tego wypadku z pieszymi. Po pierwsze to jestem jednym z tych, którzy bardzo chętnie będą hejtować kierowców bo im się nalezy za to co wyrabiają na drogach i jak niejednokrotnie przejechać mi chcą doope na przejściu dla pieszych bo nie mogą utrzymać moczu tak się spieszą ( na cmentarz ? ) Po drugie: pomimo "po pierwsze" ja oglądając zapis video widziałem przede wszystkim pieszych którzy wbrew przepisom i zdrowemu rozsądkowi ( nazywa się to instynkt samozachowawczy ) nie rozejrzeli się przed wejściem na "zebrę" tylko wtulili głowy w kapturki i weszli sobie na ulicę uznając zapewne że każdy nawet pół metra od nich da radę się zatrzymać. Po trzecie: zapewne kobieta jadąca przed nimi miała utrudnioną widoczość co sugerowano w mediach że tam był jakiś słup itd. ( każdy kto ma prawko wie że czasem jest coś takiego jak martwe pole czyli np ułamek sekundy kiedy czegoś istotnego nie widać ) co niestety ostatecznie jej nie zwalnia z odpowiedzialności bo jechała pewnie za szybko ( może gdakała przez telefon co jest nagminne teraz i nie chodzi o zestawy głośnomówiące) Tak więc shatyn ma rację mówiąc że jakaś część winy jest po stronie pieszych, pewnie nie związana z przepisami prawa ale związana ze zwykłym zdrowym rozsądkiem którego im zabrakło. Każdy potrafi nałożyć kaptur na łeb i po p***alać przed siebie nie patrząc wokoło, nagminne są osoby z słuchawkami na uszach i jadących rowerami czy inni idioti z nosem w smartfonie. Pokolenie nowej matury w akcji :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś >>> Niech zbiera. To akurat ma więcej pożytku niż to co obecnie głosi a jak wiadomo popiera PIS . Zbzikował na starość chociaż mam sentyment do kaset magnetofonowych z kabaretem pod egidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn w wiekszych miastach,tam gdzie sa korki to sa swiatla,a co do karetki to jakby jechala karetka,to paradoksalnie ta para mialabym wieksze szanse uniknac potracenia,bo by ja uslyszalaxxNiekoniecznie. Byli tak zajęci sobą, że nie zwracali uwagi na to co się dzieje. I właśnie o tym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc shatyn ma rację mówiąc że jakaś część winy jest po stronie pieszych, pewnie nie związana z przepisami prawa ale związana ze zwykłym zdrowym rozsądkiem którego im zabrakło. xxJest na to przepis który zacytowałem. Pieszy ma zachować szczególną ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie: pomimo "po pierwsze" ja oglądając zapis video widziałem przede wszystkim pieszych którzy wbrew przepisom i zdrowemu rozsądkowi ( nazywa się to instynkt samozachowawczy ) nie rozejrzeli się przed wejściem na "zebrę" tylko wtulili głowy w kapturki i weszli sobie na ulicę uznając zapewne że każdy nawet pół metra od nich da radę się zatrzymać.xxxDokładnie włąśnie tak i o tym mówię/piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy potrafi nałożyć kaptur na łeb i po p***alać przed siebie nie patrząc wokoło, nagminne są osoby z słuchawkami na uszach i jadących rowerami czy inni idioti z nosem w smartfonie. Pokolenie nowej matury w akcji xxNo właśnie. Ale ja jako kierowca tego nie mogę robić chociaż jestem takim samym uczestnikiem ruchu jak pieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn"Bo państwo jest neutralne światopoglądowo." >>> Które Państwo ? RP ? :-P ale masz dziś dobry humor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego Polacy, obywatele wolnego i demokratycznego kraju, narodu, który tak dużo wycierpiał i wiele razy został haniebnie zdradzony przez kościół rzymsko-katolicki, wciąż poddają się jego manipulacji, utrzymują na swój koszt i oddają cześć, oddają swoje zarobki, ... nieruchomości, władzę i polską ziemię, obcym nam agentom kalifatu watykańskiego ? >>> A chrzest jest wolnym wyborem ? A uczęszczanie na religię też ? NIE. A więc formatowanie umysłu młodych ludzi od narodzin robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które Państwo ? RP ? jezyk.gif ale masz dziś dobry humor ...xxNo wiesz... W Konstytucji tak jest napisane...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko,ze ja mialam na mysli kierowcow nie pieszych,kierowcy w DE dla przykladu zatrzymuja sie od razu,gdy tylko staniesz na chodniku i to niezaleznie od wielkosci miasta czy landu w ktorym jestes gdybys przez lata wyrastal w takiej kulturze to do glowy by ci nie przyszlo,ze sie musisz ogladac bedac juz na przejsciu,bo juz stawiajac stope na nie widzisz stojace auta dajace ci bezpiecznie przejscxxxTo ja wiem, że pisałaś o kierowcach. Ale oni, w większości wiedzą, że nie ma możliwości zatrzymania się w miejscu. Piesi o tym nie wiedzą.Nie wiem jakie masz doświadczenia ale w Krakowie, Warszawie, Trójmieście ulice w tzw godzinach szczytu są kompletnie zakorkowane i to korkowanie powiększy paniusiu która rozmawiając przez komórkę będzie wyglądała jakie tramwaj/autobus jedzie stojąc na krawędzi jezdni. Nie mając zamiaru jej przechodzić. Tylko sobie stoi tak bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I podam własny przykład z kariery pieszego..;)Podchodząc do ulicy patrzę czy dużo jedzie samochodów i czekam az przejadą i dopiero przechodze jezdnie bo po uj ma cały sznurek się zatrzymywac a potem smrodząc ruszać skoro ja mogę poczekać 30 sekund i przejść bezpiecznie i dla siebie i dla samochodów?Można? Można. Tylko trzeba myśleć. O sobie ale też o innych. Czyli myśleć OBYWATELSKO. A tego w Polsce nie ma i długo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna jedynie wtedy,gdyby to prawo zlamali,xxI złamali ale nie zostali ukarani.xxxnie da sie przeprowadzic dowodu,czy gdyby sie nie obejrzeli to by zderzenia uniknelixxWbrew pozorom się da. Zachowanie ostrożności oznacza ZATRZYMANIE się przed wejściem na jezdnię i popatrzenie czy coś nie nadjeżdża.A oni to mieli kompletnie w doopie bo przecież... "Mają pierwszeństwo". A reszta ma się podporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... W Konstytucji tak jest napisane.. >>> :-P A ja jestem za pokojem na świecie, żeby ludzie się kochali, nie było wojen, żeby prawo napisano od nowa . Praktyka pokazuje że politycy siedzą w kieszeni biskupa , jedni bardziej , drudzy mniej , może nawet Palikot ale on o tym nie wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×