Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lubie kolor czerwonych ust

Witam

Polecane posty

Gość lubie kolor czerwonych ust

szukam kobiet z częstochowy lub okolic które maja ochote na wymianę zdań na temat życia seksualnego. Nie ukrywam że zaraz obok seksu który jest głównym trzonem tego wątku to pisanie, dar który wpadł w moje ręcę z galaktyki rozbieganych gwiazd i rozsypał sie na klawiaturze komputera jak obłok dymu lub język który miękko pieści pochwe kobiety zadużonej w życiu. w goracym leniwym poranku, kiedy budąc się obok mnie słońce wypija z niej twarzy cały sen i zapoinakiedy mój członek zaczyna rosnąć i staje sie więlkim żylastym kawałkiem mięsa. więc zadław sie nim kiedy będziesz połykac spermę i usypiesz ze swoich posladków kilometr przyjemności a ja ulepie w dłoniach twó tył i chwyce za włosy tak mocno że zaczniesz skompleć . i wtedy stanie sie światło a ja spuszcze cały cieżar liter które przyleciały z gwiazd razem z alfabetem i być moze znajde nute porozumienia mietdzy twoim i moim językiem. wtedy słowa przestana miec znaczenie i jedynie dziki instyntk popchnie nas w strone lasu gdzie na jednej z ławek zrobisz mi najlepsza laske na świecie. oczywiście to tylko literatura ale jeżeli sa tu kobiety które lubią dzielic sie doświadczeniami to z miłą ochotą przyznam ze taka ławka a i owszem istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×