Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zdobyc takiego faceta?

Polecane posty

Gość gość

Przystojny, z dobrym gustem,zadbany,czysty. Z zasadami, tradycjonalista,wierzacy, usmiechniety,z poczuciem humoru,inteligentny. Samiec alfa,ale nie taki samiec ktorego myli wiekszosc kobiet,to samiec z prawdziwego zdarzenia. Jak spodobac sie takiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie spodobasz mu sie na pierwszym spotkaniu i sam nie zechce kontaktu to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panuje przekonania, że jak facet jest zainteresowany to sam wykaże inicjatywę. Skąd go znasz i jak długo się znacie ? I czy w ogóle dobrze się znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałabyś być jak moja najkochańsza,czyli atrakcyjna i wierząca i mająca ciekawą osobowość oraz podniecający charakterek,musiałabyś też trochę interesować się historią i polityka,żebyśmy mieli o czym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie mi się spodobało jak moja najkochańsza zdecydowanym głosem oświadczyła,że już za dużo wypiłem i dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, a czy ten facet w ogóle wie o Twoim istnieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie dopiero się na niego przyczajam. Znamy się ze studiów,jest miły dla mnie ale powściągliwy, jak dla każdego. Choć mielismy momenty kiedy rozmawialiśmy i on naprawdę się otwierał przede mną, chyba dobrze mu się ze mną rozmawiało. Własnie studiujemy historię. Polityki nie cierpię.Atrakcyjna chyba jestem,podobam się facetom, choć wiadomo, że nie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn o istnieniu wie, zle przeczytalam, mialam na mysli że nie wie, że mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to podniecający charakterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest starszy o 3 lata,wiem,ze studiowal cos innego ale nie podobal mu się ten kierunek i przeniósł się. Naprawdę różni sie od rowiesnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem...czyli znacie się przynajmniej od października i znacie się dobrze, a on od tego momentu nie wyszedł nigdy z inicjatywą wobec Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie przejmuje inicjatywy :( Nie wiem jak do niego zagadać? Bo chyba prośba o pożyczenie notatek jest słabym rozwiązaniem,no nie wiem, może zapytam czy mógłby mnie czegoś poduczyć. Chociaż to bedzie podejrzane, bo jestem jedna z najlepszych na roku,a nie chcę się skompromitować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tak dobrze się znamy to nie wiem, raczej nie.On w ogóle do żadnej nie zagaduje,trzyma się z samymi facetami, ma jakąś przyjaciółkę jeszcze z liceum z tego co wiem,ale dziewczyny raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzący tradycjonalista, no cóż... akurat dla mnie to nie zaleta, ale co tam kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też nie bo trochę sztywny jest ale coś za coś. Te jego maniery :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie to chcesz usłyszeć ale uważam, że facet nie jest Tobą zainteresowany. Oczywiście zawsze możesz zaryzykować i sama wyjść z inicjatywa no ale ... pytanie na ile masz dystansu do siebie by znieść ewentualne odrzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber80procent
gdzieżeś go wygrzebała, ideał dziś , jutro lista pasywów zapełni się i okaże się największą pomyłką podziwiam te 30% kobiet który maja wystarczająco szeroki margines, by móc pomieścić wszystkie negatywne,wybaczone wady, nieciągłości(badania nieniszczące) partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×