Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LB79

30 dni lekkiego odchudzania

Polecane posty

Gość Ivvonka
eee czemu tylko 30! Lekko trzeba się odżywiać codziennie:) Mi się w sumie udaje to tylko diecie z EatZone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LB11
Budyń robię z kaszy jaglanej, mleka kokosowego i banana...Jem to co moja 3 latka... Ile można stać przy garach ;) Na 100% przytyję na takiej diecie lekkostrawnej. Napiszę Wam po czy ja dobrze się czuję...i jest pyszne. Na oliwie krótko zasmażam czosnek i cebulę, wsypuję na to suchy pęczek (przepłukany tylko zimną wodä), podlewaćm bulionu a jak nie mam to wwodą - tak jak risotto. Gdy kasza mięknie wrzucam cukinię, pieczarki i paprykę, dodaję osobno podsmażony boczek, mieszam, dodaję sól i trochę ostrej papryki i zaciągam łyżkä masła. Pyszne danie. Nigdy się po nim nie czułam "ciężko". Długo jestem syta. Jest kasza - Wit z grupy B i błonnik, krótko duszone warzywa - znowu błonnik i witaminy oraz tłuszcze - ważne dla układu nerwowego. Nie wiem ile to ma kalorii, myślę że w 250 gramach dania jest ok 400 max kalorii. Jeśli na dzień je się ok 1800, to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LB79
Ivvvonka 30 dni, bo na wdrożenie nowego nawyku człowiek potrzebuje ok 21 dni regularnego wysiłku woli. Myślę sobie też, że mam mniejszy opór do subtelnych zmian niż wielkich rewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był na diecie oczyszczającej carpatia http://villacarpatia.com/glodowka-lecznicza/ i może coś powiedzieć na jej temat? Stosuję różne diety, ale po każdej jest efekt jojo. Mam nadzieję, że w końcu schudnę skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te zupki w sloiczkach bobo fruty , dobre sa na lekkostrawna diete/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , czy platki kukurydziane z mlekiem sa zdrowe? mam takie bez glutenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile mleko Ci nie szkodzi, ja wolę kokosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×