Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1236

Kobiety maja za duże wymagania

Polecane posty

Gość Gość1236

Kobiety mają ogromne wymagania wobec mężczyzn natomiast same nie muszą nic. Mężczyzna musi być przystojny (minimum 180 parę cm do tego dobrze zbudowany) mieć własne mieszkanie, dobrą pracę , samochód i do tego być jeszcze wesoły towarzyski, odważny i inteligentny. Natomiast kobiety niestety uważają że mężczyzna ma obowiązek się nimi interesować tylko dlatego że są kobietami nie muszą byc ani ładne ani mądre. Zresztą często widuję przystojnych kolesi z brzydkimi i przeciętnymi dziewczynami natomiast nigdy nie widziałem brzydkiego mężczyzny z ładną dziewczyną, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to za widuję samych brzydali z ładnymi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci mają takie wymagania: wielkie cycki, wielki tyłek, wielkie usta, wąska talia, 24 na dobę na szpilkach, idealnie ułożone włosy, seksowny ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
A ty autorze jakie masz wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny, którego żadna nie chce i mysli, że to kobiet wina , a nie tego , że jest ch..wy. Idź się wysmarkać matce w fartuch i nie truj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnych dziewczyn jest mnóstwo, przystojnych facetów naprawdę niewiele. Typowy Polak to ciemny blondyn z zakolami, brzuchem piwnym, wąskimi ramionami i do tego niski. Więc nawet atrakcyjne kobiety wchodzą w związki z przeciętniakami czy brzydkimi bo po prostu przystojnych jest garstka i dla każdej nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
To mi sie naprawde nieprzeciętny trafil. Dam na msze za to. A tak serio to np jak pate lat temu poznałam mojego obecnego męża to nie miał ani własnego samochodu ani własnego mieszkania ani super pracy. Liczy sie zaradność zyciowa i odpowiedzialność. Cechy fizyczne to subiektywna sprawa no ale jak byc z kimś kto ci się wcale nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
A ja co i rusz zauważam wprost odwrotną zależność. I jak ktoś powyżej zauważył, atrakcyjnych panien w Polsce od groma, dorównujących im atrakcyjnością facetów znacznie mniej. I potem taki przeciętniak wymaga panny o urodzie miss, a ewidentnie nieatrakcyjny co najmniej przeciętnej (czyli de facto ładnej, ale np. z jakimś defektem). Jako ładna dziewczyna ale nieidealna (uchodząca za niefajną figura gruszki, lekka nadwaga) mogę liczyć tylko na realne zainteresowanie faceta o ewidentnie nieatrakcyjnej twarzy + innych fizycznych niedoskonałościach (licha postura, niski wzrost). Niestety idą za tym często też spore ubytki w wiedzy ogólnej, co najwyżej przeciętna inteligencja, a więc braki także na płaszczyźnie intelektualno-mentalnej. Faktycznie, biorąc pod uwagę, że atrakcyjnych dziewczyn od groma jest to jak najbardziej logiczne i albo się z tym pogodzę i złamię wchodząc w związek z takim facetem albo zawsze będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podobają oryginalnie brzydcy byle tylko działali na mnie seksualnie. A własne mieszkanie , samochód i pracę mam, więcej mi nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, podchodzi taki cieć, kiepska postura, kiepskie zęby , gęba niewyjściowa, ubranie obciachowe, niczego mądrego nie powie, niczym sie nie interesuje, z zawodu na utrzymaniu matki i zdziwiony, że na jego widok dziewczynie majtki same nie spadają. I zaraz jakie to baby wredne i czego to none nie chcą a przecież tu takie atrakcje je czekają no i przy sobocie misio jajka opłukał to chętnie by coś zaliczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwygodniej tłumaczyć samotność kobiecymi wymaganiami, nie patrząc na siebie...a może to z autorem coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
Dnia 15.03.2015 o 23:10, Gość gość napisał:

A faceci mają takie wymagania: wielkie cycki, wielki tyłek, wielkie usta, wąska talia, 24 na dobę na szpilkach, idealnie ułożone włosy, seksowny ubiór.

Nieprawda, tak tylko pokazuja media a kobiety jako te bardziej sugestywne stworzenia patrza na to i mysla ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 15.03.2015 o 15:10, Gość gość napisał:

A faceci mają takie wymagania: wielkie cycki, wielki tyłek, wielkie usta, wąska talia, 24 na dobę na szpilkach, idealnie ułożone włosy, seksowny ubiór.

Nie wymagam niczego z powyższych.

Ponadto mam zainteresowania, jestem inteligentny, nie ubieram się obciachowo, jestem zaradny i odpowiedzialny, mam pracę i samochód, a mimo to żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaki jestem

Mam 24 lata wymagam jedynie by dziewczyna była skrommna i dobrze mi się z nią rozmawiało i doceniała mnie takim jakim jestem. Na ten moment nie mam samochodu i prawa jazdy bo nie potrzebuje. Nie miałem nigdy takiej potrzeby jak będzie trzeba to znajdę. Tzw. Księżniczki z wymaganiami mnie nie interesują, szukam jedynie takiej z którą zawsze będę mógł porozmawiać i będzie mnie zawsze wspierała, a ja ją. Nie jestem materialistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śruba
Dnia 15.03.2015 o 09:10, Gość gość napisał:

A faceci mają takie wymagania: wielkie cycki, wielki tyłek, wielkie usta, wąska talia, 24 na dobę na szpilkach, idealnie ułożone włosy, seksowny ubiór.

wyłącz TV i zejdź na ziemie od świata fantazji i urojeń, prosze cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jipper
4 godziny temu, Gość ... napisał:

Nie wymagam niczego z powyższych.

Ponadto mam zainteresowania, jestem inteligentny, nie ubieram się obciachowo, jestem zaradny i odpowiedzialny, mam pracę i samochód, a mimo to żadna mnie nie chce.

Bo puste lali barbie patrzą tylko powierzchownie na relacje, polecam jakieś spotkania gdzie są kobiety na poziomie, np wystawy sztuki czy jakieś spektakle muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jipper
25 minut temu, Gość Jestem jaki jestem napisał:

Mam 24 lata wymagam jedynie by dziewczyna była skrommna i dobrze mi się z nią rozmawiało i doceniała mnie takim jakim jestem. Na ten moment nie mam samochodu i prawa jazdy bo nie potrzebuje. Nie miałem nigdy takiej potrzeby jak będzie trzeba to znajdę. Tzw. Księżniczki z wymaganiami mnie nie interesują, szukam jedynie takiej z którą zawsze będę mógł porozmawiać i będzie mnie zawsze wspierała, a ja ją. Nie jestem materialistą.

pierwsze 3 pytania od kobiet ( pustaczek ) 1. Wygląd 2. praca/mieszkanie 3. Dochody. KOPA W DU'PE pustakom. Polecam żone z filipin czy innej indonezji a nie lokalne pustaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×