Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balaganiarkaa

Za Duzo Rzeczy Za Malo Miejsca W Pokoju Jak Zastosowac Minimalizm Pomocy

Polecane posty

Gość Balaganiarkaa

Kiedys tu pisalam o moim problemie z nadmiarem dobrej jakosci rzeczy.Nie wiem gdzie ten topik jest, te rady ktore tam byly nie pomogly mi, zastosowalam sie i nic....pokupowalam pudelka, skoroszyty i one sobie leza, jedzenie zmieszane z ubraniami na podlodze, plecaki, skarpety, nie potrafie znalezc rzeczy ktorych potrzebuje."Uspokaja" mnie jedynie sytuacja, kiedy mam malo rzeczy i ktore sa w jednolitym kolorze. Nie mam nawet miejsca by postawic stope na podlodze, bo... nie mam miejsca na niej. Odstawilam rzeczy do oddania ale zagladam i zal mi ich.Wyciagnelam bluzke, ktorej w ogole nie uzywalam i wygladam w niej swietnie, a miala isc na oddanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balaganiarkaa
Wszystko jest skoltunione z soba, nie wpuscilabym nikogo bo wstyd.Lazienka i kuchnia lsnia, sa czescia wspolna z innymi lokatorami, ale u siebie nie potrafie utrzymac czystosci i ladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi link nie pokazuje jednego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balaganiarkaa
ten drugi link to po prostu obraz pokoju gdzie rzeczy sie klebia razem na podlodze itd,(jakis przyklad z neta, nie moj pokoj).Sprobuje cos podobnego znalezc https://www.google.ie/search?q=very+messy+room&espv=2&biw=1164&bih=596&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lbUFVduhJ4Su7gbT64DwCQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_&imgrc=GAo5p1BeifP5AM%253A%3BmxifHKWGCF6o3M%3Bhttp%253A%252F%252Fjlengstorf.github.io%252Fdesigning-for-developers%252Fimg%252Fmessy-room.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgalleryhip.com%252Fmessy-bedroom.html%3B1600%3B1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastosuj zasade- jesli nie widzialam i nie uzywalam czegos rok- do oddania, wywalenia, etc. jesli pol roku-warto przemyslec, bo moze jest sezonowe, ale na osobna kupke. reszta zostaje. mowi ci to osoba zyjaca w 3 osobowej rodzinie z dzieckiem, psem i kotem na 48m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balaganiarkaa
moim marzeniem jest miec 4 (2 biale 2 czarne)majtki, 4 pary (2 biale 2 czarne) skarpet, 4 biustonosze (2biale 2 czarne)...max 3 pary spodni.....ale rzeczywistosc jest baaardzo brutalna....niestety,....dostaje chaosu jesli mam duzo rzeczy bo zwyczajnie zapominam gdzie co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balaganiarkaa
musialam kupic dezodorant bo nie moglam odnalezc w tym balaganie.wstyd jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaI
Chcesz rady? Po pierwsze primo-Zamieszkaj z kimś na kim bardzo Ci zależy-to podstawa!-Ty po porostu nie potrafisz szanować siebie samej dla samej siebie! Po drugie primo na organizację przestrzeni nigdy nie żałuj i nie pozwalaj sobie na półśrodki, bierz rozwiązania z najwyższej półki. Znajdź chłopa lub babę (nie znam Twojej orientacji) ze smykałką do wszystkiego co można w domu samemu zrobić! Ja myślę że jak zastosujesz te powyższe rady reszta przyjdzie z czasem, ważne by ten współlokator cię kochał wtedy zaakceptuje i nigdy nic nie powie a ty się zmienisz bo docenisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak narazie nie wydaje mi sie bym z kims zamieszkala bo nie mam nikogo.chcialabym wlasnie sama dla siebie miec czysto.z firmy dopytuja sie kiedy dokumenty im oddam, mialam na poczatku marca,a one gdzies sobie leza, nawet nie wiem gdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balaganiarkaa
mam dobra koszulke, mam ja od 10 lat, nie widac starosci,mialam ja kiedy mialam swoja pierwszy raz z chlopakiem,wiem to glupie,...czy ktos jest tak sfrustrowany jak ja? mam duzo sukienek ktorych nie ubieram, bo nie mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nowego emaila-to sie hoarding po angielsku nazywa, sa nawet programy o tym na tlc chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaziu123
GDy mało miejsca w mieszaniu proponuje pawlacz automatyczny www.masterjurus.pl niby pawlacz a zupełnie inny kolega niedawno zamontował bardzo funkcjonalny ma mieskanie 38 m i o jedną szafę wiecej ale ta szafa wogóle nie zajmuje mu miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×