Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tort z pampersów jako prezent na roczek

Polecane posty

Gość gość

taki z dodatkami jak: kosmetyki do pielęgnacji malucha, kocyk, maskotka, skarpetki. Czy to dobry prezent na roczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny, lepiej kup karte podarunkową w jakimś sklepie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja. Lepiej już wszystko kupić luzem. W ogóle odradzam kupowanie kosmetyków bo nie wiadomo jakich używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie bardzo fajny i oryginalny prezent. oryginalny i do tego praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zielonego pojęcia kto wymyślił ten badziewny tort z pampersów, jakaś nowa, durna moda :o Kosmetyki - zapomnij. Nie wiesz jakich używa, a w takim wieku dzieci b. często są uczulone na konkretne marki/składniki, nie wiesz czy ma skórę normalną, suchą, może ma azs. Możesz wyrzucić pieniądze w błoto. Kocyk - z doświadczenia ci powiem, że dla rocznego dziecka to zbytek, do niczego nie potrzebny, roczniak to nie noworodek. Skarpetki - zawsze na czasie, a wiesz jaki rozmiar? I przypilnuj ściągaczy, bo 9/10 skarpetek zbyt uciskają nogę, takie ujowe gumki mają. Maskotka - od bidy, dam sobie uciąć mały palec u nogi, że pójdzie w kąt, ale gest całkiem miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny? Z której strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktyczny?? :D :D A gdzie tu niby ten praktycyzm w torcie z pampersów? :D Uważam jak goście wyżej, pomysł chybiony, to fajna sprawa dla noworodka ale nie roczniaka. Na Twoim miejscu dałabym rodzicom kartę podarunkową do Smyka czy innego sklepu dziecięcego, oni najlepiej będą wiedzieć czego potrzebują. I do tego (no bo w końcu dla dziecka) jakąś fajną zabawkę edukacyjną, np znikopis (są takie fajne, porządne za ok 50zł na allegro np) albo coś w ten deseń. Dziecko będzie autentycznie zadowolone, rodzice wykorzystają bon na to, co naprawdę będzie potrzebne, a Ty nie wydasz kasy w błoto. Jeśli impreza jest zorganizowana - przynieś ciacho do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie uwazam tego za dobry prezent. ty sie wykosztujesz a dziecko moze z niczego nie skorzystac, no chyba ze ze skarpetek. I pieluchy tez musisz wiedziec jakich uzywaja i jaki rozmiar. Maskotki to dzieci sie zwykle nimi nie bawia i tylko zawalaja miejsce. Kosmetyki to mama ja juz ma wybrane ktorych uzywa. Kocyki dziecko ma skoro juz ma roczek. Oczywiscie mozesz spytac mamy bezposrednio i chyba ze ona powie Ci czego konkretnie uzywa. Jak nie to najprawdopodobniej zmarnujesz tylko pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tort jest fajny ale dla noworodka a nie roczniaka lepiej kup klocki drewniane ...mega użyteczne na wiele lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł, ale zwróć uwagę na markę i rozmiar pampersów, jeżeli będziesz kupowała już gotowy. Odradzam Huggies, ale nie wiem jakie dokładnie to były. W każdym bądź razie były jakby oklejone folią i skóra w ogóle przez nie nie oddychała :/ Jeżeli dobrze znasz dziecko i wiesz jakie kosmetyki używa to jak najbardziej. Jeżeli nie, to lepiej odpuść. Można dołożyć kocyk z imieniem dziecka, ręczniczek, skarpetki, śliniak, butelki, smoczek, łańcuszek do smoczka, gryzak, ksiązeczki, grzechotka, talerzyk i sztućce (w tym wieku przyda się dziecku), maskotkę. Zależy na ile dziecko znasz i wiesz co mu potrzeba a jak nie znasz za bardzo to np gryzak, grzechotka, książeczka, kocyk i maskotka. Można pokombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl calkiem do kitu 'moja cora dostala takie cos i nic sie nie nadawalo nawet skarpetki pieluchy byly z wkladem zrumianku ,kosmetyki z rumiakiem a i herbatka -rumiankowa z hipp za15zl wszystko do kosza corka uczulonana rumianek na roczek kup jakis jezdzik kosz wcale nie wiekszy a dzieciak sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38, co ty pierdzielisz :o "ale odradzam huggies" - bo co? Bo twoje dziecko ich nie tolerowało? :o Moje nie toleruje pampersów i mam odradzać pampersy? Albo dady, bo syn koleżanki się po nich odparzył? Co Ty jej radzisz, każde dziecko na każde pieluchy reaguje inaczej :o gryzak - roczniakowi??? :D :D łańcuszek na smoczek?! Kobieto, większość dzieci jakie znam już są w tym wieku (albo już za chwilę) odstawiane od smoczków, jaki łańcuszek? :o poza tym, z całym szacunkiem - kolejna propozycja dla noworodka, roczniak z powodzeniem będzie miał co najwyżej frajdę z odpinania sobie tego łańcuszka :o butelki - tylko pod warnunkiem, że zna markę, jakiej używają rodzice i to też idiotyczny pomysł - zazwyczaj ma się w domu na podorędziu dwie butelki, więcej jest kompletnie zbędna zwłaszcza, że w okolicach roku (tzn powyżej tego wieku) często gęsto zmienia się już pojemność butelek (czasem to te do 200, a czasem do 24 czy 280ml). O wszystko ma dziewczyna pytać rodziców? Przecież to bezsens, gdzie cała niespodzianka i prezent? :o Grzechotka - TO NIE NIEMOWLĘ że powótrzę tu za gośćmi po raz osiemnasty :o sztućce, kubeczek, talerzyk, ręcznik - ok. Nie zasypujcie na litość boską tych biednych rodziców gadżetami, które pięknie wyglądają, bo w większości to zbędne graty, z którymi niewiadomo co potem zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak odradzam Huggies, bo NIE przepuszczają powietrza, są jakby z folii, nie piszę, że wszystkie akurat ja na takie trafiłam i ostrzegam przed nimi, bo są tragiczne, lepiej wybrać jakieś inne. Co jest dziwnego w gryzaku dla rocznego dziecka? Bo nawet nie wiem o co ci chodzi. A jeśli byś przeczytała ze zrozumieniem to byś wyczytała, wszystko zależy od tego na ile zna sie dziecko. Nie trzeba znać dziecko na wylot, zeby kupić kocyk z imieniem czy jakąś zabawkę dostosowaną do wieku. Więc nie rozumiem o co ci chodzi z tym pytaniem rodziców. Ja kupowałam taki tort i zarówno rodzice jak i dziecko się ucieszyli, ładnie wygląda, więc dziecko się zainteresowało. W komplecie był ręcznik, co się rodzicom przydało, bo przecież takie rzeczy się zuzywaja i trzeba je wymieniać. No, ale wszystko zależy od ludzi, bo niektórzy to maja poprzewracane w d****h i by chcieli nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
"Rodzice sie ucieszyli" - a co mieli zrobic, powiedziec "recznik swietny skarpetki tez ale reszta raczej trafi do domu dziecka, bo my tego nie potrzebujemy" ? :D wg mnie tez pomysl chybiony, lepszy bon i jakis drobiazg- zabawka eduk. dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tu nie chodzi o nie wiadomo co moja najbardziej ucieszyla sie z domku z otworami i klockami ktore sie w nie wklada ta zabawka kosztuje w pepco25,99 na klockach sa cyfry a tort lezy i obrasta kurzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by się nie usmiechalo jesc torta w kształcie pampersow... pewnie jeszcze z masą KAKAOWĄ W srodku :D bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to był prezent na pierwszą wizytę u maluszka - tok OK. Bo rodzice najczęściej "cieszą się" z pieluch. Ale na roczek bym nie kupiła - jest naprawdę mnóstwo fajnych zabawek interaktywnych,książeczek,klocki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki prezent wydaje się fajny dla kogoś, kto jeszcze nie ma dzieci :) później się przekona, że to zbieracz kurzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup legi z Zary i koszulke i na 100&rodzice beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na roczek to sie kupuje prezent dla dziecka a co ma sie pieluchami bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że to zły pomysł taki beznadziejny prezent na roczek. Nie lepiej kupić śliczną zabawkę? Do tego jakiś ładny ciuszek dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytyka jak zwykle nie zna granic. Ale wszystko co zostałoby tu wpisane zostałoby skrytykowane, kosmetyki - nie wiadomo, ktore uczulają, pieluchy pewnie też, zabawke - ma pewnie pełno itd. Pozwólcie drogie mamuski, ze wkleję Wam definicję prezentu: "rzecz wręczona komuś z jakiejś okazji lub bez okazji, jako wyraz sympatii". A co do praktyczności prezentu, to nie jest jego głowne zadanie. Znam matki, które ucieszyly się z takiego podarunku. Czasami fajnie jest dostać coś mniej praktycznego, ale innego. Autorko znasz matkę będziesz najlepiej wiedzieć z czego ucieszy się i ona i dziecko. Najważniejsza jest intencja i pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam polroczne dziecko i juz teraz taki tort do niczego by sie nie przydal. Je sie kupuje na prezent dla noworodka!! nie roczniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze najgorszym pomysłem jest podarowanie bonu, karty jako prezentu. Odwalenie sprawy, a tlumaczenie, że ktoś sobie kupi co bedzie chciał.Dobre. To to samo co ofiarowanie kasy w kopercie. Niestety większość matek na tym forum, uważa, że prezent ma być oczywiście funkcjonalny, najlepiej jeszcze trafić w gust matki. To nie jest zadanie prezentu. Troche opamiętania i skromności. Ktoś tutaj zarzuca, że taki tort to jakas moda... modą jest dawanie kart:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończcie głupie baby z tym, że takie coś w ogóle nie przydałoby się. Trochę kurtuazji. Jeżeli oczywiście wiecie co to znaczy, jak któraś będzie miała problem to wkleję definicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 21.41 A Tobie Zara daje jakieś rabaty za te krypto reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×