Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf na wesele

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy maly problem z fotografem na wesele a dokladnie nie wimy za bardzo co począć.Otóż mamy w rodzinie artystę , wuja syn siostry dziadka. Zajmuje się malowaniem obrazow i jakieś tam fotki też cyka. I nie wieemy czy wziąć go jako fotografa czy poprostu zaprosic jako goscia i wziac osobnego fotografa? CO poczęlibyscie w takiej sutuacji, nie chodzi tu o kase tylko o fakt ze nie fajnie chyba zapraszac dość bliską rodzinę na wesele i zarowno do "roboty "prawda? podzielcie sie swoimi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam zdjęcia na ślubie kuzynki (ogólnie robię zdjęcia na weselach, mam działalność), ale tylko dlatego, że ich fotograf się wypiął na nich 2 tyg przed ślubem. I było ok. Ale jest inna sprawa - czy widziałaś jakieś zdjęcia tego pana? (wuja syn siostry dziadka - naprawdę zapraszasz tak daleką rodzinę?) Ja wolałabym kogoś profesjonalnego, kto wie jak się zachować w kościele, kto nie przegapi ważnego momentu na ślubie, no ale nie każdy marzy o wystrzałowych fotkach, niektórzy chcą mieć takie zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czy to taka daleka rodzina? fakt z nim akurat mamy maly kontakt i jest jakby na liscie rezerwowej w razie czego. Widziałem kilka zdjęć z komunii u kuzyna i w jakiejsc gazecie bo robił dla nich , ale niestety dla mnie zdjecie to zdjecie , musialbym miec cos do porownania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź sobie na stronę jakiegoś dobrego fotografa czy studia foto (bez kryptoreklamy - podobają mi się zdjęcia "bw photography", ale oni mają terminy 2-3 lata ;) Myślę, że warto zainwestować w dobrego fotografa niż mieć coś takiego ;) http://kwejk.pl/obrazek/1911623/najgorsze-zdjecia-slubne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniliśmy przed chwilą do jendej firmy ktora zaljmuje sie wideofilmowaniem oraz zdjeciami ,po rozmowie z wlascicielem jestesmy mocno zaszkowoani, otoz cały pakiet czyli przygotowania , slub , wesele plener + jakaś fotoksiążka 3 godziny filmu wyniosloby u niego nas ok 2500 tys, troche podejrzana sprawa prawda?? podesle wam jego stronke i ocencie moze co sadzicie o zdjeciach i filmach.http://wideofilmowanielodz.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe toto ze za 2500 moze byc fotograf i kamerzysta ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za samego fotografa ceny zaczynają się od 1300 w górę, więc tak, to możliwe i to całkiem dobra cena. Zdjęcia ładne, ale nie ma żadnego z sali, więc szukaj dalej, bo widać że zdjęcia z sali im nie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczześniej bylismy u 2 fotografów , jeden wołał za reportaz 2300 drugi 1800 , i tutaj dziś zadzwoniłem i złapało nas wielkie zdziewienie ze fotograf i kamerzysta za 2500 , myslicie ze dlatego nie wstawiali zdjec z wesela?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia z wesela są zwykle najtrudniejsze, bo wszyscy są w ruchu. Widziałam takie zdjęcia, gdzie wszyscy byli rozmazani... Najłatwiej byłoby znaleźć znajomego, który ma ślub za sobą i może pokazać swoje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego rejonu Polski jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówilismy sie nimi na sobote , pojedziemy zobaczymy , z okolic Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczerze mówiac , przegladalismy sporo stron fotografów i w 99% mają tylko zdjecia z sesji , z wesel raczej nie wstawiają na strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej to świetny, topowy polski fotograf. Nie ma co tutaj z takim wyskakiwać, bo na tym forum z reguły polecają fotoziutków, jak ten z 10:07. Tutaj 1500 zł za fotografa to dużo, a 2500 to już w ogóle nie do wyobrażenia. x "Ale szczerze mówiac , przegladalismy sporo stron fotografów i w 99% mają tylko zdjecia z sesji , z wesel raczej nie wstawiają na strony. " xxx No jak się ogląda fotoziutkowe strony, to rzeczywiście są one wybrakowane o zdjęcia z wesel. Ja z kolei nie znam dobrego fotografa, który nie prezentowałby na blogu pełnych fotoreportaży ze ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdego stac przy organizacji wesela na fotografa za 2500 i w gore ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czytam temat i dziwi mnie faktycznie ze facet oferuje wam i film i zdjecia za 2500 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z narzeczoną u kamerzysty ktorego dotyczy ten temat. Przyjął nas w domku jednrodzinnym, fajny normalny wesoły człowiek.Spędziliśmy z nim ok 1,5 h Oglądaliśmy wiele filmow z slubów , przyjęć itp. następnie zdjęcia które robi współpracujący z nim fotograf. Powiem w skrócie podbało nam się. W cenie otrzymujemy 3h filmu na blue ray , oraz wszystkie zdjecia wkonane i 100 obrobionych oraz 20 póz plenerowych. Cena 2600 za kamere i fotografa I niewiemy czy jest sens szukać dalej. Do środy mamy zarezerwowany wstepnie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzcie nam jeśli możecie , Co do kwestii wstawiania zdjęć z wesel, pytaliśmy, odpowiedz była taka ze nie ma prawa upubliczniac innych osob więc tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2600 za zdjęcia + film to jest podejrzanie tanio. Podejrzewam, że jakość tak filmów, jak i zdjęć musi być po prostu słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. kiedy plener? 2. popytaj na forum, może ktoś wie coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mówię byliśmy i oglądaliśmy wiele filmów, pokazywał nam fragmentami,pisałem wcześniej film otrzymujemy w HDPodczas oglądania mi się podobało, tzn nie mam zbyt porównania bo oglądałem mało filmów z wesel, a te były takie normalne. Też idąc tam myślałem że za 2600 to będzie jakas hala Ale jest inaczej. Film i zdjęcia są poprostu ładne.Kamerzysta opowiadał ze zajmuje się tym od 19 lat Fotografa nie mieliśmy okazji poznać Ale z tego co kamerzysta opowiadał na codzień nie zajmuje sie fotografia, to jest jego hobby które wykonuje już dłuższy cZas Plener planujemy po weselu z fotografem Mamy mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci szczerze, że jeśli za film nie zapłacisz paru tysięcy to fajerwerków się nie spodziewaj. Znajomi specjalnie ściągali ekipę z innego miasta do filmowania swojego wesela, bo tak im się podobały materiały, które oglądali na rozmowie. A w rzeczywistości film taki sobie, zwykły. Bo okazało się np. że na filmie oglądali materiał z 2 czy 3 kamer, a zapłacili tylko za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewamy się fajerwerków tylko chcemy normlany łądny film z wesela, i te w wykonaniu tego Pana tak wyglądają właśnie . A nie chcemy wydawać na kamerzyste 2-3 tys jak tutaj za cene 2600 mamy kamere i fotografa i zdjecia i film na w miare porzadnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli taki film i zdjęcia się wam podobają, to oczywiście nikomu nic do tego. Ale z doświadczenia wiem, że takie ceny po prostu nie są gwarancją jakości. Sam tylko dobry fotograf (a moim zdaniem dobry to na pewno nie jest ten pan z linka wyżej, z całym szacunkiem) kosztuje ok. 3000 zł, często nawet więcej jeśli to ma być na naprawdę przyzwoitym poziomie. Dobry kamerzysta to też co najmniej 3000 zł. Z tymże jak napisałem - zależy co się komu podoba. Jeśli jakość zdjęć i filmu za w sumie 2600 zł was zadowoli, to ok. Ale twierdzenie, że to będzie dobrej jakości też nie ma sensu, bo to będzie po prostu byle jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz że ile w naszym kraju jest osob ktore biorą foto i kamere za 6 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze to powiedzcie jaki wedlug was znawcow jest naprawde "dobry film" i zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:24 - wbrew pozorom wcale niemało, jeśli tylko ktoś oczekuje jakości. To wcale nie jest jakaś wygórowana kwota, biorąc pod uwagę, że średni budżet wesela to coś ok. 40 tys. zł. Do 13:26 - dobrych fotografów masz np. tutaj: http://www.zpfs.org.pl/ http://12fotografow.pl/ A dobrych ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych kamerzystów macie np. tutaj: http://www.camon.pl/ To tylko przykłady z wygooglowania frazy "nowoczesny film weselny". I tak to ma wyglądać, ale i też odpowiednio kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×