Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf na wesele

Polecane posty

Gość gość
A Tobie podobają się te filmy i zdjęcia? Jeśli się podobają, a cena jest znośna, no to tragedii nie ma. No ale moim zdaniem zdjęcia, jak i filmy przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy za kamere i fotografa woła 3 tysiace , drugi jak wczesniej pisalem 2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch to ten "msfilm" jest lepszy, ale też nie powala. Jeśli 3000 za zdjęcia i film, to wychodzi po 1500 za jedno i drugie. A to jest niestety tanio i nie może być dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć jednak uwagę, że tak naprawdę to mało jest tych zdjęć na ich stronie. Gdzie jakiś blog, gdzie pełne fotoreportaże ze ślubów konkretnych par? To powinno być ważne kryterium wyboru (tzn. móc obejrzeć pełne fotorteportaże, a nie tylko przypadkowo dobrane zdjęcia z różnych ślubów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze mojego rozmowce jest strasznie trudno zadowolic , .Wszystko co podsyłam jest słabe , ale mowie max co chielibysmy dac za foto i kamere to 4 tys. Narazie tylko przegladamy poprostu i trafilem na tych dwoch , i ten MS film wydaje mi sie ze robia ładne fotki poprostu. Fakt blogi to prowadza fotografowie z tej gornej półki czyli z twojej sfery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie o to chodzi, żeby mnie zadowolić, to wy macie być zadowoleni :) Jeśli akceptujecie taką jakość w takiej cenie, no to chyba nie należy sugerować się opiniami innych? Ja tylko chcę zwrócić uwagę, że w takiej cenie nie można mieć dobrego zdjęć i filmu jednocześnie. Na waszym miejscu zastanowiłbym się czy może nie zrezygnować, albo z filmu, albo zdjęć i wybrać jedno, ale na wysokim poziomie. Za 4 tys. da się znaleźć bardzo dobrego kamerzystę i bardzo dobrego fotografa, no ale osobno, a nie 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego założylismy ten temat bo , poprostu o fotografii i filmach nie mamy zielonego pojecia i liczymy tutaj na porady. Czemu z jednej firmy fotograf i kamerzysta nie moga byc dobrzy? Znależlismy kolejnych powiedz co i nich sadzisz http://mrybczynski.com/portfolio http://www.sigmaorionis.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6&Itemid=9 I może zapytam inaczej, moze byłbyś/byłabyś w stanie zaproponować jakich dobrych kamerzystow i fotografów z okolic łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! My bierzemy tylko jednego fotografa ale za to za 4 tys. i mamy pewność, że zdjęcia będą piękną pamiątką, bo nasz fotograf ma talent do swojej pracy za co odpowiednio (niestety) się ceni... W czasie poszukiwań tego "wymarzonego" natknęliśmy się z narzeczonym na kilku fotografów o podobnym stylu co nasz, pisaliśmy do nich i ich ceny również oscylują koło 4 tys. Żeby nie było, że to reklama przesyłam Ci namiary na tych, których braliśmy pod uwagę, może coś wpadnie Ci w oko (wystarczy wpisać w google i wyskakuje Ci ich strona) :) 1) Magia obrazu - dwoje fotografów za kwotę od 2 tys do 4,5 w zależności od pakietu :) 2) Foto Sawińscy - ceny zaczynają się od 2500 zł za podstawowy reportaż i jednego fotografa. Więcej fotografów plus dodatkowe opcje kosztują więcej, 3) Fotokwadrat - ceny od 2200 zł za jednego fotografa (do 100km od Krakowa dojazd jest w cenie), możliwość dobrania drugiego fotografa za opłatą 500 zł, 4) Sławomir Gubała - znalazłam przypadkiem w rankingu na najlepszych fotografów polskich, ceny od 3900 zł... Mam nadzieję, że się Ci coś spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za chęci ale to fotografowie z bardzo daleka.Wiec odpadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I może zapytam inaczej, moze byłbyś/byłabyś w stanie zaproponować jakich dobrych kamerzystow i fotografów z okolic łodzi?" xxx Zerknij tutaj, wybór jest spory, można wybrać też zakres cen: http://welonik.pl/fotografia-slubna/lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariatomek333
My polecamy www.switek.eu przyzwoite ceny, za pełny komplet z dojazdem zapłaciliśmy 1600zł i jesteśmy naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę tak dobry fotograf musi reklamować się na tym forum? Podejrzewam że tutaj nie znajdzie klientów, których będzie stać na jego usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pana Bartka ze Smok Studio, który robił nam zdjęcia. Wyszły zacnie., Rzućcie sobie okiem an stronę, sprawdźcie portfolio. Tylko z góry zaznaczę - nie jest to opcja najtańsza. Ale jest to opcja, moim zdaniem, bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszswitek
Zapraszam do poradnika jak wybrać dobrego fotografa:) https://www.facebook.com/notes/%C5%82ukasz-%C5%9Bwitek-fotografia/fotograf-%C5%9Blubny-jak-wybra%C4%87-dobrego-fotografa/1661799583836508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłabym oddzielnie fotografa. Sama kilka razu musiałam stawić się jako gość i fotograf i jest to ogromna udręka. Zarówno dla tej osoby ale także jej osoby towarzyszącej. Poza tym - czy on ma pozwolenie do robienia zdjęć w Kosciele? Czasami ksiądz potrafi wyprosić gości z ceremonii jeśli "latają" z aparatem nie mając tego dokumentu z Kurii.. Pozdrawiam, Ewa http://ewamickiewicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Waszym miejscu postawiłabym na sprawdzonego fotografa. A co, jesli ten "znajomy" wykona fatalne fotografie? Też mieliśmy podobną sytuację, jednak wybór był oczywisty - specjalista. Za atrakcyjne pieniądze skorzystalismy z usług www.fotofinezja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dobrego fotografa na wesele? Zobacz tu - www.kbfoto.com.pl Fotograf obsługuje takie miasta jak Białystok czy Łomża ale może też pojechać w każde inne miejsce w Polsce czy za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam mojego fotografa ze ślubu http://www.iana-photo.com/ , świetne i bardzo kreatywne zdjęcia. Pani Iana Piskivets jest świetnym fotografem a wykonane zdjęcia są bardzo profesjonalne Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu zdjęcia i filmy robiła firma www.masterfilm.com.pl. Bardzo jesteśmy z nich zadowoleni i wielu znajomych wzięło już od nas do nich kontakt ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek Hodun - robi naprawdę dobre foty, popatrzcie na stronce www.fotomasz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela9433
Osobom z Warszawy zdecydowanie polecam Bartka Bukowskiego, bo ma genialne portfolio. Sesje ślubne nie są banalne, ani standardowe. Zależało nam właśnie na czymś innym i też dlatego go wybraliśmy. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora tematu: Myślę, że powinniście tę osobe zaprosić jako gościa, niech cieszy się tym dniem razem z Wami, a nie lata z aparatem przed Wami ;) A poszukać fotografa na swoje wesele możecie np. tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo/fotograf Jest to ogólnopolska baza fotografów na śluby i wesela i na prawdę jest ich tam sporo, razem z opiniami, galerią itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×