Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelinaqwerty

Szczecin Terapia małżeńska

Polecane posty

Gość ewelinaqwerty

Czy ktos moglby szczerze polecic psychologa/psychoterapeute dla par. Ktos komu naprawde pomogl. Tylko SZCZECIN. Orientacyjne stawki mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerr
Jeśli chodzi o pomoc w kryzysowych sytuacjach takich jak rozwód, śmierć bliskiej osoby, strata pracy to ja bym polecała panią Polę Szarwiło - Węgielska . Jak do niej trafiłam na terapię, to byłam na skraju załamania nerwowego po śmierci dziecka (wypadek). Myśli samobójcze, depresja, problemy ze snem, z koncentracją...po prostu wszystko. Teraz w końcu żyję, choć trzeba przyznać, że terapia była długa i intensywna - trwała grubo ponad rok (sesje raz tygodniowo), ale warto. Adres i telefon do gabinetu jest dostępny na http://psychoterapeuci-szczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferssaa
Jestem z mężem aktualnie w terapii dla par jaką prowadzi Pola Szarwiło – Węgielska. Początkowo było ciężko, bo mąż był sceptyczny, ale po kilku spotkaniach jak zaczęły się pojawiać pierwsze efekty takich spotkań to nawet on dał się przekonać, że terapia ma sens. Mamy dwójkę dzieci więc rozwód nie wchodził w grę, chcieliśmy walczyć o nasz związek i jak na razie między innymi z pomocą pani psycholog to się nam udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Szczecinie tylko SZARWIŁO Gabinety Specjalistyczne. Już praktycznie się rozwodziłem, a żona zaproponowała, aby się przejść. W ramach, że tak powiem ciekawości poszedłem. Nie narzucano na mnie w końcu poczucia winy. Żona zrozumiała swoje błędy wobec mnie. Dla mnie objawienie przyznam szczerze, bo nie sądziłem, że do siebie wrócimy. Jakoś inaczej teraz patrzę na żonę, mam więcej szacunku, ona wyraźnie do mnie również. Powtarzamy spotkania raz na kwartał mniej więcej, aby omówić bieżące sprawy i trochę skorygować podejście. Adres Wielkopolska 21/ i FB na wszelki wypadek zostawiam www.facebook.com/psychoterapiaWSzczecinie/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek, szukam godnego polecenia terapeuty dla pary w dużym konflikcie. Tylko Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matylda82 my mając mega konflikt, złożony już pozew o rozwód, szukaliśmy jeszcze ostatniej deski ratunku i trafiliśmy do Pauliny Czajkowskiej. Pomogła nam poukładać sobie to wszystko, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×