Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w Kittens

Polecane posty

Gość gość
3 zmiany w tyg to minimum, wiec jak weekendy to pt sob i nd i masz z glowy a i kase zarobisz niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) powiem wam, że ja byłam sceptycznie nastawiona do pracy.....ale.....poszłam na rozmowę na hostessę....jak się dowiedziałam co to za klub to chciałam wyjść ale Pani rekruterka wszystko mi opowiedziała....jak to wygląda itp. Poszłyśmy też do lokalu tak na moment żebym mogła pogadać z dziewczynami i zobaczyć jak wygląda klub. Powiem wam szczerze że zaczęłam pracę jako ta hostessa i nie żałuje....przede wszystkim fajna kasa i dziewczyny służą pomocą....nie ma jakiejś chorej rywalizacji tak jak to bywa w niektórych miejscach.....także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też niedawno byłam na rozmowie na stanowisko kelnerki. jak usłyszałam, że to jest klub gogo to byłam w mega duzym szoku. ale wysluchalam rekruterki do konca, poszlysmy wieczorem do klubu zeby zobaczyc na czym ta praca polega. calkiem inaczej sobie to wyobrazalam, ale bylam pozytywnie zaskoczona. super klimat, dziewczyny fajne i pomocne. zdecydowalam sie na prace. pracuje od tygodnia i nie narzekam. bardzo sobie chwale prace w tym lokalu:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie narzekam :) dlatego dziewczyny zachęcam i polecam bo to najzwyklejsza praca pod słońcem a zarobki o wiele lepsze niż w niejednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam zdanie dziewczyn przede mną. super atmosfera, praca przyjemna i dobre zarobki. jeśli dostaniecie ofertę to śmiało idźcie na rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozpoczynam tam pracę w tygodniu :) skoro mówicie że jest tam tak fajnie to nie mogę się doczekać aż sama zobacze jak to wszystko tam wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz na pewno zachwycona i pomimo, że jest to praca w nocy to wcale nie będziesz zmęczona i nie będzie Ci się chciało stamtąd wychodzić:) jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja w trochę nietypowej sprawie, a mianowicie czy wypowiadają się tutaj na forum także tancerki w Kittens? To było w piątek w późnych godzinach. W tedy zostaliśmy zaproszeni razem z kolegami do Kittens. Siedząc na sofie podeszły do nas 4 (albo 3) tancerki, jedna z nich miała blond włosy i była chyba wysokiego wzrostu. Siadła obok mnie (chłopak wysokiego wzrostu, ubrany w różową polówkę, krótko obcięty, ciemne włosy). Miło nam się rozmawiało po czym zaproponowałem jej drinka, tancerka ta podała mi także kontakt do siebie lecz z racji tego, że byłem wstawiony nie pamiętam:/ Czy jest któraś w stanie mi pomóc się z nią w jakiś sposób skontaktować? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę znaleźć jakiś kontakt klubem, ewentualnie stronę internetową klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jest mi ktoś w stanie powiedziec czy szukaja obecnie kogoś? jak czytalam to np na trojmiescie mozna znalezc ogloszenia jednak teraz chyba pusto... moze jakis kontakt ? czy może wystarczy przyjść do klubu i zapytać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykVIP
Obys to kiedys przeczytala pisze do slicznej blondynki z waszego klubu.Chcialbym moc Cie jeszcze spotkac.Ten dzien 15.01.2016 byl najfajniejszym dniem w moim zyciu bo poznalem kogos kogo tak bardzo polubilem z tego wszystkiego minol tydzien i nie moge sie pozbierac ze nie mam juz z toba kontaktu a pamietasz obiecalas.Pamietam twe imie lecz go nie podaje moze pamietasz me slowa jak sie do mnie dosiadlas ze jestes podobna do moje kolezanki jak dwie krople wody.Ten taniec te pocalunki te owoce bita smietana .Do tego polamalas mi telefon heheh swoja jendrna pupa ale to nie szkodzi nie gniewam sie bedzie nowy,Cytuje me slowa ktore powiedzialem na samyn koncu jesli jest w Tobie choc odrobina uczuc odezwiesz sie do mnie.Czekam na twoj odzew numer mialas w pamieci byl taki prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykVIP
oczywiscie Sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , dziewczyny , cyz z reka na sercu jestescie w stznie powiedziec ,czy dostajecie za noc te minimum 150 zl jako kelnerki . ? wiem ,ze jest 1,5 % tylko za stolik z calego rachunku , 7 zl brutto za godizne , dzielenie sie na barze napiwkami i ew 20% z drinka jesli klient bardzo chce postawic ,cyz naprawde w zwykly dizen da sie zarobic te minimum 150??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dzisiaj byłam na rozmowie z Panią w biurze. Mam mieszane uczucia co do tej oferty. Z jednej strony zarobki kuszą no i Pani z którą rozmawiałam wydaje się być bardzo miłą osobą. Jednak praca w takim klubie przy pijanych mężczyznach zawsze wzbudza obawy. Czy warto iść i spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedzieć jak dostałaś się na taką rozmowę? Bo z tego co czytam to wszystkie oferty dostałyscie od rekrutera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodzieje oszusci i gangsterka:omijać zdalna to stare coComo! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Sopot
Mam pytanie jak wyglada praca promotorek(rozdawanie zaproszeń) czy ktos tutaj pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***y naciągaczki przestrzegam przed tym klubem. Jestem za zamknieciem tej burdelownii lepiej poszukaj innego klubu jest ich duzo w Sopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sopocie pojawiło się sporo nowych miejsc pracy, kwestia jedynie wykorzystania tych okazji, a ogólnie z zatrudnieniem nie ma żadnych problemów, sami zobaczcie - https://www.gowork.pl/praca/sopot;l Ofert bardzo dużo i w przeróżnych branżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×