Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w Kittens

Polecane posty

Gość gość
ja tak zaczynalam wlasnie ze pracowalam na hostessie i spodobala mi sie praca tancerek i zapytalam czy jest taka opcja i nie bylo problemu jest kurs i wszystkiego sie uczysz a w trakcie mozna np byc hostessa zeby zarabiac wiadomo ze nieodrazu nauczysz sie tanczyc sporo jest tych figur a ile siniakow zebralam po drodze hehe ale tak2,3miesiac juz bylo fajnie juz radzilam sobie calkiem dobrze teraz juz pol roku mija a kasa no rewelka ale kazdy wie albo slyszal ze w takich klubach sa prowizje ja tak przynajmniej mam w desire w gdansku a tez w luxury w gdyni mam kumpele i tez mam tak kase,tygodniowki mam 1,5-2tys no i wiecej bo sezon idzie wiec w koncu kupilam wymarzone auto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze fajnie to wszystko wygląda, ale pewnie takie hostessy czy tancerki to muszą z***biscie wygladac co. Ja bym chciala tanczyc ale jestem niska a wiadomo to pewnie trzeba iec dluge nogi i duzy biust:( no i jak z ciuchami musze miec swoje stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co w takim klubie zarabia się tyle że szybko Cie będzie stać na co chcesz, a na początku zawsze możesz poprosić koleżanki na pewno uda Ci się pożyczyć jakieś fajne ciuszki i i tak będziesz wyglądać jak Gwiazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybko znalazłam pracę dzięki stronie rekrutacyjnarewolucja.pl. Polecam wejść i zobaczyć oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie masz rację, a trzeba przejść jakieś szkolenie? ktoś mi powie co i jak, jeśli chodzi o hostesse , a na tancerke to musze juz umiec tanczyc czy kts tam moze mnie nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jeżeli lubisz się bawić to wystarczy, a co do lekcji tańca to są takie, ja jestem bardzo zadowolona, bo w dość krótkim czasie nauczyłam się "wywijać"(robić figury) na rurce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny bez paniki, figura jest ważna, ale same wiecie że w dzisiejszych czasach pol dance bardziej popularne niż fitness w dzisiejszych czasach:) zdrowa dieta i szybko nabierzecie figury o jakiej marzycie:) lekcje tańca są bezpłatne:) uczą najlepsze z tancerek dwa razy w tygodniu, A! wzrost nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jop! są gusta i guściki:) Nie same modelki.. klienci też są różni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inny gust :) a o gustach się nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale na pewno w takiej pracy dużo bardziej musi się dbać o to żeby jak najlepiej wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a powiedzcie mi jak z wypłatami? Są naprawdę co tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy pracownik, hostessa, tancerka w okresie próbnym dostają nawet codziennie. Później są tygodniówki: wysyłane w jednym lub w dwóch przelewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!jop! kasa co tydzień:) jeśli ktoś ma problem z kaską warto się załapać tam do pracy... pierwsze dwa tygodnie dostawałam przelewy nawet codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam kontaktu by się umówić na rozmowę? ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie :) teraz trzymajcie za mnie kciuki! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mnie też trzymajcie bo idę jutro na rozmowę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tojest klub działający jak cocomo czyli barmanki pewnie zarabiają stale a babki które muszą bajerować klientów za te drogie drinki więcej. ja tam nie pracowałem ale byłem z kolegą raz i powiem tak sam klub raczej mniej znany niż cocomo i mniej ludzi raczej się przewija chyba że jest lato jak Sopot jest pelny. Tancerki tańczą nago na rurze a dziewczyny które podchodzą do facetów po zostawieniu odpowiedniej ilośc****eniędzy tańczą na klientach. Jeśli myślicie że za normalne stanowisko typu barmanka czy ktoś tam które nie jest związane z adorowaniem klientów to się napewno zawiedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się z poprzednim wpisem, byłem wielokrotnie w klubie Kittens i w innych tego typu i jest bardzo sympatycznie, pełna kultura, a dziewczyny wcale nie naciagają, chcesz - kupujesz, nie - to nie, nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, moja córka pracuje w kittens i czasem w luxury, jest bardzo zadowolona, ma swoje pieniądze, odciąża nas - rodziców, wręcz zarabia więcej niż ja, gdybym była młodsza też bym chciała tam pracować pozdrawiam Emilia K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie znaleźć coś dla siebie na rekrutacyjna rewolucja.pl, ciekawa strona z interesującymi ofertami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam, że nie tańczę nago na podeście:) Jęli klient sobie życzy i wpadnę mu w oko ma możliwość zamówienia tańca dla samego siebie. Z drinkami nic na siłę:) Taka praca:) Zarobek bardzo dobry, atmosfera domowa, dziewczyny spoko. Czekamy na sezon, teraz też jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca kelnerki to praca kelnerki. Barmanka to barmanka. Hostessy i Tancerki rozmawiają z klientami, umilają swoją obecnością pobyt klienta w klubie. Normalna rozmowa, propozycja alkoholu:) Pokaz uzdolnionych tancerek:) Jeśli nie wiesz co robić wieczorem a masz chęć z kimś pogadać popatrzeć na kobiece wdzięki, warto odwiedzić:) Jesli szukasz pracy:) Warto, kasa jest taka, że stać Cię odłożyć na przyszłość a nie 1-31 każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, kasa się zgadza, wystarcza na oszczędności. I na życie na godnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa na oszczędności sprawia, że się chce pracować, nawet kosztem nieprzespanych nocy:) zawsze zostaje połowa dnia by pozałatwiać swoje sprawy, iść do fryzjera, sprawy urzędowe czy zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pozytywne doświadczenia, muszę się zgodzić z postami odnośnie wynagrodzenia, nigdzie indziej nie zarabiałam takiej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje jako tancerka na cały etat od wielu miesięcy i jestem mega zadowolona - generalnie jest to praca 5 dni w tygodniu przez całe noce i nie ukrywam czasem przez to znaleźć siłe na cokolwiek poza pracą :) ale zbieram na mieszkanie i jeśli nadal będzie mi szło tak jak teraz w przyszłym roku osiągnę swój cel :) myślę że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie zbieram na samochód, pracuje dopiero kilka miesięcy ale stać mnie teraz na duzo lepsze zycie:) fryzjer,kosmetyczka,spa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od przybytku głowa nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×