Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ankapilka

wypadanie włosów

Polecane posty

Gość ankapilka

Cześć, już widać oznaki nadchodzącej wiosny... niestety zauważam to nie tylko za oknem, ale też na swojej głowie.. włosy zaczęły mi wypadać bardziej niż zwykle... (mam zbilansowaną dietę) trochę czytałam na ten temat i podobno produkt Loxine jest dobry. Ktoś z Was stosował/ poleca? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne oszustwo P. Kaszubskiego. Chyba, że, miałaś na myśli LOXON - ale to się stosuje przy łysieniu androgenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosowałam Laxine, ale stosowałam Vitapil przez dwa miesiące i muszę powiedzieć, że włosy przestały mi wypadać a pod koniec drugiego miesiąca widać było już odrastające nowe, młode włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo, tyle wlosow leci z tej mojej glowy, ze szkoda gadac. kiedys stosowalam Loxon, ale bez efektow... lykalam revalid, po tym bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na wypadanie włosów pomogły tabletki ze skrzypem polnym, drożdżami i witaminami ( wyglądają tak http://merlin.pl/Skrzyp-Polny-Drozdze-Witaminy-100-tabl_VITAMEX-FARM/hb/product/219,1388069.html). Są dosyć drogie, w super-pharm zapłaciłam za nie ok. 30 zł (100 tabletek) ale starczają na długo. Do tego biorę najzwyklejszą, tanią witaminę C (2 tabletki rano i 2 wieczorem). Po jakimś czasie wypadały mi tylko pojedyncze włosy podczas mycia. Poza tym raz na tydzień, dwa tygodnie nakładam sobie na włosy maseczkę, na zmianę z Biovaxu i Bioetika (nie wiem gdzie ją można dostać, swoją kupiłam w makro, ale już od dłuższego czasu jej tam nie widzę). Przez jakiś czas myłam włosy płynem do kąpieli dzieci z Babydream (dostępne tylko w Rossmanie), teraz przerzuciłam się na szampon z Garniera, bo stęskniłam się za ładnym owocowym zapachem ;) Po myciu nakładam odżywkę do spłukiwania Garnier Ultra Doux, a na koniec, na wilgotne włosy nakładam odżywkę bez spłukiwania (aktualnie jakaś z Ziaja) i jedwab na końcówki (z Biovax). Właśnie zdałam sobie sprawę, że mam obsesję na punkcie moich włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie przyjmuję revalid, nie widzę efektów ponieważ nie jestem bardzo systematyczna w przyjmowaniu, ponieważ stosuje się je 3 razy dziennie i niestety skutkami ubocznymi są mdłości i odbijanie się tabletek ( tylko gdy popije się za małą ilością wody ). Wcześniej stosowałąm pro lady i poprawa była po 2 tyg. Mam nadzieję że i te pomogą. Miała któraś z Was ten revalid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez bylo ciezko z systematycznoscia. w szafce czeka na mnie opakowanie, ale nie wiem czy podołam :D wiem, ze warto bo mialam duzo babyhair po regularnym stosowaniu. a te tabletki mozna stosowac na raz- polknac 3 czy trzeba rozlozyc w ciagu dnia? ja czesto zapominam o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam problem z systematycznoscia. kiedys kupiłam vitapil, no to brałam srednio co drugi dzien, jak sobie przypomniałam, ale w sumie powyrastały mi nowe włosy przy głowie. teraz zobaczyłam, ze jest vitapil lotion, a to odzywka po myciu bez spłukiwania, wiec o tym raczej nie bede zapomninac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis przekopałam caly internet w poszukiwaniu czegos dobrego i w koncu chyba zamowię kurację wzmacniającą z genactiv, teraz w promocji jest w zestawie z jakąś specjalną szczotką do włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się zdaje że nie warto się szprycować chemią. lepiej się zdrowo odżywiać. ja ostatnio kupiłam tą wyciskarkę i odkąd codziennie zamiast śniadania pije soki warzywne to mi się i włosy poprawiły i paznokcie. przesłali też przepisy na soki konkretnie na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi we wrześniu zaczęły wypadać włosy kosmykami. Kupiłam tabletki vitapil i do tego olejek z korzenia łopianu z ziołami, który 2 razy w tyg. Wcieram we włosy i efekt jest taki ,że już nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×