Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszły Pracownik

Czy znacie Spółkę KR3

Polecane posty

Gość gość
w dzisiejszych czasach większość pracodawców unika umów o pracę, w tej firmie brak umowy o pracę rekompensuje się atrakcyjnym wynagrodzeniem, jeśli się komuś to nie podoba to może znaleźć pracę na umowę za 1200 i mieć komfort::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie OKOŁO nie jest równoznacze z DO ;) ale ok. szkolenie musi trwać tak długo, żeby po prostu sprawdzić się w każdej sytuacji i nie być narażonym na nieprzewidziane - proste. dla mnie jak najbardziej zrozumiałe są umowy zlecenie - tak jak moja poprzedniczka napisała, dzieki temu możemy po prostu wiecej zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ok, co do umowy zlecenie mogę się zgodzić, jest to teraz na porządku dziennym, ale nie spotkałam się z umową bez podanej kwoty zarobku a w KR3 takowe umowy się dostaje. Nie chce tu oczerniać nikogo, po prostu wyrażam swoją opinię. Jak dla mnie, firma po prostu zmieniła nazwę spółki, jak i klubów, no i może samego prezesa spółki, ale tak poza tym, innych zmian nie ma. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się na podsłuchu tak aby żadna rekruterka nie powiedziała czegoś "niestosownego" dla firmy a szkolenia? Nie są czymś aż tak wspaniałym. Jak pisałam w poprzednich moich postach...KOCHANI PRACOWNICY MONITORINGU I INNYCH DZIAŁÓW FIRMY KR3, ZAMIAST PRZESIADYWAĆ NA FORACH TO LEPIEJ ZASTANÓWCIE SIĘ JAK USPRAWNIĆ WASZĄ FIRMĘ, ABY WIĘCEJ NIE DOPROWADZIĆ DO AŻ TAK NEGATYWNYCH OPINII:) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro przechodziłaś szkolenie, to na pewno dobrze wiesz, że takie umowy są podpisywane, bo bazujemy na systemie prowizyjnym, to jest absolutnie normalne... a monitoring jest po to, by w razie popełniania błędów i nieskutecznośći pomagać, a nie, jak mówisz, żeby ktoś czegoś nie powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie warto jechać na to szkolenie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie warto? jeśli ma się mocny charakter i jest się nastawionym na prace i jej zdobycie, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na szkolenie i sama się przekonam jak jest faktycznie. uważam że nie warto sugerować tym co inni piszą. samemu trzeba się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim nastawieniem na pewno daleko zajdziesz:) negatywne opinie są od tych, którzy po prostu nie nadają się na to stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na szkoleniu i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, było ciężko ale udało mi sie je przejść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim sensie było ciężko? ;) Ja już przyjechałam, dziś się zaczęło i jak na razie fajnie jest - chociaż to sama teoria teraz :) A na jakie stanowisko Ty byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cięzko bo musisz się przyzwyczaic do trybu pracy w nocy, do tego musisz sie zaangazowac wiec temujest ciezko ,caly czas jestes na wysokich obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zadne szkolenie nie jest z tych najlatwiejszych, wiec trzeba sie troche postarac. ale ciezko? mi ciezko nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szkolenie wiele nauczylo. to jest taki test, czy sie nadajesz do tej pracy czy nie.bywały momenty trudniejsze, ale teraz ciesze sie, ze przebrnelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nocnym markiem :D wiec raczej nie bede miala z tym problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to swietnie;p ale wlasciwie potrzeba 2-3 dni, zeby sie przestawic, wiec to zaden problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w nocy jest nawet lepsza niz w dzien , odespisz sobie pare godzin i dzien masz wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas pracuje duzo dziewczyn, ktore maja dzieci, bo przynajmniej w ciagu dnia moga spedzac z nimi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza, bo w nocy dzieci śpią i nie płaczą że nie ma Cię w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakiś okres ochronny? no żeby się przestawić z pracy w dzień na pracę nocną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie masz na to , to mysle ze tak spoko i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie wystarcza :) na poczatku jest troche ciezko, no ale przeciez mozna wychodzic szybciej, wiec luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzić szybciej czyli co? jak się pracuje w ogóle? w jakich godzinach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przez te pierwsze 2 tygodnie masz okres ochronny, i nie musisz zostawac do konca zmiany. standardowo od 19.45 do 5 ;) ale czasami trzeba zostac dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow :) to super sprawa, ze nie trzeba siedziec do konca na poczatku. . nie ma tak dobrze chyba w zadnej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, przynajmniej bedzie czas na przestawienie sie. bo do tej pory pracwalam w dzien i nie wiem jak dam rade w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzeba dosłownie 3 dni na to, zeby sie przestawic. pozniej juz normalnie funkcjonujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że po trzech dniach będzie ok. dziś w nocy byłam pierwszy raz i padam, masakra była. o 12 to myślałam że zasnę mimo ze się dużó działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to zajeło trochę wiecej niz 3 dni ale jak najbardziej sie organizm przestawi wiec bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś mam zacząć :D i się właśnie boję że nie wytrzymam, bo zawsze pracowałam rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×