Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszły Pracownik

Czy znacie Spółkę KR3

Polecane posty

Gość gość
Biedne rekruterki... siedzą j wypisują kłamstwa na portalach bo centala każe... jak tam videokonferencje laseczki? Wyspowiadalyscie się już ile macie numerów i wejść na ten tydzień? kr3 to cocomo. Wypłata 5% z 10% z tygodniowki...kluby pełne zarzyganych chamow; praca polega na okradaniu klientów i dawaniu się obmacywac - boa, lesby show. ... odradzam chociaż wiem ze nie zadają tu pytań realne osoby. Weźcie się do uczciwej pracy złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Jednak to co mówią o tym forum to sama prawda, ewidentnie wypowiadają się tu osoby, którym się nudzi w domu i nie mają co zrobić ze swoim życiem. Jestem kelnerką i pracuję już na prawdę bardzo długo w tej firmie. Wiadomo że czasami jest ciężko, ale w każdej pracy tak jest. Tutaj przynajmniej wypłaty (które są na czas i w całości!) rekompensują ciężką pracę. Wiesz ile zarabiasz i dlaczego pracujesz, bo na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na prawdę to dopiero jak spróbujecie to się przekonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę długo... kr3 istnieje od września 2014 :) to chyba jednak mówisz o cocomo. BTW można to sprawdzić nawet w googlach. Pozdrowienia tępaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć jest okej, ja dopiero zaczynam i mi się podoba :) Ktoś pracuje to dłużej i może coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja pracuję od grudnia, z ręką na sercu - kasa na bieżąco, tydzień po tygodniu, dużo pracy, ale Twoje zaangażowanie odzwierciedla wpływ na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znamy, ja zatrudniłam się w tej firmie przez mojego męża. Bardzo długo szukałam pracy w Krakowie bo przyznam że wysokość wynagrodzenia jest dla mnie dość istotna :) Bardzo dobre warunki pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słychajcie tych bzdurnych wypowiedzi, Jeśli ktoś nigdy nie pracował w tej firmie to nie powinien się wypowiadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja pracuję od grudnia, powiem tak, czasami kłócę się z kierowniczką - doprowadza mnie do szału, ale cóż, tworzymy team i pomimo, że czasem jest ciężko, to uwielbiam moje dziewczyny i nie wyobrażam sobie zerwać współpracy, kasa ma znaczenie, ale sympatia również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałem dla tej spółki kilka miesięcy. Praca bardzo dobra, pozwolila mi odłożyć pieniądze na otwarcie swojego biznesu. Nadal współpracujemy już na zasadach partnerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszstkich. Firma gosna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że znam:) Pracuje tu pół roku jako hostessa:) Firma wiarygodna, wypłaty co tydzień, normalna umowa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam pracy od ponad roku.. nigdy nie byłam kelnerką ale teraz nią jestem. Zarobki świetne, dziewczyny nauczyły mnie wszystkiego ;) Jak najbardziej polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma na pięć z plusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięć plus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jadu w niektórych opiniach, nie nadawałaś się i cie zwolnili to bierz sie do innej roboty a nie wypisujesz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mega zadowolona z pracy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehhe ja daje szósteczke :D a tak prawdę mówiąc pracowałam i nie mam się do czego przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą firmę, wypłacają tygodniówki, umowa, ubezpieczenie i szkolenie przygotowujące do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam frma bardzo zetelna. Polecam wszystkim. Bez problemow umowa + paiet socjalny na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Pracuje w tej firmie od października i jestm zadowolona pracuje na promocji. Pieniadze na czas i to nie male. Jak się komuś chce pracować to sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani firma bardzo dobra, dobrze prosperuje bez zastrzezen polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tej firmie kilka miesiecy. Teraz jestem na macierzynkim - zostalam mama - ale jak tylko bede w stanie pracowac to wracam z powrotem. Firma daj***ardzo dobre warunki zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na bardzo dobrych warunkach, firma stabilna od kilku miesiecy pracuje na stanowisku managerskim. Moge polecic z pełnym przekonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Dobra firm polceam, dbaja o pracowników :) Nie ma problemow z wyplatami, umowami i urlopem. Jak sie komus tylko chce pracowac to praca idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca nie należy do najtrudniejszych bo jest pracą w nocy ale warunki finansowe bardzo dobre także polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, jest to firma na poziomie, praca na umowie,pełnym ubezpieczeniu, z dobrymi pieniędzmi, osobiście uważam, że każda inna firma outsourcingowa powinna brać z Kr-3 przykład, pozdrawiam pracownik hr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy 'pracownik hr' może powiedzieć jakie stanowisko jest najlepsze? szukam pracy i natknęłam się na ofertę na stanowisko managera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję jako hostessa już pół roku i zarabiam więcej niż moje koleżanki w korporacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie- ja też w korporacji- pracując po 12 godzin non stop nigdy nie zarobiłam tyle co tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×