Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nutridrink

Polecane posty

Gość gość

Pil ktoś? Warto to kupić? Obecnie ciężko choruj****ardzo dużo schudlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto,tani i smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba to z lekarzem konsultować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama je piła, miała raka, nie mogła normalnie jeść, nic jej nie smakowało, wszystko zwracała, a nutridrinki piła, czasami tylko nimi się żywiła, w ciągu dnia piła 3-4, zwłaszcza dobre są 'nutridrink protein' one mają aż 20g białka. 100g piersi z kurczaka ma chyba 15g białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie czasem kupuje ot tak bo mi smakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolinqa
Kupowałam tego typu posiłki dla babci, która długo chorowała i potem dla dziadka, który dochodził do siebie po poważnej operacji, po której miał problem z jedzeniem normalnych produktów. W obu tych przypadkach najlepiej sprawdziły się napoje Nutrison https://www.apteka-melissa.pl/grupa/nutrison.html - sama ich próbowałam i faktycznie nie smakują tak jak większość tego typu produktów. Ale co najważniejsze - poprawa była widoczna pod względem medycznym - lekarze stwierdzili, że stan dziadków po takich posiłkach wyraźnie się poprawił, a w końcu o to nam wszystkim chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta66

Warto jeśli są co do tego wskazania. Często lekarz zaleca je dla osób starszych, ale też w przypadku nowotworów czy operacji. Poczytajcie o produktach Fresubin i Supportan - w sieci znajdziecie wszystkie informacje na temat ich zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely

córce po rotawirusie podawałam frebini, dużo schudła i nie miała apetytu, a to smaczne i trochę jej dodało energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojka25

U nas sprawdzał się Fresubin też dawałam mojej małej jak nie miała apetytu i to ją ratowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek25
3 minuty temu, Gość Jojka25 napisał:

U nas sprawdzał się Fresubin też dawałam mojej małej jak nie miała apetytu i to ją ratowało. 

gdzie to kupujesz, w aptece? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojka25
4 minuty temu, Gość Tomek25 napisał:

gdzie to kupujesz, w aptece? 

Kupuje w aptece DOZ, dobra cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek25

To chyba też podjadę do apteki, mój mały grymasi od kilku dni może to mu pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są te nutridrinki Fresubin, mojemu mężowi pomogły po operacji, kiedy nie miał apetytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra też piła Fresubin właśnie jak była chora, niestety normalne jedzenie nie wchodziło w grę, a witaminy i niezbędne składniki trzeba dostarczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecku podaje się tylko w czasie choroby, ze wskazań i po konsultacji z lekarzem. Nie można podać ot tak bo "mały grymasi".  Takie produkty - żywność specjalnego przeznaczenia (bo sformułowanie drinki może być mylące) to bardzo fajny produkt, wspierający zdrowienie, organizm w procesie regeneracji, ale stosuje się go w ściśle określonych sytuacjach, bo ma zastąpić pełnowartościowy posiłek, uzupełnić kalorie i wszystkie składniki niezbędne do funkcjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat również kupuję Fresubin, ma problem z jedzeniem normalnych posiłków przy chorobie nowotworowej, a nutridrinki pomagają w funkcjonowaniu, wiem, że można kupić je w DOZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Noska92 napisał:

Mój brat również kupuję Fresubin, ma problem z jedzeniem normalnych posiłków przy chorobie nowotworowej, a nutridrinki pomagają w funkcjonowaniu, wiem, że można kupić je w DOZ. 

Moja mama cierpi na niewydolność nerek, myślisz, że mogłabym kupić dla niej takiego nutridrinka w dozie? Ostatnio nie ma apetytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, dużo łatwiej będzie wypić takiego nutridrinka niż zjeść posiłek, zresztą jest też spory wybór smaków, . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z tego co wiem te nutridrinki są tez bardzo pomocne przy poważniejszych chorobach np. nowotworach, tak Pani w doz mi mówiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j
Dnia 8.04.2021 o 01:09, Tikamthe napisał:

Moja mama cierpi na niewydolność nerek, myślisz, że mogłabym kupić dla niej takiego nutridrinka w dozie? Ostatnio nie ma apetytu. 

Zapytaj w aptece. Doradzą Ci jaki rodzaj nutridrinka nadaje się w takich a nie innych konkretnych dolegliwościach. 

Są różne rodzaje. Jedne zawierają białko, zalecane są w chorobach nowotworowych. Inne na co innego, jest kilka rodzajów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej babci kupuję Fresubin  w doz, kupuję wersję dla diabetyków z uwagi na cukrzycę, fajnie wspomaga organizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki rodzaj Fresubin wybierasz dla babci? Szukam takiego dla dziadka, na wzmocnienie, nie bardzo chce jeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Fresubin energy w doz można kupić wzmacnia organizm dodaje energii i siły, idealnie kiedy ktoś nie ma apetytu i jest osłabiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×