Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zbicie goraczki

Polecane posty

Gość gość
Długo mi bateria wytrzymuje w Minitemp a akurat tego się bałam, że przy takim badaniu przez podczerwień to co drugi tydzień bateria będzie do wymiany szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo na wynik się nie czeka w naszym Non contact, poza tym zapamiętuje pomiary co się przydaje zwłaszcza że mam trójkę dzieci w domu którym często trzeba tę gorączkę jednak mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagannn
Polecam Classic Geratherm, ma wieczystą gwarancję wygląda i działa jak tradycyjny ale z plusów jest to , że rtęci ani innej trucizny nie ma w środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo małym na podczerwień jest termometr Mini Temp, chyba najmniejszy z funckją IR jaki mi się udało znaleźc – działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkar
Sprawdzony mam nonContact, jak na razie żadnych usterek, zawieszek przy pomiarze i tego typu historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mierzy Mini Temp, fajna poręczna budowa, wyświetlacz jasny, czytelny, bateria długo pracuje, nie zżera cały mechanizm tej energii jakoś super dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było wymienić rtęciówkę na nonContact, jest bezpieczniej, bez porównania szybciej i ostatnia ważna sprawa dla mnie – higieniczniej, jak mierze bezdotykowo to nie przenoszę bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Noncontact do mierzenia gorączki u niemowlaka, szybki czas reakcji, wystarczy 1 s i badanie zrobione, nie męczy się maluszka przy samym pomiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie z tymi reklamami, bo temperature można zmierzyć każdym termometrem. Tylko zbijajcie gorączke dopiero wtedy, kiedy przekroczy 38,5 stopnia, nie wcześniej! Wcześniej można dac czopek Viburcolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca zgodzę się z tym, że gorączkę zbija się dopiero przy 38,5. Wszystko zależy od dziecka. Mam dwójkę - jedno do 39 potrafi funkcjonować, bawić się, jeść normalnie, a drugie przy 37,5 wręcz leci przez ręce. I co? Mam poczekać aż osiągnie 38,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są teraz te termometry bezrtęciowe ale wyglądające jak rtęciowe, takim modelem jest mój classic xl normalny szklany bez żadnych baterii ale też bez rtęci jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr będę chciała za niedługo wymienić i mam na oku właśnie Baby Temp i w sumie taki kompres żelowy też by się zdał, bo jak na razie to okłady robię zwykłą mokrą szmatką. Średnio to wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw BabyTemp + kompres bardzo w porządku. Trochę miałem pretensji do żony jak kupowała bo ona sporo niepotrzebnych gadżetów zamawia w necie...ale akurat tutaj za termometr i ten kompres to ją pochwaliłem :) Pierwszy raz mierzymy gorączkę bezdotykowo i trwa to moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu muszę potwierdzić, że faktycznie Classic XL jest bardzo trwały. O ile nie rzuci się nim o ścianę albo jakoś niefartownie nie spadnie na posadzkę to powinien służyć przez lata. Ja sobie go bardzo chwalę, prosty w obsłudze chigieniczny no i bardzo dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam Classic XL w prezencie od córki i bardzo mi się ten termometr podoba. Bezpieczny bo bezrtęciowy, wygodny bo z powiększeniem wskaźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw termometr BabyTemp + kompres sprawdza się nam super. Bardzo dobra cena, mocne trwałe wygodne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiłam termometr ten Classic XL ;/ Myślicie, że przyjmą mi go na gwarancję czy od razu kupować nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik
Dnia 22.10.2018 o 15:01, Gość gość napisał:

Zestaw termometr BabyTemp + kompres sprawdza się nam super. Bardzo dobra cena, mocne trwałe wygodne artykuły.

Wszystko mogę potwierdzić co tutaj już zostało napisane o zestawie  BabyTemp+kompres. Wysoka jakość obu rzeczy. Kompres bardzo wytrzymały można takie okłady robić na przemiennie czyli raz na zimno raz na ciepło i nic się nie dzieje złego, nie pęka. A termometr bardzo dokładny nie wymyśla sobie wyników z kapelusza tylko faktycznie mierzy precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk

Tez mamy w domu BabyTemp+kompres żelowy mini i wszystko dziala pieknie. Kompres nagrzewa się w mikrofali w moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ogólnie to tych bezdotykowych termometrów sporo się obecnie sprzedaje i każdy ma okazję coś tam dla siebie wybrać. Zdaje mi się, że jeśli chodzi o te sensowne opcje to między innymi sanity to taka firma, która ma dobrze sprzęty w rozsądnych cenach więć możesz do ich propozycji zajrzeć np. model fast temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×