Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ładne dekoracje

Polecane posty

Gość gość
Fajne dekoracje znalazłam na stronie www.odjazdowenaklejki.pl Oferują sporo dekoracji do domu w motywach motoryzacyjnych. Świetnie się one sprawdziły w pokoju mojego syna. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albenika
Ja lubię oryginalne dodatki do mieszkania, dlatego zaszalałam i ostatnio kupiłam kilka fajnych gadżetów w https://sklepafrykanski.pl - Sklep Afrykański odkryłam całkiem niedawno, ale przyznaję, że przepadłam;) Mają piękne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham zieleń i naturę, dlatego nie omieszkałam wykorzystać tego przy urządzaniu mojego mieszkania. Zamówiłam na stronie https://green-designers.shoplo.com/ moją własną, zieloną ścianę :D Co prawda jest ona sztuczna (nie okłamujmy się, żywa byłaby ciężka w utrzymaniu) ale wygląda rewelacyjnie! Podobno zielony uspokaja - nic mylnego, przebywając w salonie z tą właśnie ścianą relaksuje się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze lubiłam drewniane dekoracje. Fajne pomysły z drewna są na sklepie: https://naturdeco.pl/. Mała pracownia tworząca m.in. zegary, wieszaki i dekorację świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dekoracje, to ja stawiam przede wszystkim na te, które są w ofercie w sklepie - www.Karensz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka01
Jeżeli chcesz dekoracje, która w dzień ociepli wnętrze a nocą nada klimatu pomieszczeniom to zdecyduj się na sztukaterię. Można w fajny sposób, poprzez montaż gzymsu podsufitowego podświetlanego https://perfectstyr.pl/ nadać unikalnych cech w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastiann33
A czy myśleliście może o zastosowaniu kilku ciekawych elementów ozdobnych jak gzymsy, fasety czy konsole na elewacji z zewnątrz, ale również we wnętrzu w zakresie sztukaterii gipsowej? Myślę, że to ciekawa opcja która naprawdę fajnie dopełni cały projekt od strony wizualnej i dodatkowo nada fajnego charakteru. Polecam sprawdzić http://www.nord-gips.pl/ jeżeli jeszcze się zastanawiacie ponieważ w jaki sposób dopełnić wnętrze oraz część zewnętrzna domu. U nas akurat konsole przy wejściu sprawdziły się genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

jak dekoracje do ogrodu to tylko ePraktyk.pl - ich kule ogrodowe to po prostu majstersztyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednimi dekoracjami do domu polecam zapoznać się z ofertą firmy www.sklep.dastal.com.pl Jest to świetny sklep internetowy, który oferuje spory wybór dodatków i dekoracji do domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Z doświadczenia wiem, że takie dekorację warto kupować wcześniej i ja jak co roku tak zrobiłam. Polecam zerknąć na tą stronę Virpol  z Częstochowy i może coś wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorena

Fajne plastikowe doniczki i wazony dostaniecie w  ww.tomab.pl/ Można u nich znaleźć doniczki w kształcie misy, łódki czy kwadratu, ale produkują nawet doniczki o nietypowych kształtach, dlatego tak bardzo lubię te firmę. Dobrze się u nich zaopatrzyliśmy przy  dekorowaniu naszej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha_90

ja super pomysły mam w mieszkaniu zrealizowane przez projektantkę firmy DD Projekt z Krakowa i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu końcowego. wszystko to fajnie wygląda, dobrze spasowane i gustowne. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładną dekoracją wnętrz z pewnością może być sztukateria, która w gustowny sposób z pewnością urozmaici każdy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mieszkaniu postawiłam na zdobienie sztukaterią i jestem bardzo zadowolona, prace wykonywała mi firma Efez Sztukateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnymi dekoracjami są te sztukaterie, nadają wnętrzu klasy. Ja z pewnością będę to robić kiedy właśnie odbiorę swoje mieszkanie i postawię na polecaną tutaj firmę Efez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zawsze strasznie podobaly takie retro akcenty w kuchni jak np. stare blaszane reklamy Coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie i wyjątkowe zdobienia w mieszkaniu z pewnością wykona dla Ciebie Efez Sztukateria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to w środku czy na zewnątrz, z Efez Sztukateria zawsze można liczyć na piękne wykończenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaaranżować neutralną bazę (jasne ściany pomalowane dobrej jakości farbami, trwała elegancka podłoga - np. panele winylowe, które można obejrzeć wpisując w wyszukiwarkę "afirmax opinie"), która będzie tłem dla dodatków, które można zmieniać zależnie od nowych pomysłów aranżacyjnych, nastroju, pór roku itd. Gdzie szukać dodatków? Opcji jest naprawdę wiele. Mogą to być zaróno popularne sieciowe sklepy z meblami i akcesoriami, działy "home" w sklepach odzieżowych, pchle targi i bazarki, aukcje internetowe i tematyczne grupy w serwisach społecznościowych. Przy budowaniu swojego stylu warto podpatrywać aranżacje z katalogów o wnętrzach - dobrze kształtują gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×