Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarniutka99

do biegających pytankoo

Polecane posty

Gość bladerunner
Tak jest, dlatego trzeba bieganie urozmaicać, zmieniać trasy, treningi, a od czasu do czasu odpocząć - tydzień co ok. dwa miesiące i raz w roku dłuższa przerwa - 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię przed telewizorem. zajmuję czymś myśli i cały odcinek serialu (1 godzina) mija jak z bicza strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
taaaaa .... yhyyyyyy.... jaaaasneee. NIE STAĆ WAS NA REKLAMĘ TYLKO SPAMUJECIE FORUM! ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹCIE UCZCIWĄ, A NIE PODSZYWAĆ SIĘ POD INNYCH! won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często mam problemy z motywacją, lepiej się biega z druga osobą niż samemu. Ale trzeba iść do przodu. Kupiłam sobie też nowe buty do biegania z NewBalance Fresh Foam i jest to jakas motywacja bo biega się dużo lepiej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma czasami chwile zwątpienia. Warto wtedy zaprosić kogoś, aby wspólnie pobiegać lub urozmaicić trasę. Ja zawsze stawiam sobie cel na początku miesiąca, ile kilometrów chcę przebiec. Dodatkowo wpisuję treningi do aplikacji endomondo i na bieżąco sprawdzam postępy, co jest motywujące. Powodzenia wszystkim biegaczom ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zdazy sie moment, w ktorym juz tracimy motywacje - DLATEGO - nie biegajmy sami ! - druga osoba potrafi nas mega zmotywowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×