Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

bywa tu jeszcze ktoś ze starej ekipy?

Polecane posty

Gość samotny Andrzej
Czy jesteście zainteresowane męskim, wrażliwym, wspaniałym mężczyzną jak ja? Nie mogę być przecież do konca zycia sam! 😭 Oferuję cudowny seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Czy pokolenie naszych rodzicow nie znalo zadnych innych imion poza Paulinami, Agnieszkami, Kaskami czy Justynami ? Co za badziewie ! 9 m-cy chodzic z brzuchem zeby ochrzcic dziecko jakims banalnym imieniem. Odnosze wrazenie, ze i pod tym wzgledem komuna robila ludziom wode z mozgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta choroba gościa nazywana jest powszechnie "bólem d**y X Na ból d**y jest ponoć maść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem abstraktyku, ale coś w tym jest. Za mojego rocznika był nawał Pawłów i Kasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co za badziewie ! 9 m-cy chodzic z brzuchem zeby ochrzcic dziecko jakims banalnym imieniem." X to "chodzenie z brzuchem" prostaku to bycie w ciąży. wcale się nie dziwię, że ta twoja Ida cię olała. ktoś kto tak prymitywnie wyraża się na temat kobiet, zasługuje tylko na solidnego kopa w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu nacisk tutaj kładzony jest na banalne imię więc się nie denerwuj bo złość piękności szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Chodzilo mi o to, ze chodzenie 9 m-cy z brzuchem to nie byle jaki wysilek i nie myslalem ze kogos to moze urazic. Sorry. Ale przyznasz sama, ze ukoronowanie 9 m-nej ciazy jakas Kaska czy Justynka nie przedstawiajakiegos rewelacyjnego poziomu intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ok, przyjmuję waszą argumentację :P cóż, każdy wymyśla takie imię, jakie potrafi. może lepsza Kaśka niż Hermengilda albo Grzymisława...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hermenegilde jeszcze bym strawil, Grzymislawe juz na pewno nie, wole Justyne. Poznalem ostatnio Eulalie, co o tym sadzicie ? Mamy juz w kregu znajomych Estere, teraz przyszla Eulalia, moze w koncu doczekam sie mojej Idy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polek to znam Silvane i Inez. Egzotyczne imiona są w Polsce cotraz popularniejsze więc spotkanie Idy to podejrzewam tylko kwestia czasu abstraktyku . A teraz idę spac dobranoc wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tesz jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie mam stałego Nicka. Pisze z pomarańczy albo mam jakieś tymczasowe. Czasem wpadamy na siebie. Pamietam jak się z żaby zmienilas w Alicję. Pisał a jeszcze wtedy jakąś dziewczyna Z pod nicku dołek totalny. Stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, dołka dawno nie było. ciekawe, co u niej i czy jeszcze dołkuje, czy już nie. może jej się ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Bardzo zdolowana była. Może znalazła tego swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i zmenila nika. Albo kogos poznala i zapomniala o forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie czy alka jest normalna czy tylko taka madra udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam tu tak rzadko ostatnio, że skoro się nade mną zastanawiasz, to czas się poważnie zastanowić nad swoim uzależnieniem od kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dołek może, jak wiele innych osób, nie czuje potrzeby wywalania swojego życia prywatnego na kafe. bardzo zdrowe podejście, które również stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Zaba gdzie sie podziewalas tyle czasu ? Odpowiedz zanim znowu znikniesz Dolka tez juz nie widzialam. Dolek - Jesli to czytasz to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×