Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

bywa tu jeszcze ktoś ze starej ekipy?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Moze i jestem. To moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie mam ostatnio czasu na filmy, bo rodziną się zająć trzeba, ale dzięki Ali wiem żeby na tego gniota czasu nie marnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, masz rodzinę? Jeju ile to juz lat na kafe ;) Nie widziałam żabciu. A warto obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się złożyło, że poznałem zawsze upragnioną rudą kobietę z 3 i pół rocznym dzieckiem. Ślubu jeszcze nie mamy ale żyjemy jak w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza chyba walnęła focha :D X siemka pavlo 🖐️ duża ta rodzina? ;) X fiku, warto, bo fajnie trzyma w napięciu. ale fabuła nijak się ma do faktów i faktycznie przedstawia nasz naród w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąś starą wersję "Gwiezdnych wojen" widziałam wieku temu, chyba musze sobie odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio obejrzałam wszystkie części (pierwszy raz). Ja mam zaległości w polskich filmach historycznych czy pseudohistorycznych, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło w tmy kierunku, jak czasem coś leci i sie wciągne to obejrzę, ale raczej takich filmów świadomie nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że pierwszy raz będzie z brunetem, ale nei wytrzymałam i sama obejrzałam Gwiezdne wojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, w takim razie szczęścia na nowej drodze życia :) oby tym razem się ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi filmy, to w ogóle wolę amerykański głupiooptymizm, niż polską depresję. u nas praktycznie nie kręcą dobrych i pozytywnych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te głupawe polskie nie śmieszą, poza kilkoma perełkami - np. poranek kojota, chłopaki nie płaczą - które znam na pamięć. a te "głębokie" powodują depresję. ostatni w miarę fajny film polski, który obejrzałam to "Listy do M".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje stanowisko jest takie, że jestem ostatnio rasistką, ksenofobką i narodowcem w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 3 które wymieniłaś faktycznie są spoko ;) Ale większość szkoda gadać, albo przynudnawa lektura typu Pan Tadeusz, w dodatku gdyby nie to że czytałam książkę to bym nei wiedziała o co chodzi albo jakaś komedia romantyczna, która wcale nie jest śmieszna, nie lubie polskiego kina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja :D Tak właśnie sie dzisiaj przedstawiłam :D Edit: no dobra, przedstawiłam się: Jestem rasistką. (krótko i an temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynki lizodoopki x oh oh oh oj pavelku, jak cudnie, masz kobiete, ruda oh jak fajnie, a taki byles biedny oh jak dobrze ze masz kogo poroohac, oh dziecko tez rude?tak, oh jak fajnie, oh niech ci sie szczesci, oh x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś kretynki lizodoopki" X Napisala kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
a ja dalej szukam mojej Idy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oho kogoś tu chyba zazdrość zżera pechowiec.gif" X ta choroba gościa nazywana jest powszechnie "bólem d**y" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×