Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ffaacceett

żone traktuje sex jak obowiązek

Polecane posty

Gość gość
Też tak traktuję, bo mnie nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest teraz twoja żona, jak ty na babskim forum? Duzo jest takich facetów? Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wiem
może uganiasz się za innymi babami, to na nas kobiety działa demotywujaco. dla swojego mężczyzny chcę być tą jedyną, a nie jedną z kilku chociażby mnie przekonywal że wśród nich tylko ja sie licze. przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofnij to co powiedziałaś żona w domu ja w pracy w domu sobota od 3 rano do 16-tej w niedziele w tym kraju trzeba zapier.... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wiem
Kto co ma cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wiem
Jak mam cofnąć? Do każdej kobiety zwracasz się per skarbie? Może jeszcze robisz to przy żonie? Jeśli tak, to źle robisz. To ona i tylko ona ma być dla ciebie skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do każdej mówię skarbie czujesz sie obrażona ???? moje towarzystwo jest do tego przyzwyczajone a niektóre kobiety to podbudowuje wolisz jak facet mówi babo lub w najlepszym wypadku pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to.masz odp na swoje pytanie skoro do wszystkich bab zwracasz się jak do ukochanej. Stary chłop, a taki głupi. Gowno wiesz o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo pracujesz a za mało czasu masz z rodziną. Nie sam byt materialny się liczy, trzeba tez poświęcać rodzinie i żonie czas. Żona pewnie dyma innego kolesia jak cie nie ma ciągle, a z Tobą tylko seks mechaniczny z obowiązku. Spytaj ją prosto z mostu czy dyma innego. Albo lepiej, udaj że już o tym wiesz że niby ktoś ci powiedział i zobacz jej reakcje czy się speszy, czy zaprzeczy albo czy się przyzna. Gwarantuje że kogoś dyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wiem
Nie o to chodzi. Lubię ten zwrot "skarbie", podoba mi się. Ale ty przyszedłeś tutaj z pytaniem dlaczego nie układa ci się seks żoną, dlaczego nie jest namiętnie i wystrzałowo, a żona taktuje cię na odwal się... Ja tylko razem z tobą szukam odpowiedzi na to pytanie, przedstawiam ci swój punkt widzenia jako kobiety. I tłumaczę ci - ja nie lubię jeśli mój mężczyzna zwraca się w sposób pieszczotliwy do innych kobiet. Nie lubię jeśli pieści mnie słowami, a później tymi samymi słowami pieści inną kobietę/ lub kobiety/. Piszesz że słowami podbudowujesz kobiety. Nie tędy droga, przede wszystkim masz podbudowywać swoją kobietę, a zachowując się w taki sposób podkopujesz jej poczucie wartości. Daj meila to możemy podyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona cezara
Bo to jest ciężki obowiązek , nie cierpię jak on po mnie skacze , dyszy, sapie , ślini brrrrrrr Czasami boje sie ze będzie jak na tym filmie " body of evidence" Gdzie facet padał trupem podczas seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one sa durne wasza dupa to nie koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×