Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doggy_style

nadwaga przyczyną zerwania

Polecane posty

Gość gość
Miałam to samo, po ciąży mój partner przestał ze mną sypiac, bo utylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,z kim Wy się wiążecie ? szok! jak chce super szpryce i roochawice ,to niech na dzi/wki chodzi,i za budowanie związku się nie bierze,bo to świadczy o zupełniej niedojrzałości i na pewno to nie jest miłość dla ludzi,którzy się kochają na prawdę nie ma znaczenia czy ktoś jest gruby czy chudy,łysy czy stary,niewidomy ,czy jakoś inaczej niepełnosprawny ,istotne jest to,że ludzie dla siebie stworzeni się odnaleźli jakby mi facet powiedział,po urodzeniu dziecka,ze jestem nieatrakcyjna i go nie pociągam,to od razu bym złożyła pozew o rozwód,i z takim pa/lantem bym nie chciała mieć kontaktu,,,, nawet kosztem rozbicia rodziny,bo jaki dziecko będzie miało przykład i obraz-ojca ,który nie szanuje mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam topik i moim zdaniem powinniscie sie rozstac. X wszyscy pitola, ze kocha sie za CHARAKTER. ale charakter to takze umiejetnosc panowania nad wlasnym cialem i ksztaltowania go. fajnego tylka czy brzucha nie dostaniecie w prezencie od sw. Mikolaja. na to trzeba sobie zapracowac cwiczeniami. trzeba miec silna wole i samozaparcie, byc pracowitym. po co komu w zwiazku leniwa osoba? dzis nie chce jej sie ruszyc d**y, za pare lat nie zrobi dzieciom obiadu, bo jej sie nie bedzie chcialo. zeby nie bylo - identycznie dziala to w przypadku facetow 🖐️ bo oni tez tyja w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty autorze to delikatnie mowiac jestes bardzo ograniczony i uwazam ze jak najszybciej powinnes uwolnic ta kobiete od siebie ,twoje myslenie jest bardzo płytkie i z taka postawa to raczej juz nie stworzysz zwiazku na cale zycie nawet na czesc zycia... jej waga moze bydz wynikem zarcia ale tez sa inne przyczyny ,moze tez schudnac jak bedzie chciec ale dla siebie nigdy dla takiego jak ty jestes osoba dziwna masz 30 lat skonczone i jezeli tak oceniasz ludzi to zostaniesz starym kawalerem masz jak w banku. a jak bedziesz bral sobie jeszcze rady wypowiadajacego sie tutaj goscia o nicku samotny romantyk to juz mozesz zapomniec o normalnej realcji z kobietami. ten przygłup jest tak prosty i smieszny ze twierdzi ze musi miec mloda i szczupła laske na zone pomimo tego ze stary cap jest juz. spojrz na siebie zacznij od siebie a potem wymagaj od innych. bo moze masz wysokie mniemanie o sobie a szału nie ma i kiedys bolesnie przekonasz sie na własnej d***e. twoja była dziewczyna bydz moze ma jakies klopoty i dlatego ta waga ale zawsze ma szanse na powrot do figury i co wtedy bedziesz chiał wrocic?? jestes niedojrzały i smieszny,twoje postepowanie jest załosne ,jak dostaniesz kopa w d**e od innych to poczujesz roznice. a na pewno tak bedzie bo nawet jak bedziesz mial inna to trafisz na taka co znudzisz sie jej i pojdziesz w odstawke. bo w naturze kobiecej tez jest miec wiele partnerow tak jak i meskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz doczytałam ty jestes niski kurd**el z ciebie masz aaledwie 172 i to ma facet ??/ no nie rozwalasz mnie ja nie znosze kurdupli a jestes mały i szczupły chlop zaczyna sie powyzej 185 i jak ma dobra budowe ale nie jak ty. myslisz ze atrakcyjna kobieta bedzie chciala takiego karzełka jak ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywajmy seks jest ważny, chociaż i bez nadwagi wcześniej czy później partnerzy przestają się tak pociągnąć, napewno dłużej podobają się sobie ludzie którzy się zmieniają, zaskakują tym samym, fryzura, nowe zainteresowanie, nowy styl ubrania, mogą być rzeczy proste, tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kluczem do utraty zbędnych kilogramów nie jest jakaś drastyczna dieta ale zmiana nawyków żywieniowych.Foreverslim pewnie wspomoże odchudzanie ale wiele zależy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy patrzycie tylko na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnij więc. idź do pracy zamiast ślęczeć w necie 24/7 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×