Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry.Tutaj zapytam,skoro tam bez odpowiedzi. Takki czy ty piszesz również jako JaFacet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już dawno wszyscy to wiedzą a używam obu z przyzwyczajenie wg starej zasady tu ten a tamten tam.Co prawa już mi są nie potrzebne oba ale przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie jestem wszyscy i w sumie bardzo mi z tego powodu dobrze.Przyzwyczajenie jedno,ale przeskakując jednocześnie na drugi temat trochę śmieszne.Zwłaszcza,że tam z tą samą osobą rozmawiasz.Konspiracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeskakiwanie to jeszcze, ale cały czas się trzeba przelogowywać. Mnie by się nie chciało jednak. Nawet z gościa mi się nie chce gdzieś potrolować, wstyd być tak leniwym... Ale z lenistwa rodzi się postęp, paradoksalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dziecinnie głupie,a nie śmieszne jak się z boku patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprócz komentowania wpisów niewygodnych...o czym jest ten temat?Ph w tytule to też konspiracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie żebym miał coś przeciwko Twoim dwóm loginom, to raczej podziw. Poza tym to jest jakiś sposób na różnych prześladowców, których tu przecież nie mało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisze,że wszyscy wiedzą.Trudno rozmawiać z kimś tak zakręconym.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz przecież nie przedstawiasz się tu z imienia,nazwiska,nie wstawiasz prawdziwego zdjęcia.Co za różnica,czy piszesz jako gość czy niebieski gospodarz?Wszystko to fikcja.Czy ty bierzesz na poważnie pisanie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to że jak rozmawiam z Tobą, to jak masz jakiś nick to wiem że to Ty, ta sama osoba znaczy a jak jesteś gość, to wiesz... inny gość może pojawić się i rozmowę zakłócić. Tylko dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy pierwotny wpis na tym temacie brzmiał. ......"Jaki trzeba założyć temat aby można było swobodnie porozmawiać z poczuciem humoru i elementami flirtu z jednoczesnym zaznaczeniem, iż nie jest się ukierunkowanym na znalezienie kogoś". Rozmowy potoczyły się w różnym kierunku jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...założyłem tu jeden jedyny temat, "podaruj sobie odrobinę luksusu" i miał w swoim zamyśle być czymś podobnym, miejscem dla ludzi który bawi rozmowa sama w sobie czasem na jakiś ciekawy temat, czasem o niczym, dla zabicia czasu. Po prostu w dzisiejszych zagonionych czasach, gonitwach myśli i rozmów bardzo konkretnych, rzeczowych, ukierunkowanych na załatwienie konkretnych spraw, mających coś załatwić ... luksusem jest prowadzenie niespiesznej rozmowy dla samej przyjemności jej prowadzenia :) ...temat zdechł bo nie miałem tyle cierpliwości i determinacji co wy w oganianiu się od ludzi którzy nie są tego w stanie zrozumieć. Ja też nie rozumiem jaki interes mają pomarańcze w komentowaniu spokojnej rozmowy która nikomu nie wadzi, prowadzącym ją daje przyjemność skoro ja kontynuują (o masochizm ich nie podejrzewam więc dawno by zdechła rozmowa gdyby ich męczyła) i którą uważają za jałową ... można wpaść raz powiedzieć co się o tym myśli i wystarczy, i może dziwić takie dosrywanie codzienne :) Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie pomidory wiedza lepiej. zreszta ciekawe, ze osoby piszace erotycznie, dajace upust swojej fantazji, sa hejtowane jakby popelnily najgorsza zbrodnie, jezeli jestes ostrozny/a i pozostajesz na neutralnych, 'politycznie poprawnych' tematach to tez zle... bo wtedy jestes nudny... a juz jak ktos potrafi uzywac wyrazow wielosylabowych, trudnych, zdan zlozonych, ktore maja logike, to juz kompletnie przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie chore jest, że ci hejtujacy goście nie poudzielają sie na takich tematach typu: "podnieca mnie syn/ matka/ stryj" niepotrzebne skreślić. Bo tam to by mieli dopiero pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile jestem w stanie zrozumieć, iż pomimo wielu wyjaśnień nie każdy pojmuje istotę rzeczy dla której tu jesteśmy o tyle nigdy nie zrozumiem braku kultury występującej u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to jest jeszcze jeden powód aby sie zaniebieszczyc niebieska postać jakoś wtedy czuje się mniej anonimowa i bardziej dba o swoj język i kulturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz gospodarz,dla kogoś kto wpada w wolnym od reala czasie forum nie jest adresem,gdzie koniecznie trzeba się zameldować i zaopatrzyć w kapcie.Tworzycie niby grupę niebieskich znajomych,ale znacie się stąd tylko,z czego widzę.Ustaliliście kto kim jest na podstawie wypowiedzi i przyjęliście,że tak jest.Jeśli chcesz się odnieść do mojego posta napisz przy gościu godzinę.To przecież tylko cztery znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×