Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

...a ja urodziny juz miałem :) ...i znowu trzeba by było czekać rok... ale do czego się tu spieszyć. Co tydzień czekamy na weekend ... tymczasem co weekend jesteśmy o tydzień w plecy i co tydzień bliżej sosnowe jesion :) ...wszyscy ciągle się spieszy my gdzieś gnamy a jedynie dla szczerze wierzących meta jest przejściem do lepszego świata :) ...wolniej, noga z gazu, cieszmy się każda chwilą. Może zgrzeszę, ale jeżeli ktoś akurat nie ma innych możliwości to dlaczego wykpiwac i odmawiać mu prawa do satysfakcji i zadowolenia z bycia tutaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Dobry wieczór :) Oj Matu :O jako doświadczony i bądź co bądź mądry facet, wiesz kto tu pieprzy głupoty ;) Cała reszta potrafi się odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Gospoś nieee :D Nie to miałam na myśli :) A tak to zabrzmiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
No to przepraszam. Nawet bardzo :) Wyjaśniając: kto krytykuje - trolluje, odmawia czy wyśmiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Nie chciałam psuć Wam wieczoru. Miłej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość01 Teraz tu nikt nie rozmawia,a każdy tu może rozmawiać.Nikomu nie przeszkadzasz chętnie z Tobą porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu Urodziny to tylko urodziny, życie toczy się cały czas do przodu i nikt tego biegu nie zatrzyma ( oprócz Stwórcy). Nie ma co rozmyślać na tym na co nie mamy wpływu. Starać się brać od życia to co jest nam dane w najlepszym wydaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×