Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

musze cie rozczarowac keczupku :) masz rozkoszna wizje, ale to nie jest "ostatnia emigracja zarobkowa" :):) co poniektorzy nie dosc, ze poukladali sobie zycie, i maja domy rodziny itd, to jeszcze i obywatelstwo (a nie tylko pobyt) i owszem, sa akceptowani a na "zarobkowiczow" nie pluj gamoniu, bo zeby nie te pieniadze ktore co miesiac wedruja do rodzin do polski, to by w tej twojej wiosce kolejnej biedronki nie stawiali tym bardziej, ze mam niejakie podejrzenie, ze oprocz odreagowywania stresow, ty tez jedziesz, na "pieniadzach stamtad" pozdrawiam, choc nieco ozieble zacznij myslec, nie pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie to ja jestem zagranicą,ale nie na emigracji.A nie gospodarz,który jest w Polsce.Proszę uważniej czytać,a nie cwaniakować bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gospoś jak po nocnej randce z lubie kiedy? Lubisz kobiety żal twojej żony o ile ja masz dziadu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff,czyli tylko urlop,a nie popsuty komputer,lub połamane palce.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Twoje motto jest super. Czyli bierzesz chetnie do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie. Tamten miałam obfity w plany, więc w ten odpuszczam wszystko. Porozkoszuję się świadomością, że nic nie muszę:) A Ty masz jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodowo- lozkowe plany ;) w niedziele dostane sniadanie do lozka :O i bede sie zachwycac przepieknymi laurkami i prezentami z okazji dnia matki :) i pewnie bbq bedzie sie palil prawie bez przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline dziś W sumie to nie. Tamten miałam obfity w plany, więc w ten odpuszczam wszystko. Porozkoszuję się świadomością, że nic nie muszę :-D Jak zwykle tylko w plany miałaś weekend obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×