Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

gospodarz Jak masz łapać jak Ty zapewne trzeźwy a ona już ugotowana po kolejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka Ale film "Ziemia obiecana" jest udany.Ja lubię ten film,głównie za gry aktorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez;) lalka jest naprawde fajna, trylogie czytalem wielokrotnie w podstawowce, ale nad niemnem bylo trudne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mnie zniechęcić Madelline?:-D Co to niby było?Co prawda w trzy godziny kilka stron,ale nawet nad niemnem poruszenia wsród panów nie wywołało?:-D Ja się tłumaczę? Madelline wczoraj Obiad z rodziną zaliczony. To już mogę tu zbałamucić trochę czasu :-D:-D:-D Gospodarzu pytałeś o zakład.Wybacz,nie mogłam wczoraj.Otóż o kontaktach wirtualnych było,więc o jednej z idolek musiałam słówko,a że piękności świeżo po urlopie i weekendowy rozrywkowy wieczór...mogłam sobie pozwolić na pewność,że w tej chwili tu jest.Jak w dym poszłam.Ale to było ph!!!:-D A i jeszcze coś.Madelline pisałaś już,że sobotni goście u ciebie bawią się nie dłużej niż 3 godz.:-DMoże ci więc jedna kolejka wystarczy,by butów pilnować.Bełkoczesz i tak na trzeźwo najciekawiej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I macie znów o czym pisać.:-D Takie dobre uczynki w poniedziałkowy poranek nie mogą zostać niedocenione.I z pewnością nie będą,ale zakład odpuszczam tym razem.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z lektur może o czymś coś z podstawówki?Jeszcze nie zajęliście się tym erotycznym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha mad ty to musisz być dobra w te klocki.?Takie bałamucenie jak tu wczoraj urządziłaś to mi w marzeniach nawet nie wychodzi.Facet i gospodarz aż zaniemówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gospodarz całe dnie na forum i nikt nic nie mówi, nawet jego żona nie narzeka jak dopomina się ugniatania jaj przez LK :O i klepie nie mniej niż Mad. Hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz_222 wczoraj no dobrze, dzieki za radę, tak celowo mnie torturujesz, no nie? bo potrafie zasypiac tylko lezac na brzuchu, trudno bedzieoczko.gif gospodarz_222 wczoraj rozporkowe wtorki? ze masaz stopka po nabrzmialym, przez spodnie? jakie to miłe gospodarz_222 wczoraj akurat tak na szkolenie, byc tak masowanym przez fajna kolezanke siedzaca naprzeciw bede mial o czym myslec przed zasnieciem gospodarz_222 wczoraj preejakulat? tu sie nie wypowiem, ejakulat to predzej, smakowany z kobiecych ust. zapach taki sobie gospodarz_222 wczoraj robilas juz cos takiego? czy takiej akcji towarzyszy np ostry makijaż i stroj na domine? czy wrecz przeciwnie? gospodarz_222 wczoraj chociaz.... dorzuc kabaretki XXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXxXXX Stary żonaty erotoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twoim ph to i nam radości nie zabraknie.Będzie dziś jakiś temat tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzieś w sieci jest definicja słowa hipokryzja.Doczytaj czy dokładnie miałaś to na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×