Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość gość
Nie zauważasz mojej wdzięczności?Muszę się bardziej postarać.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz, masz jakieś granice? Uważasz to za normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet,piszesz że daleko od kraju jesteś,ale czy tam gdzie jesteś naprawdę nie ma kogoś,z kim w przyjemny sposób czas można spędzać ?Już wyprzedzam odpowiedź-jeśli ten flakowato i bez pomysłu ciągnięty przez mad temat to dla ciebie coś szczególnego to żal mi cię gdzieś tam.To szczyt twoich możliwości ?Nie sądzę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet,ja autorki pytałam o temat na dziś.Myślę,że wybór działu,gdzie zasiadła był nieprzypadkowy i naprawdę chętnie włączę się z moim bogatym doświadczeniem w rozmowę o erotyce.Nie wiem tylko ile tysięcy postów trzeba będzie czekać.Może Madelline nam powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętnie będę czerpał z czary Twojego doświadczenia ;) xxx A poza tym: LK urasta na równoważną bohaterkę wątku mimo że nie napisała w nim ani słowa. Ale to nie wiem czy jest fair, przynajmniej ja nie lubię pisać o nieobecnych, niezręcznie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieobecna bohaterka wątku ?Taka jeszcze bardziej wymyślona niż mad ?Zazdroszczę fantazji.Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline nie udawaj,że cię nie ma,przecież to proste pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Mamy obowiązkową wizytę u psychiatry.Schizofrenia nam grozi.Zauważyłeś z cieniami rozmawiamy.Nie dobrze z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie widzę tylko prężenie muskułów, albo może mięśni kegla? Przejdź do konkretów morelko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym: LK urasta na równoważną bohaterkę wątku mimo że nie napisała w nim ani słowa. :-D Ja bym edytowała.Przecież jak to trafi do lekarza przed tobą,to nie zdążysz się tu pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkosznie.Daje ci znać ile minut jest z dala od monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym edytowała.Przecież jak to trafi do lekarza przed tobą,to nie zdążysz się tu pożegnać. xxxx cierpimy na syndrom matrixu? xxxx Myślę,że wybór działu,gdzie zasiadła był nieprzypadkowy i naprawdę chętnie włączę się z moim bogatym doświadczeniem w rozmowę o erotyce. xxx jak dotad nic z tego doswiadczenia nie dane nam bylo poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam włączę,a nie za Madelline temat rozkręcę. Czekacie tu jak na złoty deszcz,a tu sahara.Facet za ile minut będzie Madelline?Pytania się mnożą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem.:) Pomarańczko sama wybieram sobie rozmówców i nie masz na to żadnego wpływu:) na Ciebie szkoda mi czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym edytowała.Przecież jak to trafi do lekarza przed tobą,to nie zdążysz się tu pożegnać. xxx mówisz zagadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz wyjdź do ludzi.Słowo pisane na komputerze to nie to samo co rozmowa,a ty już nie kontaktujesz. Kilka razy podkreślałam już,że nie obchodzi mnie twoje zdanie.Nie liczę się z kimś,kto nie żyje poza forum.Nie odpisuj.Rzuć wreszcie temat,żeby też innych zająć.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flakowato i bez pomysłu ciągnięty przez mad temat xxx aż tak źle? wygraliśmy jakiś konkurs na najnudniejszą rozmowę? Jak piszę konkretnie na innym wątku, też się nie podoba, to jak w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja spadam.No i tak jak mówiłem pojawiła się.Już wczoraj wyjaśniałem,że to trzeci wymiar wtajemniczania stąd wiem. Pomarańczka baw się dobrze.Miłej,że tak powiem intelektualnej masturbacji "naszym kosztem". Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga część postu jest do mad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczerpnij świeżego powietrza i pomyśl,tylko pomyśl,czy nie mam racji.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×