Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Ja jej i tak wyśle paczke jest miła i wdzięczna a dokumenty ma prawdziwe znam się na tym Podała mi też adres i zaprosiła a z jej córką gadam na fb super dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dziecko jest zadbane i bardzo rezolutne, grzeczne.Ma same piątki w szkole, dopilnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIWNE, na orzeczeniu z ZUSU nie ma ŻADNEJ pieczątki ani podpisu. przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama jestes dno i nie bron samej siebie i nie wyzywaj tu nikt cię nie wyzywa tylko prawde ujawnia o tobie ze jestes oszustką i naciągarą a ty wtedy piszesz jako niby gosc ze niby broni autorki i wyzywasz uczciwych ludzi ktorzy nie chcą byc frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co wam powiem?Nie wierzę w tę całą historyjkę.Jutro skoczę do szwagra,jest policjantem i spytam czy można to jakoś sprawdzić.Jesli tak to super i dam wam znać, a jeśli nie to doopa i nigdy sie nie dowiemy na 100 procent.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma????podac ci adres tego zusu? Ślepa jesteś czy głupia? Ania po co wysylasz dokumenty idiotkom mówilam ci nie rób tego zaszkodzą a nie pomogą Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za szmaty,dalej drążą temat co i kiedy i komu sprzedała.Znalazły się te uczciwe.! No tak ale jak to fajnie dokopać komuś,niech ma gorzej niż ja. Żałosne pustaki,ktorych całym światem jest ekran kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj znać nawet jeśli nie, ale ja akurat mam przeczucie mówiące, że to nie jest prawdziwa historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jej zrobią wjazd na chatę jak ma kompa i chleb w szafce to ukamienowac naciągarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, ja jestem autorka... nienormalna jestes? jak ktös cie skrytykuje to moze to byc tylko autorka?? puknij sie durna babo w leb! jakbym mieszkala w polsce to juz jutro wyslalabym paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skocz,skocz do szwagra bo dawno pewnie nie byłaś:D Debilko skretyniała do reszty:D I dlaczego kłamiesz że tam nie ma pieczątek co?Wiesz że oczerniasz tę kobietę?no ale masz ubaw nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co,z zagranicy nie można w sobotę wysyłac paczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydrukować sobie na kartce jedynie ZUS oddział w Lublinie to każdy może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drążymy bo taka prawda! a tobie kto dał przyzwolenie na wyzywanie nas od szmat? rozumiem, ze mierzysz innych swoja miarą. do tego jestes handlarą oszustką i naciągara a jak ktos tylko ma odwage prawde napisac to od razu walisz z goscia ze niby bronisz autorki i nas wyzywasz. agresja widze wraca i depresja ty naprawde jestes psychiczna,musialas miec cos wspolnego z medycyną ze mialas dostep do tych lekow no i jeszcze do lewych papierów z zus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zlosc tobie zmijo wysle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ,ta od szwagra,nie spinaj się tak bo ci gumka w majtach strzeli:D Żal du/psko ściska że jej ktoś pomoże i to słusznie??? No ty moja droga nawet jednego cukierka nie dostaniesz,a cały worek ubrań które mam wyślę na 3x razy Ani.I nic ci nie da knucie i oczernianie jej ty pusta zawistna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wysyłaj sama sobie żmijo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie tu wstawia pliki? Mam dwa zdjecia dokumentow na jednym jest uchwycona pieczec zus na drugim jej nie widac.jestescie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skocz,skocz do szwagra bo dawno pewnie nie byłaśsmiech.gif Debilko skretyniała do resztysmiech.gif I dlaczego kłamiesz że tam nie ma pieczątek co?Wiesz że oczerniasz tę kobietę?no ale masz ubaw nie? xxxxxxxxxxxxx A ciebie coś boli?Czy ja ci gdzieś ubliżyłam?Opanuj się.Przeczytałam cały temat i szczerze mam wątpliwości.Jeśli mąż mojej siostry będzie mógł to sprawdzić ,to coś w tym złego?Skoro jesteś przekonana,ze to prawda to czego sie obawiasz?I powiem ci więcej-jeśli okaże się,ze to prawda to ja też jej pomogę,ale muszę miec pewność.O pieczątkach nie pisałam ja,więc wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ale co konkretnie sprawdzi? Pieczątki? Czy to ze rzyga na nonstopie?czy pomaca czy jej gnaty sie krzywo zrosly? Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety już raz ci napisałam tępa idiotko,że jaki poziom ty reprezentujesz do takiego ja muszę się zniżyć.Więc możesz mi naskoczyć:D I po drugie kłamiesz ,co do tych pieczątek !Co tam kłamiesz ŁŻESZ JAK PIES suko !nie obrażając pieska-suczki:classic_cool:Więc wypylaj już z twoimi wymysłami do wujka policjanta,a nie tu zatruwasz cforum swoimi z du/py wziętymi domysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób do tej pory szukałaś pomocy? Bo chyba forum to taka ostateczność... jak dobrze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jedna osoba wyzywa tu wszystkivh ktorzy mają odwage napisac wlasne zdanie od szmat debilek zmij itd to chyba jakas chora psychicznie osoba i do tego w głebokiej depresji a moze masz jakis głod narkotykowy i stad ta agresja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 może kup od autorki te psychotropy,bo widzę,że potrzebujesz:O dociera do ciebie,że to nie ja piszę o tych pieczątkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ty się nie tłumacz idiotko z drewutni,że jak szwagier policjant sprawdzi ,że wszystko jest ok tzn te pieczątki,i czy nie podrobione papiery to ty jej paczkę wyślesz.Wiesz co zrób z tą paczką?W du/pe se ją wsadź,pewnie masz tam dużo miejsca:D No leć do tego szwagra ale to szybko w podskokach,w półobrocie i z cholubcami:D A siooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jeszcze cpunke z niej zróbcie debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem innym niż osoba od policjanta, ja jestem od pieczątek. Na zdjęciu które mam nie ma ŻADNEJ pieczątki na papierze z ZUS i nie mam zamiaru tego tu wstawiać, bo byłoby tu naruszenie ochrony danych osobowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze powiesz detektywkoz wujkiem policjantem za plecami?Aaaaa i daj znać co twój wujek na to dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17,no jak krowie na rowie:Oco ty masz z tymi pieczatkami?Jakie pieczątki mam mu pokazać skoro nie widziałam żadnych papierów??Chodzi o sprawdzenie IP.I nawet nie wiem czy on będzie mógł to sprawdzić,tak jak już wyżej pisałam.Odstaw to co bierzesz,bo jeśli jesteś tak agresywna wobec dziecko to już mi go żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×