Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UKi to najgorszy sort polskiego społeczeństwa.

Polecane posty

Gość gość
Wiesz, zycze ci powidzenia. Ale nie obrazaj ludzi. Nie znasz ich historii, zycia, doswiadczenia. Nie wiesz z jakich powodow wyjechali. Nie kazdy na emigracji zapomina skad pochodzi i kim jest. Nie dziw sie, ze ludzie tutaj jada po tobie, skoro ty obrazasz ich, nie przebierajac w slowach. Poprostu przyjales, ze twoje zdanie o innych jest sluszne, nie dajac innym szanse na obrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sluchajcie ale skoro tak wam zle w tym UK to na co czekacie? Polska czeka na was z otwartymi ramionami. Nie rozumiem tego toczenia piany tutaj. Wracajcie do tej wspanialej Polski, miodem i mlekiem plynacej i przestancie obrazac innych. >>> wiesz co znaczy być mądrym obrotnym inteligentnym człowiekiem który wyjeżdża zarabia odkłada i spełnia swe marzenia w kraju w którym żyje wychował się i czuje najlepiej ?! wiesz? ćwoku tępy?! nie wiesz , ja nie muszę się podporządkowywać obcej kulturze obcym zachowaniom obcemu krajowi ! ja zarabiam zgarniam kasę buduję willę mam ziemi 4 hektary z lasem !!! żyję !!! ciemna maso ! nie wegetuję jak ty plebsie w śmierdzącym domku kupionym od angola z robalami zgniłym z grzybem w syfiastym otoczeniu ,z ogródkiem 2 metry na 2 ! ja ŻYJĘ !!!! mając kasę żyję syffie u siebie ! mam las mam ogród mam staw , będąc zwyczajnym przeciętnym robolem ! stać mnie na urlop stać mnie na auto nie staree auto tylko z roku 2012 tak aby budżetu domowego nie zżarło ! mam 3 auta jedno dla moje żony , bo uwielbia jeździć terenówką po lasach bo w takim otoczeniu żyję :) mam kuuurwo , miód mam mleko którego ty nigdy nie zaznasz ! mam bo sam hoduję ! i wiesz do czego mi taka śmierdząca anglia niemcy czy inny plebsowaty kraj jest potrzebny ? ! do tego abym mógł mieć to co mam w mojej ukochanej POLSCE !!!! gdzie wolność póki co istnieje , gdzie ludzie jak się wkurwiąąąą to mówią wprost a nie obłudnie się uśmiechają i zgałaszają na policję albo do innych urzędów ! jak dla mnie :) żyjcie tam i NIGDY ! nie wracajcie bo sam plebs wyjechał z naszego kraju i dziękuję za to nawet chujo...wi Tuskowi i partii PO ! jak ich nienawidzę ! to za to im dziękuję :) nigdy nie wracajcie ale , nie o to mi chodzi bo mi zwisacie całkowicie i zupełnie :) nie wracajcie ! a nawet jak wrócicie to wam obiecam i jak wielu Polaków to mówi , będziecie mieć u nas w kraju PRZEJEBANE ! taką opinię sobie wypracowaliście swoją postawą , jesteście jak te lumpy co ściągają handlarze odzieżą używaną ! jesteście tacy sami , tani byle jacy i nadający się po krótkim czasie do wyjebaniaaa na śmietnik ! w POLSCE nie macie czego szukać ! zapamiętajcie , owszem możecie wracać nikt wam tego nie zabroni :) ale poznacie od nas Polaków których tak wyzywacie , poznacie od nas to na co zasługujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyzej kurfy. Rozumiecie w ogóle co to znaczy życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry, lasy, jeziora, łódka, ryby, grzyby, jagody, narty, niedzielny wypad z kumplami na mecz pierwszoligowy, festyn na 1 czerwca, swięta z cała rodzina, kino, teatr, filharmonia, wszechobecny język polski, schabowy, gołąbki, zimna wódeczka w kieliszku na kurzej łapce, Czechy, Węgry, Słowacja, Austria. TAK WYGLĄDA ŻYCIE W POLSCE ŚMIECIE. Tylko trzeba ruszyć swój parszywy tyłek i zamieszkać w większym mieście gdzie jest praca, a nie ciągle patrzeć na Polskę z perspektywy waszego PGRu. Srał na was śmiecie i wasze tanie obskurne wycieczki do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:41 "nigdy nie wracajcie ale , nie o to mi chodzi bo mi zwisacie całkowicie i zupełnie usmiech.gif nie wracajcie ! a nawet jak wrócicie to wam obiecam i jak wielu Polaków to mówi , będziecie mieć u nas w kraju PRZEJ**ANE ! taką opinię sobie wypracowaliście swoją postawą , jesteście jak te lumpy co ściągają handlarze odzieżą używaną ! jesteście tacy sami , tani byle jacy i nadający się po krótkim czasie do wyj**aniaaa na śmietnik ! w POLSCE nie macie czego szukać ! zapamiętajcie , owszem możecie wracać nikt wam tego nie zabroni usmiech.gif ale poznacie od nas Polaków których tak wyzywacie , poznacie od nas to na co zasługujecie oczko.gif<< wowwoowowoowowowowowow Dokładnie jak wyzej, za to co o Polsce i Polakach wygadujecie, to macie przesrane na każdym kroku. Za każdym razem jak jestem w PL, to chłopakom opowiadam co te bydło z UKa o nas wygaduje. Wierzcie mi bądz nie, ale was sie po prostu w PL nienawidzi. Kiedys na emigrantów patrzyło sie z duma, a teraz to się rzygać chce. tfuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak właśnie jest ! a MY pamiętamy MY Polacy ! ile te ścierwa nam szkód i wstydu przyniosły ! tylko wróćcie ! a poczujecie smak góffna jakie nam zgotowaliście i wyrobiliście w UK syfie dla drobiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyzej, za to co o Polsce i Polakach wygadujecie, to macie przesrane na każdym kroku. Za każdym razem jak jestem w PL, to chłopakom opowiadam co te bydło z UKa o nas wygaduje. Wierzcie mi bądz nie, ale was sie po prostu w PL nienawidzi. Kiedys na emigrantów patrzyło sie z duma, a teraz to się rzygać chce. tfuuuuuuuuu <<< Tak jest ! pamiętamy ! każdy w moim otoczeniu pamięta nigdy w Polsce nie zaznacie już przyjaźni ani wsparcia ! wypierdaaaa.lać ! nie wracać bez was nam jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupszymi emigrantami w uku, to sa chyba tylko Litwini, nawet Rumuni z duma opowiadają o swoim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ! każdy się chwali swoim krajem ! każdy się wspomaga jak tylko może ! każdy do chuuu..ja każdy tylko nie POLAK ! śmiecie ! miałam z wami do czynienia przez 5 lat to wiem o czym mówię ! a żeby jasne bylo plebskie nasienie które tam wyjechało , to ja wam dawałam prace ! to ja wam dupska wasze dziadowskie ratowałam wasze dzieci , załatwiałam szkoły i chodziłam w waszym imieniu na wywiadówki i spotkania z nauczycielami ! jesteście ZERAMI !!! nawet ci co są wykształceni i potrzebowali pomocy ! ośmieszacie nasz kraj swoją postawą ! swoim zachowaniem a przede wszystkim tym że gdy załapiecie odrobinę języka i załatwię wam pracę ! stajecie się ścierwami ! przykład! co robi Polak który ma już pracę i mieszkanie ? otóż , ściąga innych biednych polaków którzy jadąc do takiego fiuta liczy na wyrozumiałość zrozumienie co otrzymuje ? pokój za który płaci 100 funtów co tydzien , wyzysk i brak poszanowania ! bo polaczyna dziad który już tam jest od 11 lat ściąga haracz od rodaka ! zarabia aby nie płacić czynszu a prace które oferuje oferują zarobku nie wiele więcej jak opłacany czynsz ! za każdy dojazd na zakupy jebaaany śmieć polsko UKowski liczy sobie dodatkowe 15 funtów , jakby sam chu...j nie jeździł po zakupy aby wykarmić swoją pasożytniczą patologiczną rodzinkę skałdającą się żonki która mac sprząta 20 godzin w tygodniu i conajmniej 3 bachorów które ta rodzi mu co roku odkąd przyjechali do UK ! jesteście ZERAMI !!!! nikim więcej obrażacie ciapaków ?! jesteście gorsi jak oni , jesteście plagą UK i dlatego chcą się was pozbyć ! jak wam pomagałam tak teraz , wypier...dalać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczku.. Ty napychasz gebe funtami, a zonka samotna na swojej wsi poo polach wedruje ? :( Czy oby na pewno samotna ? Faktycznie festyn na 1 czerwca to szczyt na wiosce:D Szkoda, ze nie wiochowy odpust:D I pewnie mam sie tym kescytowac ?:D Wódka ? Piłka nozna ? he he he eee.. Sorry , ale nie.. Jezioro, las, łodke, grzyby i ryby mozna miec tez za granica. Narty i wypady na łono przyrody tak samo. Ba , rodzina moze mieszkac razem ! :D No niesłychane :D Kino, teatr, filharmonia..sa nawet lepsze :) a po Europie mozna jezdzic bez przeszkod, czy mieszkasz w PL czy poza nia. A wszechobecny jezyk polski. To niekoniecznie zaleta :D No, chyba ze sie nei zna innego :p Ja tam róznic nie widze, byc szczęśliwym mozna wszędzie, to zalezy jedynie od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co znaczy być mądrym obrotnym inteligentnym człowiekiem który wyjeżdża zarabia odkłada i spełnia swe marzenia w kraju w którym żyje wychował się i czuje najlepiej ?! wiesz? ćwoku tępy?! nie wiesz , ja nie muszę się podporządkowywać obcej kulturze obcym zachowaniom obcemu krajowi ! ja zarabiam zgarniam kasę buduję willę mam ziemi 4 hektary z lasem !!! żyję !!! xx Eee tam.. Obrotny jestes ,a le nic ponad to.. Ty nie umiesz odnależc sie w innej kulturze, wsród obcych zachowań.. Dobrze czujesz sie tylko w swoim zaścianku.. Jest grupa osob , która po prostu nie nadaje sie do emigracji, nie potrafi przywyknąc do nowośc, inności.. Cóz nikt nie jest doskonaly :) Jak nie potrafisz tego, nigdy nie zobaczysz innej kultury w takim swietle by cie zachwyciła, nigdy nie odkryjesz jej piekna, zalet, nie zobaczysz co dany kraj ma do zaferowania.. Na to zawsze bedziesz slepy, bo ty widzisz tylko swoje zagony.. Jestes zbyt ograniczony , by dostrzec piekno innosci.. i nie wazne czy bys wyjechał do Uk, na Bali , Afryki czy do Japoni. Nigdy nie dostrzezesz nic pieknego w tych miejscach.. Taki twój defekt, najlepiej sie czujesz na swojskich buraczyskach. Umiesz tylko napchac sie kasa , co same w sobie jest przydatne, bo kasa pomaga w zyciu, i wracac do swojej dziury, gdzie czujesz sie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty istoto ciemna i tępawa :) byłeś w Nepalu ? byłeś w Azji Środkowej , Gruzji, Kirgistanie, Indiach, Namibii Kenii itede ?byłeś ? Ty ograniczona umysłem i złośliwością istoto ? to teraz napisz jeszcze raz ty depie swój wywód w temacie innych kultur i życia :) napisz a pisząc to nie myśl o superanckich hotelach 5 * plus ! tylko o zwyczajnym życiu na co dzień ty gnoju prymitywny ! jeszcze raz powtórzę !!!!! kocham POLAKÓW nawet jak nie byli nigdzie ale szanują życie ! a TY glissdo w d***e byłeś i śmiesz się nazywać kimś kto ma prawo wytykać POLAKOM że są ograniczeni ! wytykaj to plebsom którzy już żyją w systemie w którym ty żyjesz - dla pracy srania i spania ! żyj i nie truj ! nie chwal się też brakiem życia OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ciebie smieciu nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóz nikt nie jest doskonaly usmiech.gif Jak nie potrafisz tego, nigdy nie zobaczysz innej kultury w takim swietle by cie zachwyciła, nigdy nie odkryjesz jej piekna, zalet, nie zobaczysz co dany kraj ma do zaferowania.. Na to zawsze bedziesz slepy, bo ty widzisz tylko swoje zagony.. >>> oczywiście NIKT nie jest doskonały ! ale jak człowiek nie ma zasad podstawowych to staje się gorszym od zwierzęcia ! a te akurat bardziej rozumiem jak ludzi co nie których :) Co znaczy dla Ciebie " nie zobaczysz nie zauważysz itede" co ty kmiocie plebsowaty myślisz że masz na to wyłączność ??! Tam gdzie ja bywałam tam twoja stópka jeszcze trochę czasu potrzebuje :) Jak długo potrzebowali ci co cię przywołali do tematu abyś odpisał ? jakieś kole 4 godzin :) śmieć :) i tyle w temacie ale ok za to ci płacą byś zabłysnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Biedaczku.. Ty napychasz gebe funtami, a zonka samotna na swojej wsi poo polach wedruje ? smutas.gif Czy oby na pewno samotna ? Faktycznie festyn na 1 czerwca to szczyt na wioscesmiech.gif Szkoda, ze nie wiochowy odpustsmiech.gif I pewnie mam sie tym kescytowac ?smiech.gif Wódka ? Piłka nozna ? <<< ehhhh :) nie szkoda ci czasu :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie szkoda :) Własnie rozpoczeła sie moja 2 tygodniowa przerwa swiateczna :) Laba :D Choc od poniedzialku musze posprawdzac kilka projektów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo potrzebowali ci co cię przywołali do tematu abyś odpisał ? jakieś kole 4 godzin usmiech.gif śmieć usmiech.gif i tyle w temacie ale ok za to ci płacą byś zabłysnął oczko.gif xx no sorry , no za te 4 godziny.. Ale wiesz obiad trzeba było zrobic, potem zjęśc i wiesz ogarnąc troche.. Ale juz jestem :) Ogladasz moze kopaczy swinskiej skory czyli mecz PL-IE ? Wygrywamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem i jestem dumny, ze nasza repra zremisowała z krajem trzy razy bogatszym, tak zachwalanym przez ukow. J***c RoI. Polska biało- czerwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to najgorszy sort polskiego spoleczenstwa na emigracji. Nie radzil sobie w Polsce jako nauczyciel wfu, to wyjechal do UK, ktora dala mu prace i szanse na lepaze zycie, a on teraz na to pluje. Takich jak ty powinni od razu deportowac do Polski. Przez takich agresywnych frajerow jak ty polacy maja taka a nie inna opinie. Zalosny jestes. Slaby przegraniec a wielkim ego i wielka morda. Zal mi twojej zony i dzieci, bo pewnie wstydza sie za ciebie codziennie. Polski cwaniak, ktoremu sie wydaje, ze jest taki fajny. Sramy na ciebie psie. Jestes zerem, zakala Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha hahahaha hahaha hahaha UKowiec zabrał głos i zaśmierdzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie umyles to ci zasmierdzialo sprzedajna d****** Polaczek co sie za funty sprzedal bo miernota nauczycielem wfu byl hahahaha Co to za zawod nauczyciel wfu. Hahahahaha dla przegrancow zyciowych. Hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet takiego zwodu nie masz smieciu, dlatego w uku zdechniesz jako pomiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes pomiotem od urodzenia d******* Hahahaha wuefista co za potwarz dla faceta... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×