Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UKi to najgorszy sort polskiego społeczeństwa.

Polecane posty

Gość gość
OK ludzie "kochani" mieszkam od 11 lat w UK i cóż? ano, syf nad syfami piszę to świadomie ,pracuję jako Outlet Manager Hays Poland ...nie napiszę w jakim mieście jestem przedstawicielem , bo i po co ;) Kochani , zarabiam jakieś tam pieniądze ,odkładam mam ciut więcej jak inni ale ...co mnie toootalnie wk*******a! wśród Polaków tutaj mieszkających to brak poszanowania do kraju z którego pochodzą i to jak odnoszą się do własnych rodaków ! To jak ich tutaj poniżają , to jak ich oszukują , to jak ich wykorzystują ! Tego się nie da opisać ! Abstrachując, tutejsi tubylcy nie są lepsi ale, skąd się to wzięło ?! Ano stąd ,że Polak Polaka nie szanuje , tubylcy to widzą i to zaczeli wykorzystywać ! Wychodząc z założenia ,skoro oni siebie wzajemnie nie szanują , to ja tym bardziej ich szanował nie będę ! nie ważne ,że jest dobrym pracownikiem ,ważniejsze jest to że mogę polaka wykorzystać aby jeszcze więcej zarobić ! Szlag mnie trafia ! ale taka jest prawda ! Do UK zjechał najgorszy sort ludzi, ludzi nastawionych tylko na zarobek , ludzi pozbawionych uczuć , szacunku , honoru kultury i patriotyzmu ! Jeden drugiego sprzedaje! jeden drugiego oszukuje ! Żeby było jasne - mnie to nie tyczy ale widzę to na co dzień , obserwuję i jest mi cholernie z tym źle , nie rozumiem postępowania naszych rodaków?! Jednym słowem, obrzydliwość :O odseparowałem się całkowicie od takich ludzi a wierzcie mi na 100 pośród tych co tu żyją tylko 15% jest w miarę normalnymi ludźmi którzy potrafią zachować się w każdej sytuacji i posiadają honor i kulturę zatem nie dziwi mnie takowy temat jak tutaj , bo wiem co widzę na co dzień żyjąc tutaj poza tym ja swojego życia i mojej rodziny nie wiąże na stałe z tym krajem bo to nie moja bajka takie życie z dnia na dzień dla pracy i kasy :) tym bardziej dziwi mnie postawa Polaków którzy w imię kasy i chwilowej wygody potrafią tak haniebnie wyrażać się o kraju w którym się wychowali otrzymali wykształcenie jakie by ono nie było a co najważniejsze ! otrzymali ! dar przetrwania ! jak żaden naród trwający od dawna w ustroju demokratycznym bo , ludzie z tego ustroju nadają się jedynie do "kastracji i neutralizacji " Dlatego , emigranci w UK ...odrobinę szacunku przemyślenia zastanowienia bo..... nie wiecie nigdy i nikt wam tego nie zagwarantuje co was jeszcze spotkać może w tym "waszym wybranym kraju " :) należy się zastanowić ...nad tym co obecnie dzieje się w świecie ! zastanowić i pomyśleć ,że nie macie zagwarantowanego pobytu gdziekolwiek ! bo w razie czego...pozostaniecie z niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OK ludzie "kochani" pięknie opisane życie ! dla tych którzy chcą się zastanowić nad wszystkim w życiu nie tylko nad własną wygodą, polityka obecnie jest tak niestabilna ,że należy pomyśleć nad całokształtem zanim się obrazi własny kraj , bo jeszcze nie wiadomo gdzie się skończy swój żywot- zatem , ludzie na emigracji nie wolno przeklinać własnego kraju tylko dlatego że samym było się zbyt słabym aby o niego walczyć ! należy się zastanowić nad ludźmi którzy mimo biedy tam pozostali , należy się chwilę przemyśleć że to jest jakby nie było nasza ojczyzna ! wygoda wygodą ale pamiętajcie ,nigdy nie będziecie u siebie , jakbyście się starali i jakbyście tego bardzo pragnęli ! i to pisze wam człowiek który ,zanim wy gdziekolwiek wyjechaliście to ja już byłem 20 lat na emigracji i powiem jedno...kasa przez tyle lat OK ale cała reszta do bani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku ale kurfisz głupoty. Marzy ci sie ukraiński majdan, czy co? Gdybys znal historie PL, to wiedziałbyś, ze III RP jest jedna z najlepszych Polsk w historii. Co ty myslisz, ze po Potopie, 123 latach rozbiorów, I i II wojnie światowej i 50 lat komunizmu staniemy sie drugim UK, tak z dnia na dzień. Człowieku myśl, 25 lat temu byliśmy biedniejsi od Ukrainy, 50 % biedniejsi od Czech, Węgier i Słowacji oraz o 70 % od Niemiec Zachodnich. Dzisiaj jesteśmy 3 razy bogatsi od Ukrainy, przegoniliśmy Węgry i Słowację, nasze PKB to juz 90% tego co maja Czesi. Do Niemiec brakuje nam juz tylko 40%. . Proszę chociaz ty nie badz jak te posrane UKi. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Człowieku ale kurfisz głupoty. Marzy ci sie ukraiński majdan, czy co? Gdybys znal historie PL, to wiedziałbyś, ze III RP jest jedna z najlepszych Polsk w historii. <<]to ją szanuj kiepie OK :) i nie pytaj o pierdoły bo chyba ci się zaklęcia p********iwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę chociaz ty nie badz jak te posrane UKi. Pozdro. <<< właśnie nie jestem a ty wróć przeczytaj jeszcze raz ...ok może ja pisze mało zrozumiale być może ale UK iem nie jestem nie bede choćbym miał wp*****lać jak to te cepy piszą ?? mirabelki ? hahaha Ok mogą być mirabelki i szczaw :) wolę to jak chemie zachodnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tacy ludzie sa moja inspiracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech w te pedy wracaja do cudownej ojczyzny i zmieniaja swiat ! Walcza !Wwykazuja sie tym honorem i pokazuja wszystkim jak to im sie udalo w ojczyznie ! Ale nie siedza w Uk i szczekaja.. Bo poszczekac nic nie kosztuje..a wrocic do biedy, oj ciezko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, zgadzam sie z toba gosciu nade mna. Szczekaja, pluja, wylewaja wiadra pomyj na to UK, ale zaden nie wroci do Polski bo co by zrobili bez tych funciakow? P********i hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty poszczancu. Wrócimy w odpowiedniej chwili, gdy odłożymy wystarcAjaca ilośc pieniędzy. Poza tym Chój ci do tego. Ty zdechniesz pod ukowskim płotem jak dziad. Sram na ciebie smieciu emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Hipokryci to mało :D Odpowiednia chwila nigdy nie nadejdzie :D Zycie spedzisz szczekajac, zyjac na marginesie ani w Pl ani w UK, sniac o powrocie , w stanie zawieszenia pomiedzy dwoma krajami.. Boisz sie podjac decyzje: wracm do PL, zostaje na stale w UK.. Bo to wymaga odwagi, zacząc zycie od nowa, a na to cie nie stac. Zawieszony pomiedzy wyborami, marnujesz czas i swoje zycie, szczekajac na wszystko i wszystkich, bezrozumny, nierozumiejacy ludzi , którzy dokonali wyboru .. Im dłuzej jestes w UK relizujac swoj plan , tym trudniej ci wrócic do PL.. i cierpisz gdy widzisz spełnionych , szczęsliwych ludzi, bo im sie udalo , a ty nadal tęsknisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty posrancu wiesz o życiu? Snujesz jakieś swoje smierdzace teorie z perspektywy brytyjskiego zmywaka i udajesz mądra. Ja syfie emigracyjny juz wypowiedzenie w pracy złożyłem i w maju jestem juz u siebie w kraju, w pięknym miasteczku w górach. Ty tutaj zdechniesz jako polskojezycznym syf. W gofnie byłaś, gofno widziałaś i gofnem sie zachwycasz. Smiecie z emigacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś hipokrytą i sam "śmieciem emigracyjnym". Plujesz na ludzi pracujących w banku, a sam co? Uczysz fikołków, no na prawdę kolosalna różnica w prestiżu zawodu! Z Twoich wypowiedzi wychodzi takie ego jakbyś co najmniej był profesorem na uniwersytecie z nagrodą nobla na koncie, a Ty masz taki sam zwyczajny zawód jak inni. Mało tego siedzisz w UK tak samo jak wszyscy na których najeżdżasz. I czym Ty się niby od nich różnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w UK piłkarzyno, ale w swoim miejscu na ziemi. Nie wracam do PL :D Ale ty wracaj , jednego mniej, w Pl juz sie ciesza jaki cudny sort polskiego spoleczenstwa wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym sie rożnie, ze będę pracował w kraju a wy zdechniecie jako smierdzace UKi. Rozumiesz różnice? Jestescie tam niechciani i nielubiani. Mam ci to przeliterować. Zdechniecie jako polskojęzyczny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta do pracy jako nauczyciel trzeba mieć studia wyższe i predyspozycje. Do pracy jako kasjerka bankowa nie trzeba mieć nic. Rozumiesz. NIC. Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak pan od fikołkow, najbardziej szanowany sort nauczycieli :D Jesli wogole ktos jeszcze ich szanuje :P Pokopales pilke w jakiejs podrzednej "lidze ', bo Polacy to maja takie osiagi, ze caly swiat ich zna :D, i jestes juz "nauczycielem ' ? :D Widac te studia wyzsze, dalej nie mozesz ogarnąc , ze w banku nie ma kogos takiego jak " kasjerka " bankowa czy nie :D A w Uk oczywiscie pracowałes w zawodzie :D I skąd wziałes , ze pracuje jako "kasjerka bankowa " ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kasjerki bankowej tak jak nie ma sprzątaczki a zamiast tego jest, konserwator powierzchni płaskich hahahahaha. Weź juz z ta nowomowa mi tu nie wyjeżdżaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten topik autor zalozyl o sobie. Nie zdawal sobie sprawy z tego, ze sam reprezentuje najgorszy sort polskiego sploleczenstwa, ze nie ma w nim krzty klasy i dobrego wychowania. Jest typowym chamskim pieniaczem, ktory narzeka na wszystko i wszystkich dookola, pluje na polakow i inne narody, sam uwazajac siebie za wielce cool. Coz, siedzi w UK i siedziec bedzie dopoki nie odlozy iles tam kasy, a czemunie wroci juz teraz skoro uki takie zle? Bo doskonale wie, ze za te 3 tysie w Polsce to bedzie zyl jak zebrak. Nauczyciel wf, hahahaha, kazdy osiol moze uczyc robienia przysiadow baranie. Do banku z twoimi manierami to nawet na ochroniarza by cie nie wzieli. I chyba tu cie boli. Bo nawet taka kasjerka z banku, ktora nota bene musi skonczyc studia (trudniejsze niz ten zakichany awf gdzie ucza jak skakac na skakance) bedzie zarabiac wiecej niz ty i cieszyc sie szacunkiem bardziej niz ty. Jestes zwyklym chamem, osoba, za ktora inny sie wstydza, wstyd im sie przyznac skad pochodza przez takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryyyyy
JESTEM W SZOKU. ludzie czemu tak plujecie jadem ? Czemu obrazacie innych ? tak, w uk jest duzo polskiej patologi ale w Polsce tez ofc pelno jej jest. Czy ktos kto wyjechal za granice jest gorszy bo nie dawal rady w Polsce ? Nie. Czy ktos kto jest sprzataczka/pracuje w fabryce w uk/pl jest gorszy ? Nie. Wyjechalam do uk nie planujac dluzszego pobutu prawie 2lata temu, mam 23 lata. Peacuje jako przelozona w jednym z magazynow tj.kontroluje prace innych ludzi. Czy cos ze mna nie tak ? Nie, nie mam jeszcze willi i najnowszego mersedesa w garazu. Ale na wszystko pracuje sama, nie biore ani grosza od rodzicow, wysylam im prezenty a rodzenstwu okazyjnie pieniadze, stac mnie na oplacenie mieszkania, dobre ciuchy (nie, nie kupuje w primarku) wypady ze znajomymi i odlozenie pieniedzy. Nie, nie czuje sie tu gorsza. Mam znajomych polakow ale wiekszosc to anglicy. Nigdy nie dali mi odczuc ze cos ze mna nie tak bo to nie moj kraj. Ba, czesto byli dla mnie zyczliwsi niz moi rodacy. Czy jestem 'be' bo nie pracuje w mojej ojczyznie? Nie. Poprostu zyje mi sie tu latwiej, tak teraz majac 23lata i jedynie mature, gdzie za pare lat gdy ukoncze tutejsze studia a jezyk bedzie jeszcze lepszy bedzie mi o niebo latwiej. pozdrawiam i mniej zlosliwosci ludzie. w Polsce czy w uk nie ma nic za darmo, szanujmy cudza prace i siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty śmieciu emigracyjny, ty nie jesteś Polakiem, tylko zwykłym UKiem. Kasjerka w banku nie potrzebuje żadnych studiów szmatO. Mój kumpel w uku pracuje w banku. Ma tylko maturę i skończył w uku jakiś marny 1,5 roczny kurs. Jesteście syfem i zerem. AWF, to nie fikolki śmiecie, tylko trudne studia o anatomii człowieka, jego fizjologii, antropomotoryce, psychologii, filozofii, metodyce nauczania ćwiczeń ruchowych, pedagogice, teorii i historii sportu, gimnastyce korekcyjnej itp. Jesteście zwykle emigracyjne śmiecie. Pluliście na Polskę, to teraz zbieracie, to co sami zasialiscie. Emigracyjna banda posrańców spod znaku Primarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny polskojezyczny supervisor z fabryki i przyszła elita intelektualna w UK. Czemu, to gamoniu nie nie skończyłas studiów w PL? Co, za marnym uczniem się w ogólniaku było i trzeba do UKa było emigrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciem to jestes ty, wielkie panisko udaje ale sloma z butow. Ciekawe czy w realu taki jestes kozak. W pysk bys zarobil dlatego nikomu tego w twarz nie powiesz tylko na forum szczekasz. Polskie s****wo po awf. Hahahahahaha awf najwiekszy tepak moze to skonczyc psie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a jaka jest różnica między Anglia, Szkocja i Wielka Brytania?Pani uczona. Umiesz w ogóle pływać śmieciu? Poza tym w realu, to ja leje takich poyebów po łbie aż dudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ja twojej wiedzy uzupelniac nie bede. Studiowales niby i pytasz jaka jest roznica? Hahahaha baran do potegi entej. Czy umiem plywac? Pewnie lepiej niz ty polaczku j****y. Takie s****wo jak ty kible myje stad ten jad co? Przyznaj sie polaczku zapierdzielasz na czarno i plujesz jadem. Hahahahaha mam ubaw z takich nieudacznikow jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryyyyy
!!!!!! Hah 1.Nie ukonczylam studii w Polsce bo wyjechalam do Anglii wiec mimo zrobionych 2lat nie widze sensu wracania na rok na uczelnie. 2. Polskojezyczny supervisor. Oh co za szydera. Ale tak zgadza sie, jestem rowniez polskojezyczna wiec stwierdzenie prawdziwe choc chyba mialo wyjsc zlosliwie ? 3. ZAUWAZ ze Ja tylko kulturalnie wyrazam swoje zdanie nikogo nie obrazajac, wiec dlaczego zostalam wyzwana od szmat i smieci ? O zgrozo. Przeklenstwa pojawiaja sie gdy koncza sie aegumenty. pozdraaawiam i powodzenia z takim pidejsciem do zycia i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ja ci nie wrog. Pracuj gdzie chcesz ale od Polski i Polaków wara. Nic Ci Polska i Polacy nie zawinili. Chcesz pracowac na emigracji? Super. Ciesz sie, że maszz taka możliwosc. Jeszcze 10 lat temu siediałabys pewnie w swoim PGRze na bezrobociu. Ja chce pracowac w PL i bede tam pracował. Co do tej drugiej szmaty. Słuchaj dzifko. Jestes taka głupia, ze nawet nie wiesz gdzie gary myjesz. Nie znasz odpowiedzi. Jestes zwyklym syfem na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryyyyy
'od Polski i Polakow wara' ale czytaj ze zrozumieniem - czy Ja gdzies na Polske czy Polakow narzekam ? Wyraznie pisze, ze trzeba szanowac czyjas prace bez wzgledu na stanowisko i czy to w pl czy to w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do takich ludzi nic nie mam. Ja tutaj pluje na UKow, którzy obrażają mój kraj i mój naród. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj I tacy ludzie sa moja inspiracja XXXXX Lecz się ciole,skoro cię inspirują czyjeś wypowiedzi na kafe, światy ci się p***********y, no ale nic w tym dziwnego, skoro siedzisz tu po nocach i się "inspirujesz", potrzebujesz wyraźnie psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×