Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UKi to najgorszy sort polskiego społeczeństwa.

Polecane posty

Gość gość
Ty szmato nawet nie rozumiesz tekstu pisanego. Inspiruja mnie ludzie z takimi poglądmi i podejsciem do życia a nie to forum. Ja tutaj przez przypadek sie znalazłem, szukałem wskazowek odnośnie powrotu do PL. Jednak, to jak pluliście tutaj na Polske i Polaków po prostu mnie przeraziło. Szmaty bez honoru, nawet nie przypuszczałem, że takie scierewka jak wy mają swoje fora na których szkalaja Polske i Polaków. Szmaty i kurfy. Zdechnecie w Uku jako syf i gofno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w realu, to ja leje takich poyebów po łbie aż dudni. xxx taaaaa :D:D:D kozak w necie, p***a w świecie Po co Wy dyskutujecie w ogóle z tym poyebem, śmieciem, zerem i syfiarzem emigracyjnym, który ujada na kafe po nocach, widać że jest zaburzony i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwala sie madra szmata z uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parówa się odezwał, won, cwelu, szmaciarzu z uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz w maju smieciu bede grilowal nad pieknym polskim jeziorkiem, a ty bedziesz gnila w Uku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dożyjesz do maja, cwelu, zgnijesz w uku, śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc przemawia przez tych Co w UK albo rady nie dali albo mieli plany tam jechac i nie wypalilo. Kto umie jezyk i znajdzie prace to zostanie nawet tylko po to by odlozyc na studia w Polsce. A niektorzy po prostu wola zostac na stale gdzie im lepiej. A ci ktorzy klna w nieboglosy i wyzywaja sie na tych Co im sie udalo i nie musza tyrac do 67 roku zycia to zwykla patologia ktora zyje na Polskich mopsach i darach z pod kosciola. Taka jest realna rzeczywistosc. Polak Polakowi glowe chce ukrecic bo mu sie zyje lepiej. Na wszystko trzeba zapracowac. Nie musze wracac do Polski nigdy bo tam tylko Shogun na krzesle stoi. Rodzine mam w Anglii a znajomi zawsze sa mile widziani u mnie. Klnijcie dalej na tych co w UK siedza, to jest smieszne jak zazdrosc z was wychodzi. Mozna? Mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty smierdzacy UKu. Ty jestes tam śmieciem i bedziesz pracowac do 65 roku życia a wiec tylko o dwa lata mniej niz w PL i na koniec dostaniesz 400 funtow emerytury. Na starośc smieciu emigracyjny wrocisz z podkulonym ogonem do PL na która teraz tak plujesz. Jezyk to ty znasz ale na poziomie entry 1. Im looking for a job, to jedyne co potrafisz gownojadzie powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym pisze sie spod a nie z pod głupcu emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdrosc. Ustopuj bo ci zylka peknie i wylewu dostaniesz. Na prawde wspolczuje tobie marnego zywotu i zycze ci abys wrescie znalazl szczescie w swoim zyciu i nie wyzywal sie na tym co im lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty smieciu twierdzisz, że masz lepiej niz ja? hahahahaahahaha zejdz na ziemie g****ojadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lepiej niz ty XD ty nawet nie potrafisz siebie opanowac :D biedactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja tutaj pluje na UKow, którzy obrażają mój kraj i mój naród. xxxx tu nikt nie obraża Polski i wszystkich Polaków, tylko na ciebie, parówa, ty cwelu z nocnej zmiany wszyscy plują ( i na debili tobie podobnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj śmieciu co pisaliście zanim się tutaj pojawiłem. Dopiero jak zacząłem pisac prawde o ukowskim syfie w którym żyjecie, zaczeliście mięknąć. Co wypisywaliście o Polakach, o Polsce, o naszej historii, kulturze? Przypomnij sobie śmieciu emigracyjny bądz zerknij do innych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historii szoguna na krzesle prowadzacego Polske w czarna dziure :) Wspolczuje tobie na prawde. Jak mozna darzyc nienawiescia ludzi ktorzy maja lepiej. Biedna paroweczka z promocjii oj. Za malo milosci tobie okazywano. Pewnie mamusia z kijem podchodzila do cb i masz zal to calego swiata bo w UK sie zyje lepiej dla wiekszosci co tu przyjechali. W mniejszosc nie wnikam bo nie znam. Chociaz byl taki jeden Co chcialam mu Pomoc mowilam ucz sie jezyka a on ze OK. Dalam na bilet darmozjadowi (pewnie taki jak ty) dosyć ze nic nie umial zalatwic i za niego zalatwialam i go do pracy zawiozlam bo by sie zgubil to Jeszcze nie rob myslal ze bedzie tak zawsze. Mial jedzenie dach nad glowa. Zamiast uczyc sie jezyka ogladal filmy na youtube. Przez caly miesiac przepracowal 2 dni i reszte robil pod siebie a jego zonka z dziećmi stekali ze ma wracac albo pieniadze przyslac. Musialam nierobowi nieukowi kupic bilet powrotny. Udostepniajac mu pokój tyle smrodu z Polski zostawil i syfu bo znosil smierci jako prezenty dla rodziny. Nie potrafil sie nawet przedstawic po angielsku. Takim osoba jak ty i on nie mozna pomoc bo wy tylko potraficie byc pasozytami czy w Polsce czy w Anglii. Parowo wez sie lepiej do roboty i nie obrazaj ludzi ktorzy chca pomagac innym bo maja juz wszystko Co by chcieli miec. Widocznie ty nigdy tego miec nie bedziesz skoro nie potrafisz sie pogodzic ze innym zyje sie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Ja tutaj pluje na UKow, którzy obrażają mój kraj i mój naród. xxxx tu nikt nie obraża Polski i wszystkich Polaków, tylko na ciebie, parówa, ty cwelu z nocnej zmiany wszyscy plują ( i na debili tobie podobnych ) XXXX nie parówoo ! takie śmiecie UKowskie zaczęły się wywyższać pluć na rodaków i Polskę , właśnie przez takich nienawidzimy tej patologii która wyjechała do UK owskiego smrodu ! a nikt nie pluje na tego faceta który tu pisze prawdę ! popieram go w 100 % !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@12:41, mam szczerze wyj****e na twoje tematy, śmieciu emigracyjny, przychodzę tu żeby najzwyczajniej pon*******lać się z ciebie :D, poza tym niczego tu nie wypisuję o Polsce, Polakach, historii, kulturze, więc nie do mnie ta twoja gadka, cwelu z ukowskiego syfu. Mięknąć to ci może twoja mizerna faja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jakis facet tu pisze ? :D Ty wiesz co znaczy słowo FACET ?:D Do faceta to mu daleko :D Ot chłoptas z przerostem ego , przekonany o własnej zarabistości, obronca narodu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50, popieraj sobie co chcesz i kogo chcesz, nawet w 300% jak dasz radę, mnie to nie interesuje, masz rozdwojenie jaźni, że piszesz w liczbie mnogiej- my ? Kolejne paranoidalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laxq
Typowe polaczki - sam nigdzie nie wyjedzie bo języka żadnego obcego nie zna, wykształcenia też żadnego i pluje jadem na tych którzy są bardziej zaradni i inteligentniejsi od niego. Ach ta zazdrość. Obyście się tym swoim jadem nie zakrztusili :-) Pozdrawiam serdecznie umiłowani rodacy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to jakis facet tu pisze ? smiech.gif Ty wiesz co znaczy słowo FACET ?smiech.gif Do faceta to mu daleko smiech.gif Ot chłoptas z przerostem ego , przekonany o własnej zarabistości, obronca narodu :d >>> a kim jest twój facet ? skoro utrzymuje taką pissde jak ty ? fiutem? k*****m? debilem? ja bym cie nie chciał lewą nogą z łóżka zepchnąć :D szkoda by mi było nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srakulcu, jak ja pracowałem w Libii na kontrakcie w czasach komuny, to ty jeszczcze myślałaś, ze twoja c**eczka służy tylko do sikania. Facet tutaj piszący ma 100 % racji. Nie zasługujecie nawet na taka Polske, w której przyszło wam żyć. Ludzie kiedyś żyli w gorszej i biedniejszej Polsce, a oddawali za nia zycie. Poświęcali za ten kraj wszystko co mieli, a wy tylko pluc na niego potraficie. Popieram cie facet w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laxq dziś Typowe polaczki - sam nigdzie nie wyjedzie bo języka żadnego obcego nie zna, wykształcenia też żadnego i pluje jadem na tych którzy są bardziej zaradni i inteligentniejsi od niego. Ach ta zazdrość. Obyście się tym swoim jadem nie zakrztusili usmiech.gif Pozdrawiam serdecznie umiłowani rodacy oczko.gif >>> hahahhaa aaa :D zero się odezwało co nic nie ma niczego nie zna w duuupie było i góffno widziało ! język ! hahahah twój służy tylko do obciągania robolowi z którym żyjesz ! zaradność inteligencja ?! jest ci obca ty patologio ..śnij dalej bydlę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha dobre z tym językiem hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie ale skoro tak wam zle w tym UK to na co czekacie? Polska czeka na was z otwartymi ramionami. Nie rozumiem tego toczenia piany tutaj. Wracajcie do tej wspanialej Polski, miodem i mlekiem plynacej i przestancie obrazac innych. To co i jak piszecie swiadczy tylko i was. Autorze, slaby jestes. Od kilku dni obrazasz ludzi, o ktorych nie wiesz nic, dorabiajac sobie do tego jakas denna ideologie. Nie odpowiada ci kraj i ludzie tam mieszkajacy? Pakujesz sie i jedziesz to tego swojego wypasionego mieszkania, nowego auta i zonki. Kurcze, tak mu zle, Polacy to patologia, ale siedzi w tym UK i funty mu nie smierdza. Ty musisz byc strasznie nieszczesliwy. Nawet jesli juz zjedziesz do tej Polski to dalej bedzie ci w tylku zle. I bez psychiatry sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 14:37, już pisanie o c**eczkach ci się marzy, zj***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mi emigracyjny śmieciu nie będziesz mówić co mam robić. Wrócę jak nadejdzie odpowiedni do tego moment. Ty zginął, przejrzysta szmatO. Za to co piszesz o Polsce i Polakach, to powinnaś dostać w ten śmierdzący, brytyjskim gofnem ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocisz jak nadejdzie odpowiedni moment? Czyli jak juz napchasz morde funtami? I nikt nie dal ci prawa miernoto mnie obrazac. Skoro nie dales rady w Polsce, no bo nie dales skoro znalazles sie w tym sorcie najgorszych emigracyjnych szmat to juz twoj problem, nie moj. Nie kazdy mieszka w tym twoim uku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Wróce aż napcham morde funtami. Dokładnie w maju :) Już nie mogę sie doczekac jak opuszcze ten ukowski syf :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×