Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

No proszę,a tu pan już zwarty i gotowy...i rzucił się do całowania.Czyli ja też nie mogę narzekać.👄 To cycki Moniki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no masz.Stopę w moim ulubionym wymiarze postawiłam i już afera z lamentem.Doopa jak marzenie,jakie szoke?A cyckom Moniki czego brakuje?Chcesz argumentować gościu,czy tylko gwiazdkowane słowa potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominaj mi tak na powitanie,że od teorii do praktyki nieraz lata świetlne...zwłaszcza,że za sprawą pocałunków ciepło pezyjemne poczułam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam,że ściągasz mnie przez lunetę...jak baldwin w sliver...nawet się lekko rozkryłam.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On miał sposobów motz.:-DGdybyśmy byli aktorami tego filmu,lekko scenariusz bym zmieniła.Ona musiałaby być przebieglejsza...wiedziałaby,że jest obserwowana na każdym kroku...i wykorzystywałaby to.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz,że jest śliczny?:-D Ciekawe określenie w stosunku do faceta.Coś ego masz osłabione...albo wystraszyłeś się,że tych moich pokazów (z premedytacją :-D) byś nie wytrzymał.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz mojego zobaczyć? Jest sprężysty i stoi na baczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że mam go przed oczyma z tamtych czasów...choć kto wie,może należy do szczęciarzy,którym wiek tylko uroku dodaje.;-)Ale jeśli nie chcesz ze mną zagrać,to nie.:-p Jak widać szpony realne mają motz największą. Luiza!!!Ty weź choć dla mojego spokoju wyślij choć pustego posta.Bilans połkniętych jaj byś przedstawiła:-D Ja byłam grzeczna-tylko dwa,ale za to duuuużo majo.:-D:-D:-D n_ru,słoniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty mi tu z baldwinem...który już na dodatek śliczny nie jest?:-D Chciałam z tobą zagrać,wykorzystując jedynie kilka pomysłów z filmu.Dobra,już nie jestem namolna.:-D:-D:-D ...albo dlaczego nie?poka paukę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dźuken sruken :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg...myślałam,że temat pomyliłam.:-D PSuju taką już pokazałeś,nawet bez dopingu.:-D Juken 🖐️ nie miałam przyjemności chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Awa, dzieki za buziaczki 👄 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko :O sorryy jako stary troll nie bardzo umiem, rozmawiac po ludzku i umykają mi takie ewidętne rzeczy , jeżeli to przyniesie ci ulgę to wiedz że skarciłem sie okrutnie w myslach za moje faux pas :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
👄 Jaja nie tak bardzo jak kiełbasy mnie w te święta kusiły ..takie swojskie, dorodne ..mam nadzieję, że w cycki pójdą ;) Juken na dobre wróciłeś ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiziu,no przecież o swojskiej,białej parzonej to ja nawet nie wspominam!:-D Nawet wypieki znaczenia nie miały:-D tzn płonęły mi policzki,ale szarpałam i tak jak reksio.Miło cię w dobrym humorze widzieć.👄 PSuju tylko jak mam te lata świetlne przeskoczyć?Podpowiesz? Słoniu,czy n_ru nie ma za co.;-) Juken...no to jest szoke,bo nikt mnie jeszcze z facetem nie śmiał pomylić.:-D Start nazwijmy z lekkim poślizgiem,żeby erotycznie zabrzmiało i ...i już zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ta chwilę to gościnne występy , nie mniej jednak to Ty wywołałaś mnie z spowrotem na scenę ;) łobuzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parafrazując Michała Włodyjowskiego : " zbłazniłem się już nie raz, zbłazniłem się i teraz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Jakie tu mamy degustatorki wyrobow wedliniarskich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj ale masz blisko na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juksik aż taki wpływ mam na starego trolla ?:D niemożliwe :P Następnym razem spróbuję do grzechu Cię namówić :D:D:D PSujek Ty to chyba lubisz hiszpańską kuchnię :) Haja właśnie przeglądam stronki jak zgubić nadprogramowe pozostałości poświąteczne i wygląda na to, że z kiełbasą i jajami ...najskuteczniej i najprzyjemniej to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje Toledo i Rogatej, gdzie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Daj spokoj Luizko,traba jak traba, nie ma sie nad czym rozplywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju.Teorie przerabiamy przypominam,więc by móc sobie wyobrazić lizanie najpierw trzeba coś o produkcie wiedzieć.Śliczny nie jesteś,nie masz bujnych włosów,wysyłasz jakiegoś gogusia z teledysku disco polo z drewnem...no tak jakoś ta reklama nie jest dźwignią.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×