Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Gość gość
o jest i tuuuuuuulipan :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spóźniłam się sama :( Słonik tyle bananów ? Oj jak Ci to wytłumaczyć :O...to nie chodzi o to żeby się bananami najeść :P PSujek Ty może mu wytłumacz, bo mnie Haja jeszcze posądzi, że się w sny Słonia chce wkraść..poprzez spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj daj daj nie odmawiaj daj to co masz najlepszego daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu mówię,że do seksu nikogo nie przyuczam...może jeszcze opowieściami o pszczółkach,czy innych kopulujących istotach mniej rozumnych.Nawet jeśli o oral chodzi.Jak nie wiadomo o co chodzi,to trzeba wiagry może?:-D Przez te metafory odeszliśmy całkiem od zwyczajnej ochoty.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślę,że nie ma dla mnie strasznej kary żadnej,także przejdźmy do nagród.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kiepsko jarzę :O Kto ma w tych cyckach przybrać Słonik? PSujek ja wiem jaki to zastrzyk energii dla duszy i ciała, ale jak dotąd nie zauważyłam, żeby ktoś otwarcie przyznał, że chce poczuć te endorfiny ..Haji nie liczę, bo ona zawsze ma chęci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoń mów otwarcie że to Anna Grodzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Grodzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi której z nas (kobiet) ma iść w biust ? Was panowie nie brałam wcale pod uwagę :P O co chodzi z tym balkonem ?:O Słonik czy ta pomarańcz zazdrosna o Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tej strony was nie widziałem więc ciężko o mój obiektywizm :p Co do tej pomarańczki to nie sądzę abym posiadał jakieś ciche wielbicielki, chyba że są, tylko po prostu za cicho krzyczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemy krzyk wielbicielek.:-D Ja że tak powiem wyleciałam z obiegu,więc nie będę pytań Luizy powtarzać.Zagrajmy w butelkę,bo mnie zaraz na te podchody szlak trafi.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A glosno krzyczec mam'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzycz głośno krzycz ;) Może usłyszy ten Twój Romeo :) Uwaga kręcę butelką od Tymbarku..Haja padło na Ciebie :D Całujesz czy ściągasz garderobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki mój,jaki mój?Papierów na to nie ma.:classic_cool: Luiza wybór nie jest trudny-rozbieram się.Na usta trzeba zasłużyć.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×