Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lenor

Boję się wyjść z domu że zachce mi się "kupę" :( POMOCY

Polecane posty

Dnia 2.10.2019 o 09:56, Gość Powrót napisał:

Cześć, minęło pare lat, ale może ktoś kto się na to leczył to czyta. I jak? Psychiatra pomógł? Terapia pomogła? Tez zmagam się z tym problemem strachu i biegunki przy wyjściu dalej niż na osiedle. Właśnie myśle nad zapisaniem się na wizytę u psycho. Mam małe dziecko i karmie piersią i trochę się boje leków i nie wiem jak długo potrwa leczenie takiego schorzenia. Pozdrawiam 

Witam. Minął rok, poradziłaś sobie? Może to czytasz

 

Dnia 2.10.2019 o 09:56, Gość Powrót napisał:

Cześć, minęło pare lat, ale może ktoś kto się na to leczył to czyta. I jak? Psychiatra pomógł? Terapia pomogła? Tez zmagam się z tym problemem strachu i biegunki przy wyjściu dalej niż na osiedle. Właśnie myśle nad zapisaniem się na wizytę u psycho. Mam małe dziecko i karmie piersią i trochę się boje leków i nie wiem jak długo potrwa leczenie takiego schorzenia. Pozdrawiam 

Witam. I jak pomogło coś? Może to widzisz, może nie. Ja mam ten problem od dłuższego czasu. Myślę o samobójstwie przez to, ponieważ jestem w dość młodym wieku a rodzice nie chcą pomoc. Zamykam się w sobie i nie chcę nigdzie wychodzić. Ostatnio wyszedłem ledwo po za dom a odrazu chciało mi się do łazienki. 

Pozdrawiam :(:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Anonimowiec123123 napisał:

Witam. Minął rok, poradziłaś sobie? Może to czytasz

 

Witam. I jak pomogło coś? Może to widzisz, może nie. Ja mam ten problem od dłuższego czasu. Myślę o samobójstwie przez to, ponieważ jestem w dość młodym wieku a rodzice nie chcą pomoc. Zamykam się w sobie i nie chcę nigdzie wychodzić. Ostatnio wyszedłem ledwo po za dom a odrazu chciało mi się do łazienki. 

Pozdrawiam :(:) 

Dwa wyjścia.Stoperan.Albo rano lewatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, × lalunia88 napisał:

Dwa wyjścia.Stoperan.Albo rano lewatywa. 

Dziękuję za odpowiedź. Ale w jakiej ilości spożywać Stoperan? Raz na jeden dzień?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anonimowiec123123 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Ale w jakiej ilości spożywać Stoperan? Raz na jeden dzień?

 

Pozdrawiam

20 minut przed wyjściem z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×