Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zapalenie pęcherza

Polecane posty

Gość gość

Witam, dziewczyny czy któraś z Was to miała, szybko się z tego wyleczyłyście? Do lekarza mogę pójść dopiero w poniedziałek, da się to jakoś domowymi sposobami podleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do apteki kup furagin i wcinaj z godnie z ulotką kup też jakiś suplement diety z żurawina pamiętaj że jak ci przejdzie po jednej tabletce to jeszcze weź przez dwa dni bo mi pomogło i odstawiłam a był nawrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka555
W aptece możesz bez recepty kupić uroFuraginum, jedz żurawinę albo pij soki z żurawiną, po tygodniu powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaga też woda z cytryną, spore ilości, po 5 szklankach już miałam się lepiej, neofuragin też mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Urofuraginum. Ziołowy, więc bezpieczny i bez recepty. Ja stosowałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniak

Już kilka razy chorowałam na zapalenie pęcherza moczowego. Na początku stosowałem preparaty żurawinowe, ale szybko przestały być skuteczne. Podczas ostatniego ataku lekarz przepisał mi Ginjal urit i picie dużej ilości wody. Już po kilku dniach pozbyłam się problemu i mogę polecić taką kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zaoszczędzę Wam opisu mojej drogi przez męki i bujania się po lekarzach przez 5 lat, wiem te wszystkie furaginy i antybiotyki to zdzieranie kasy i sukcesywne pogarszanie zdrowia (furagina czasem pomaga, ale jak będziecie się stosować do tego co napiszę, to nie będziecie po nią musiały sięgać). Nie bierzcie tego za często bo wpadniecie w prawdziwe tarapaty, jak ja.Zapamiętajcie to co teraz napiszę i przekazujcie dalej. Zapalenia pęcherza u kobiet powstają najczęściej po stosunku. Jak temu zapobiec? Po pierwsze używajcie jakiegoś dobrego środka do higieny intymnej, my używamy z mężem (!) Lactacydu. Nie znam innych specyfików, mam zaufanie do tego, choć ostatnio podrożał i tani nie jest (wystarczy niewiele, ma bardzo dużą wydajność). Przed stosunkiem dobrze żeby partner też użył do mycia. Kolejna ważna rzecz: po stosunku trzeba zrobić siu, to BARDZO WAŻNE, bo to wypłukuje na zewnątrz wszelakie drobnoustroje które mogą doprowadzić do późniejszej infekcji. Profilaktycznie na czczo polecam pić wodę z cytryną (szklankę, codziennie). Tylko tyle i będziecie zdrowe. Przekazujcie dalej tę wiedzę!!!!
O żurawinie zapomnijcie, to ma wręcz zerową skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×