Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BOJE SIE WOJNY!!!!

Polecane posty

Gość gość

Przeraża mnie wizja wojny, odkąd zaczęli nagłaśniać wiadomość o tych powołaniach na ćwiczenia to nie mogę dojść do siebie. Mam męża, brata i tatę, którzy mogą dostać takie wezwania. Z dzieciństwa pamiętam straszne opowieści dziadków o czasach wojny, głodzie, strachu, gwałtach i rabunkach. Moja rodzina w czasie wojny była w obozach, łagrach i na przymusowych robotach w Niemczech, więc wiem z opowiadań co to za horror. Najbardziej przeraża mnie, że będę widziała cierpienie- wszystkich, ludzi i zwierząt. Psychicznie nie dam rady, wolałabym umrzeć już teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie najbardziej boję, jak wejdą wojska ze wschodu to będą gwałcić i rabować co popadnie - przeraża mnie wizja tego, ze moją córkę ktoś mógłby zgwałcić na moich oczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz sie co bac, dostaniesz kulke w leb i po wojnie. Jak bedziesz miala szczescie to zginiesz przy okazji jakiegos wybuchu. I tak umrzesz a,ze nieco wczesniej,no coz.....wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie- tego też najbardziej się boję, gwałtów, rabunku, nieliczenia się z ludnością cywilną. Słyszałam gdzieś, ze w armii rosyjskiej są sami degeneraci, przestępcy, którym groził Sybir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że większość będzie takim armatnim mięsem- bezrozumnym, idącym tam, gdzie ktoś im pokazuje. Nie oszukujmy się- taka własnie jest większość społeczeństwa, nie tylko w Polsce. Przecież w tym konflikcie chodzi o to, że USA ma kryzys, musi upłynnić swoje zasoby wojenne, sprzedać broń, żeby gospodarka u nich się kręciła. Zrobią wszytko, żeby ten konflikt w Europie podgrzewać. Jasne, większość jest przeciwko wojnie, ale wszytko rozchodzi się o kasę, zastraszą większość.... Zobaczcie jak było w trakcie wojny w byłej Jugoslawii, niby oficlajnie rządy to potępiały ale to własnie Niemcy dostarczały potrzebnej broni. Czy wyjście na ulicę coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem ludzi robiacych sobie jaja ktore piwosz rzeczywiscie ruscy moga ci rozpruc. takie to zabawne? dlaczego nawet prowokatorzy nie rzuca fuchy u illuminatow i nie stana po naszej stronie? to jest chore. ale cos wam napisze, otoz zycie nie trwa wiecznie. BOG ISTNIEJE moge wam przysiadz, tych pieniedzy ze soba nie zabierzecie do grobu. po smierci odczujecie tylko cierpienie bedziecie meczyc sie w piekle, bo BOG wam nie daruje, ze staliscie po ich stronie, a oni o wybaczeniu moga zapomniec. chca cierpiec? beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu sądzisz, że ruskie wejdą do Polski? PO CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera wie, po co...Nasz rząd na pewno wymyśli jakiś powód , żeby sprowokować wojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu piwosz uważaj, żeby armia ruska nie rozpruła ci o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze wyjscie na ulice cos da, tylko musi sie ludziom chciec, a oni sa oglupiani przez tvn, nie mysla o takich sprawach bo zyja w pospiechu, mysla tylko zeby kupic sobie nowa bluzke, albo jak zrzucic kilogramy. prawda jest taka, ze wojna nas zaskoczy. zdziwilo mnie to jak w wydarzeniach ani jednej inforacji nie bylo na ten temat, nie chca zebysmy byli przygotowani. chca nas wyrznac jak swinie. to od nas zalezy czy sie damy. ludzie mniej myslcie o glupotach wiecej o poazych sprawach. NWO wierzysz? ja tak, ale do niego nie dojdzie s*******ny j****e:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruskie mogą wejść do Polski i wykorzystać nasze tereny do walk wojskami NATO, przecież nie będą robic u siebie rozpierduchy Polska jako teren wojenny bardzo dobrze się sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, w TV tylko powiedzili, że będę powoływać na obowiązkowe ćwiczenia, jak ktoś się wyłamie to pójdzie siedzieć. ZASTRASZANIE!!!! A nie powiedzieli, PO CO te cwiczenia, DLACZEGO i PZRED KIM mamy się bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POwcy straszą nas wojną, bo widzą, że tracą swoją władzę w tym kraju. Są gotowi nawet oddać ojczyznę wrogowi, byle by tylko utrzymac sie na stołkach i nie zostac rozliczonymi np. ze Smoleńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie wierze kto nie wierzy w NWO reka w gore napisalam powazny komentarz i zostal wykasowany. juz kiedys tu pisalam o iluinatach i tez zostalo wszystko pokasowane. ja wam kur**y dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dostający te wezwania powinni je zbojkotowac! Straszą Cie więzieniem??? Nie ma sprawy, dostaniesz tam wikt i opierunek, odsiedzisz swoje i wyjdziesz. Na wojnie tak dobrze nie bedzie! Jestem ciekawa, co by powiedzili, gdyby większośc jednak odmowiła udziału w tych cwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwzyliscie KTO ciagle mowi o wojnie? PO! jakos inne frakcje nie pieprza trsy po trzy, PO chce sprawic wrazenie, ze jak nie wygra to bedzie wojna, a tak to oni sa jedynym ugrupowaniem majacym bronic nas przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle boja sie e rawda o smolensku wyjdzie na jaw. nie tylki powcy sie boja .... lepiej wyrznac polakow i zeby nikt juz nie domagal sdie prawdy o smolesku niz sie pograzyc w klamstwach. andrzej lepper mial dar i zamiast ujawniac jakies dokumenty w sejmie mogl mobilizowac ludzi do wyjscia na ulice wtedy nikt by go nie tknal, a jakby cos mu sie stalo to oni mieliby p********e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO ma to juz we krwi te strasznie,poprzednia kampania wyborcza tez polegała na straszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator mysle ze sam nie wierzysz w to co piszesz, dlatego nawet jesli ja ci odpisze to ty zadasz mi to samo pytanie przestawiajac slowa tak jak robi to shatyn. takze szkoda moich palcow. wszyscy madrzy tutaj wiedza ze shatyn to je.... prowokator i mysle ze ty albo jestes nim tylko piszesz z paru kont w tym shatyna, lub siedzi tu pare osob prowokujacych. a prowokujcie. ja mam was w d***e i innym radze to samo nie odpisujcie trolom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jesli w internecie bedzie pojawiac sie coraz wiecej troli to ludzie sie zirytuja i wyjda na ulice skoro w necie nie mozna spokojniue pogadac. to zrobia to na ulicy a wtedy zrobimy wam zd**y jesien sredniowiecza. jeszcze zeby ludzie z zagranicy mysleli tak samo, zeby w koncu sie obudzili. wiadomo ze jak bedziemy pisac w necie i buntowac spoleczenstwo to przyjdzie seryjny samobojca. to co pukac do wszystkich drzwi? w polsce i za granica to chyba jest jedyny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch ciuch sacharyna Hitler strzelil do Stalina Stalin strzelil do Hitlera bedzie wojna jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
>>rescator mysle ze sam nie wierzysz w to co piszesz, dlatego nawet jesli ja ci odpisze to ty zadasz mi to samo pytanie przestawiajac slowa tak jak robi to shatyn.<< To glupio myslisz, zreszta ja nie pisze , ze w cos wierze tylko zadaje pytanie . A kim jest shatyn to mnie gowno obchodzi Ale chcialbym uslyszec jakas spojna wersje zamachu. Co tam bylo: bomba w samolocie, rakieta przeciwlotnicza, brzoza na teleskopach itd. A jesli bomba, to czy musiala wybuchnac bez wzgledu na okolicznosci czy gdyby odpuscili ladowanie to zamachu by nie bylo, ale bomba by przeciez zostala i musieli by ja znalezc. Czy tez by wybuchla w powietrzu, ale wtedy dlaczego w locie do Smolenska, a nie do chocby Brukseli. To sa podstawowe pytania, na ktore nikt nie odpowiada, a nawet nie slyszlem, zeby je ktos zadawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie mam nadzieje, że to nie jest tylko takie pierdu pierdu i straszenie, tylko, że rzeczywiście ta wojna wybuchnie, bo właśnie najbardziej wnerwiające to jest takie gadanie i zastraszanie, a po za tym mi tam zwisa i tak sie miałem powiesić, więc ta wojenka byłaby dla mnie totalnie nie ważna, jak bym zdechł to bym zdechł, czy sie sam powiesze czy mnie ruski rozstrzela, jaka różnica? żadna, ja sie nie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...ale bomba by przeciez zostala i musieli by ja znalezc..." xxx No tak w końcu przecież przekopali wszystko na metr wgłąb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przekopali wszystko na metr w glab do tego ruscy oddali nam wrak samolotu plus czarne skrzynki, wszyscy swiadkowie zyja i maja sie swietnie, w ogole to jest wszystko cudownie. restrctor chlopie skad ja mam wiedziec co tam sie stalo jak nikt nie wydal wraku, nie wpuszczaja na ten teren polakow, a czemu nie do brukseli? bo lecial akurat do smolenska. blagam cie nie w******j mnie bo wszyscy wiedza jak jest i ty tez. myslisz ze jak zadasz mi te pytania to co? ze sie pograze ze niby bedziesz chcial udowodnic wszystkim ze ci ktorzy wierza w zamach to niedorajdy bez argumentow. wiesz co? zalosny jestes jak tak myslisz i nic ci nie da proba osmieszenia mnie czy kogokolwiek bo wszyscy zaczynaja myslec. uodparniaja sie na tych z tvn czy prowokatorow w necie. po prostu marnujesz swoj czas i wiesz kim jest shatyn, a twoje tlumaczenie ze nie wiesz majac niebieski nick(to podejrzewam ze troche tu juz siedzisz)jest smieszne. nie daje sie na to nabrac. takze pozdrawiam i nie zadawaj glupich pytan. wszyscy wiedza jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stellt Euch vor, es gibt Krieg und keiner geht dahin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×