Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BOJE SIE WOJNY!!!!

Polecane posty

Gość gość
NIEMOŻLIWE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, bo piszesz, ze leczysz sie na nerwice, czy sa jakies efekty i czy warto sie leczyc, bo slyszalam, ze nerwica jest nie do wyleczenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasowska Joanna
Wojna przychodzi cyklicznie. Mamy wojnę, mamy choroby, mamy kryzysy. Wszystko bierze sie z natury ludzkiej, która w ten sposób wybrzmiewa i pobrzękuje, mówiąc ironicznie.. Jedno następuje po drugim, bo inaczej ludzkość nie zataczałaby kola. Wojny są ludzkosci potrzebne do zarzekania sie, że juz nigdy wiecej.. Wrozka Joanna Jasowska Zapraszam wroozzkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząłem od stycznia chodzić do psychiatry. Mam 24 lata. Nerwicę, ile mam ? Pewnie gdzieś od 16 roku życia. Dopiero w tamtym roku dowiedziałem się, że cierpię na nerwicę. Brałem lek setaloft, ale tak się źle po nim czułem, że nie wychodziłem nigdzie z domu przez miesiąc. Teraz przez miesiąc brałem paroksetyne i jest mi trochę lepiej. Od maja idę do psychoterapeuty. Dostałem telefon od mojego psychiatry. Myślę, że nerwicę można wyleczyć, ale potrzeba znaleźć dobrego psychoterapeutę i walczyć, o ile ktoś ma taką wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do katastrofy Smoleńskiej,nie wiem jak ślepym trzeba być by wierzyć że to wypadek,od początku Ruscy mataczyli dowodami i myśleli że Polacy są takimi samymi kretynami jak obywatele Ruscy i uwierzą we wszystkie bajki jakie im rząd sprzeda,stało się inaczej,Polacy szybko obalili dowody propagandy Ruskiej,pijany dowódca,mgła,rozkaz zejścia na 100m,brak znajomości Rosyjskiego,nie będę więcej tych bredni wypisywał,nie udało im się oszukać nas,wiemy że to zamach bo Kaczyński był im nie na rękę i go załatwili razem z PO się dogadał Putin bo PO też Kaczyńscy byli nie na rękę,i co tu więcej debatować jak to jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest watek o katastrofie smoleńskiej tylko o rozterkach na wypadek przyszłej wojny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×