Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BOJE SIE WOJNY!!!!

Polecane posty

Gość gość
restractor to moze ty mi teraz napisz dlaczego ruscy nie chca wydac wraku ktory podobno zostal juz pociety, nie wydali czarnych skrzynek, nie pozwalaja na zbadanie tej katastrofy przez polakow, nie chca ich wpuscic na ten teren. prosze podaj argumenty dlaczego? skoro tego nie robia jest duze prawdopodobienstwo ze to byl zamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za twoja logike dziekuje tymbardziej. nie masz nic sensownego do napisania? nie pisz. przyszedles na ten temat prowokowac i tyle. takze wal sie i wyjedz na zachod tam na ciebie czekaja z otwartymi ramionami "polaczku" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierz oni myli ten wrak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby rozbił się samolot z prezydentem USA wtedy amerykańscy żołnierze natychmiast przybyliby na miejsce katastrofy i ją zabezpieczyli. Armia USA jest zdolna do takiej akcji praktycznie na całym świecie. Polska Armia nie za bardzo,ale warto zauważyć że Smoleńsk znajduję się bardzo blisko Polski. Więc przetransportowanie tam żołnierzy nie byłoby żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie zawsze po katastrofie poddają rekonstrukcji wrak samolotu. Układają każdą część w hangarze. Rosjanie po prostu zgromadzili części wraku na płycie lotniska. Istnieją również zdjęcia gapiów którzy zabierają części samolotu do plecaków na pamiątkę. Dzieje się to już po tym jak służby rzekomo miały zabezpieczyć teren katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że Rosjanie prowadzą dochodzenie w sprawie katastrofy, a polscy eksperci są tylko dopuszczani w imię dobrej woli jest skandalem oraz zaniedbaniem polskich władz. Co z tego że polska prokuratura przeprowadza niezależne śledztwo w tym samym czasie skoro wszystkie dowody katastrofy są w rękach Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co tam się faktycznie stało ,ale cala sprawa smierdzi na kilometr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator dobrze my juz znamy ta spiewke od shatyna. niestety, dla ciebie mamy rozum, potrafimy myslec. kitu sobie wcisnac nie damy. mozna tez znalezc info w necie kto sprawdzal stan techniczny tego samolotu. zreszta kolejna rzecza w jaka wierze procz zamachu jest grupa szmat ktorzy chca przejac kontrole nad swiatem, stworzenie rzadu swiatowego, pozbycie sie jak najwiekszej ilosci ludzi, dzieki gmo, wojnom, chemii w jedzeniu itd. w koncu wszczepienie reszcie czipow pod skore. tylko nie wiem po co to wszystko. jak ktos napisze ze to brednie, a ja jestem chora psychicznie ze wierze w jakies teorie spiskowe to odpowiadam jestem calkiem zdrowa, a to nie sa teorie tylko rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ludzie po mału zaczynają otwierać oczy,tylko obawiam się ze zbyt malo dojzy ze siedzi w matrixie i będzie za puzno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak skończyly się argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:53 całkowicie się z Tobą zgadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator a jaki ty poziom soba reprezentujesz? powiem ci. zadnego jestes nikt, ktos kto zle skonczy. kto ma zamkniety umysl. jak ogladasz przykladowo olejnik a ona rozmawia z wiplerem i olbrychskim ataujacym pis na kazdym kroku (mysle ze woda mu juz kompletnie mozg wypalila) to w kogo obronie staje? oczywiscie olbrycha, co wiecej sama atakuje pis broniac po. to jest dziennikarka? spouchwalajaca sie z urbanem i michnikiem? zdrajcami polski? (jest w sieci filmik sprzed paru moze parunastu lat jak z nimi autem odezdza). albo prokop ktory wciska ludziom kit ze z wellman glosuja na po bo to mniejsze zlo? to najwieksze zlo dla polski. najwiecej zlego w tym kraju zrobila ta partia zdrajcow, a teraz co? tusk za granica dostal nagrode za wyprowadzenie z polski mnostwa kasy. a my tu zostalismy wyj****i na szaro, bez roboty, a jak robota to za najnizsza krajowa, z gmo w zarciu czekajac na ruskich. nosz k***a jak czytam komentarze takie jak twoj restactor to nie mam zludzen j******h zdrajcow coraz wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Rescaror 555.To rzeczywiście nie jest temat tutaj.Najlepiej przeczytaj materiały z komisji i wyciąg własne wnioski. Wczoraj leciały samoloty wojskowe bardzo nisko.W pierwszej chwili można było sądzić,że znowu jakiś samolot spadnie,ale nie one tak leciały jeden za drugim z wielkim rykiem. Po raz pierwszy pojawił się u mnie strach.Co innego słyszeć w telewizji a co innego widzieć na własne oczy.A konflikt będziemy zawdzięczać politykom różnej maści co z historii wniosków nie wyciągają.Może czas faktycznie na ulicę i pogonić tych dziadów wszystkich co do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem , że troszkę nie na temat ale... ludzie! pomocy! ;d apeluję do wszystkich pracujących! pomóżcie biednemu studentowi napisać pracę licencjacką i wypełnijcie krótką ankietę! zajmie wam ona dosłownie minutę! http://www.ankietaplus.pl/s/70719syw a no i dziękuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo tych samolotów ,mieszkam ok 50 km od berlińskiego lotniska ,wczoraj przy pięknej pogodzie samoloty (pasażerskie) latały strasznie nisko. Może 1/5 leciał na wyższym pułapie. Zdziwilo mnie to bardzo. Zazwyczaj latają tak nisko kiedy niedaleko jest burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czemu tak nisko,nie znam się.Mieszkam 40 km od Powidza ale do tej pory nic tak nisko nie latało w tamtym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się nie znam na tym,ale od czasu do czasu tutaj jakiś przeleci niziutko ,ale wczoraj to było wyjątkowo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kurfa spiski ? Skoro oni otwarcie i oficjalnie mówią o swoich planach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno ja swoje wnioski wyciagam po 4 latach zbierania informacji ,niemal dzień w dzień poświęceń temu swójczas a tobie nie będę tłumaczyć bo nie mam na to w tej chwili czasu,a wtryskowe informacje do ciebie nie trafia wiec dyskusja z toba nie ma w tej chwili sensu. Do nastepnego razu ja spadam trochę pozyc w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywkowe * :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest że polacy nigdy WIZ nie dostali a czesi węgrzy i inni dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o zniesienie WIZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa kpiny ze po tylu latach staran Polacy nadal nie maja wiz do Stanów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie wezmą do wojska, czy tam gdzieś, bo do psychiatry chodzę. Zaświadczenie i tyle mogą mi zrobić. Zresztą nie nadawałbym się, bo leczę się na nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Rescator!Ty nudny jesteś.My tutaj rozmawialiśmy na konkretny temat/przeczytaj w tytule/i nie interesuje nas co tam przeczytałeś i na jaki INNY temat.Nikogo też nie interesuje co Ty o nas myślisz.Mam nadzieję,że reszta mnie poprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak nie wezmą Cie do wojska to nie uniknieszhorroru wojny, mozesz zostać rozstrzelany, zginąc w wyniku bomby itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Może ucieknę do Usa, bo mam tam kogoś, kto będzie może miał niedługo obywatelstwo amerykańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kpiny a jakże bo tak naprawdę to USA ma nas w głębokim poważaniu :D jedyny kraj z którym się liczą i wspólnie knują to są Niemcy a dla nas Polaków bardzo dobrze byłoby aby się trzymać z dala od szkopów i Ameryki a bardziej trzymać z wszystkimi krajami Europy wschodniej ! Niemcy cały czas knują jak osłabić naszą gospodarkę i jak zniszczyć Polaków oraz zagrabić nasze ziemie ! Ameryka jest sojusznikiem szkopów w ich dążeniach ! Stąd ta cała papka medialna aby Polacy byli przeciwko Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×