Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blazej123

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Polecam serdecznie udać się do tego gabinetu medycyny estetycznej: http://www.coco-time.pl/  W gabinecie pracują najwyższej jakości specjaliści. Nie raz już gabinet ten zajął pierwsze miejsce w rankingach. Warto samemu sprawdzić ich ofertę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksana

W Wilmedzie na Wilanowie jest Klinika Urody.  Ja miałam u nich zabieg z toksyną botulinową i szczerze polecam. Powiedziałam moim zmarszczką pa pa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dobra oferta jest na www.sthetica.pl, wiele różnych zabiegów, a co ważne nowoczesne mało inwazyjne metody. Można skorzystać z usuwania cellulitu, tkanki tłuszczowej, realizują także zabiegi kriolipolizy, karboksyterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja  byłam w Lenartowicz Clinic na mezoterapii i na ustach jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek,

Zerknij sobie na portal który jest właśnie o medycynie estetycznej, bo masz tam opisane zabiegi z medycyny estetycznej i np chirurgii, ginekologii estetycznej, ale też sprawdzone gabinety i opinie. Zapewne znajdziesz coś dla siebie! https://medycynaestetyczna.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja

Konicznie Estell! Robiłam rewitalizację pusi tam (falami), nieziemsko przyjazna i profesjonalna klinika, nie żałuję ani grosza. Mają tam mnóstwo usług, nie tylko ginekologii estetycznej, dowiedziałam się o jej istnieniu w ogóle dlatego, że moja bff robiła tam wcześniej mezoterapię. Tak więc polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa małopolskiego, które rozglądają się za sprawdzonym salonem medycyny estetycznej polecam wybrać się do https://www.artderm.pl/ Mają kilka gabinetów na terenie województwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli chodzi o gabinet medycyny estetycznej to polecam medest-silesia. Jestem zadowolona z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drastyczniedobra@gmail.com
Dnia 28.09.2018 o 13:33, Gość gość napisał:

Jeżeli chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej to super klinika jest Klinika Magnuccy z Krakowa. Zabiegi wykonują bardzo starannie i przy tym dbają o pacjenta. Sama do nich chodzę i mogę każdemu polecić.

Pani Pożarkowska (ostrzyknięta jak Pamela Anderson menadżerka kliniki)... już by sobie Pani darowała wciskanie kitu. Starannie wykonują zabiegi... Chyba starannie wyłudzają pieniądze od klienta i zatrudniają byle kogo (partaczy pracujących po pseudo klinikach po całej Polsce). Serdecznie zapraszam wszystkich pokrzywdzonych pacjentów do kontaktu: drastyczniedobra@gmail.com. Mam już jedną Panią po nieudanej labioplastyce, która musiała przejść reoperację w innej klinice. Zastanówcie sie dwa razy, zanim zdecydujecie się na jakikolwiek zabieg. Stracone pieniądze, zdrowie i nerwy. Pragnę zaznaczyć, że negatywne opinie klinika skrupulatnie usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno nie byłam zwolenniczką takich zabiegów. Jednak lata mijają, a grawitacja jest nieubłagalną siłą. Skóra wiotczeje, traci elastyczność i jędrność. A skoro medycyna estetyczna może temu zaradzić, to czemu sobie nie pomóc? Sama zastanawiam się nad delikatnym wypełnieniem ust w klinice  https://mediderm.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna/zabiegi-na-twarz/powiekszanie-ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seronita Colorita

Jeśli potrzebujesz cokolwiek z zakresu modelowania ciała, estetyki intymnej, albo dbania o skórę głowy, to Estell nie ma sobie równych.... Czytałam ostatnio co tam mają przy obczajaniu wszystkich klinik bo wybieralam dokąd sie przejsc na zdejmowanie cellulitu i to jest glowa mała, jaki oni tam maja sprzet i jakich specjalistow.... a od siebie moge polecic doktor Nowosielską, u której w koncu sama bylam... Super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariana

Świetna klinika dermatologiczna mieści się na ul. Rajskiej we Wrocławiu, to Prestige Skin www.prestige-skin.pl/ Od dawna chodzę do nich na przeróżne zabiegi upiększające i dzięki temu wyglądam chyba z 10 lat młodziej 🙂 Z zabiegów polecam szczególnie peelingi chemiczne i zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimolka

ja się sugeruję nie tylko kliniką ale także i wlasnie produktem, jakim dane miejsce proponuje. ostatnio mój lekarz zaproponował mi wypełniacz Restylane z którego jestem zadowolona bardzo. no i daje naturalny efekt - a wlasnie czegoś takiego oczekiwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcia

Oj, z Warszawy nie znam nikogo, ale polecam krakowską Prime medic. Jeśli komukolwiek zależy na jakości zabiegu, to bez zaastanowienia powinien udać się do Krakowa na Cybulskiego. Nie pożałuje, gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam trochę śladów po trądziku, którego pozbyłam się lata temu, ale to mnie bolało, że nie do końca. Poszłam w końcu na teambeauty.pl/zabiegi-zluszczajace-z i od ręki poznikało praktycznie, dlatego z czystym sumieniem polecam kontakt, jak masz podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja w Warszawie korzystam z usług gabinetu medycyny estetycznej La Gue. Panie zajmą się Tobą profesjonalnie, mają bardzo duży wybór zabiegów, dla każdego znajdą idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wejdź na tę stronę medestetica.com.pl/ i umów sobie wizytę u doktor Lenartowicz. Warto się przejechać, bo jednak od tego zależy Twoje zdrowie i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Medycyna estetyczna jest dla każdego . Zabiegi z kwasem hialuronowym Restylane są bezpieczne. Dobry lekarz i efekt może być naprawdę super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Co do medycyny estetycznej to polecam Prime medic. Doktor Marcin to świetny specjalista a do tego fajny człowiek. Można wszystko skonsultować i rozwiać swoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam prośbę, czy ktoś zna dobrego lekarza medycyny estetycznej że Szczecina, z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Ja polecam doktora Marcina z kliniki Prime Medic w Krakowie. Super człowiek i specjalista. Najlepiej iść na konsultację , on doradzi jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada
Dnia 13.01.2020 o 13:16, Gość paula napisał:

Ja polecam doktora Marcina z kliniki Prime Medic w Krakowie. Super człowiek i specjalista. Najlepiej iść na konsultację , on doradzi jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy. 

Też polecam Prime Medic! Niedawno miałam u nich zabieg i jestem zachwycona i efektami i całą kliniką 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IDEALE (lek. Stojak i lek. Jakubik) na Jerozolimskich 117. Dwójka lekarzy, którzy robią wspólnie zabiegi. Zrobili mi super modelowanie ust, a mojej mamie botoks (redukcje zmarszczek). Super efekty  Konsultacja za darmo w ramach zabiegu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabiegi  medycyny estetycznej korzystałam z mezoterapii multiigłowej i osocza bogatopłytkowego w klinice Vimed na mokotowie. Dwie rzeczy: zabiegi są wykonywane przy uzyciu pistoletu próżniowego (mniej boli, nie ma siniaków, większa precyzja), do osocza wykorzystywane są zestawy stosowane w ortopedii, więc jakość tego osocza jest bardzo wysoka, więc i efekty są 🙂 w ogóle bardzo polecam to miejsce, bo mają pełne zaplecze specjalistów: lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, kosmetologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam chodzić na zabiegi z medycyny estetycznej 🙂 czuję się po nich taka zrelaksowana, a do tego wygląda się po nich lepiej 😉 warto dbać o siebie. Ja regularnie odwiedzam klinikę Demeter w Warszawie na Białostockiej. Trafiłam do nich za poleceniem koleżanki, która sama do nich uczęszcza na różnego rodzaju zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykonywany zabieg redukcji zmarszczek wypełniaczami w akademi medycyny estetycznej na ursynowie, jestem zadowolona z rezultatu. Przed zabiegiem trochę się wahałam, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego zdania, ze wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć świadomość tego co się robi. Popatrzcie czasami na gwiazdy tak zwanego "show biznesu" co potrafią ze sobą zrobić. Wszelkiego rodzaju operacje plastyczne czy powiększanie piersi daje efekt odwrotny od zamierzonego (oczywiście to moja subiektywna opinia). Dla tego też rozważajmy tylko naturalne metody odmładzania takie jak terapia osoczem bogatopłytkowym. Jest to innowacyjna metoda pozwalająca na redukcję lub usuwanie zmarszczek na twarzy, a także innych problemów takich jak wiotkość skóry. To idealna alternatywa dla kobiet obawiających się efektu naciągnięcia skóry w przypadku botoksu. Inna kwestia to wybór odpowiedniej kliniki gdzie wykonuje się takie usługi. Z tego co czytałam w sieci to zabieg osoczem gliwice w Dermapoint - https://dermapoint.pl/osocze-bogatoplytkowe/ jest pozytywnie oceniany przez klientki.mość tego co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie nie wiem niestety, ale jesli przejazdem w Krakowie to polecam serdecznie dr Leśniak w Lk medzie. Zabiegi wykonane profesjonalnie, bezpiecznie, efekt gwarantowany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki zabieg nas najbardziej interesuje. Wiele problemów dotyczących naszego ciała może mieć bezpośredni wpływ na samoocenę. Widać to szczególnie podczas sezonu letniego kiedy nosimy bardziej odkrywające ubrania. Nie ma chyba nic gorszego niż rozstępy, tak bardzo rzucające się w oczy. W domowych warunkach nie mamy szans na poradzenie sobie z nimi. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z ofert renomowanych klinik, czego najlepszym przykładem - https://paparazzi.clinic W ofercie znajdziemy profesjonalne zabiegi, pozwalające w perspektywie długoterminowej na pozbycie się tego problemu. Oczywiście ważna jest indywidualna konsultacja, wybór optymalnej metody oraz plan zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×