Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blazej123

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość gość
Jak szukasz dobrego gabinetu to sprawdź http://dermexpert.pl ja tam byłam na botoksie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a ja z osocza to brałam zastrzyki, ale w łokieć i pomogło na ból nie na zmarszczki łokcia. :) I muszę przyznać, że pełna obaw podchodziłam do tegkiego zabiegu, a teraz zastanawiam się czemu zdecydowałam się na to tak późno i żyłam z bólem. BNardzo polecam i sam zabieg i doktora Więcka, bo u niego właśnie to robiłam w Krakowie. Można tam się zarejestrować ipoczytać więcej naich stronie www.praktyka.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam okropny cellulit, a na cellulit to świetnie działa lipoliza laserowa, wiem bo sama miałam ją robiona w klinice Mediart clinic w Poznaniu, nogi i pupę mam bardzo gładziutka i ładną, efekty podtrzymuję dieta i ćwiczeniami, więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że przeszedłem zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych, ponieważ miałem problemy z kolanami. Zabieg przeprowadził dr Andrzej Komor z Horizon Medical Center, kiedyś to się nazwyała Klinika Medycyny Urody jak ja robiłem ten zabieg. Nigsy nie myślałem, że facet potrzebuje chodzic do kliniki medycyny estetycznej, a tu cóż... Takie zakoczenie. Także polecam i pewnie ofertę dla pań maja szeroką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLINIKA CHĘCIŃSKI w Warszawie jest super. Robiłam u nich już nie jeden zabieg, tu maja swoją stronę internetową na której można zobaczyć ich ofertę www.drchecinski.pl. Jeśli interesujecie się medycyną estetyczną, to warto pójść do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uwagę zasługuje ta krakowska klinka http://skopia-ec.pl/. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, super efekt po zabiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem nurtuje mnie pytanie ,czy naprawdę wam kobietom przeszkadza lub poniża was jeśli patrzymy na was pod katem seksualnym i niektóre wasze części ciała powodują u nas wzwód ,czy wy czujecie się poniżone przez nas. Gdyż coraz częściej słychać głosy by sportsmenki ubierały się inaczej ,nie filmowano zbliżeń na pośladki kobiet ,czy nie jest to przesada ,może ubierajcie się jak w islamie i nie będziecie nas kusić .Mysle ze to bierze się z tego iż aktorki podnosiły molestowanie za kontrakt .Naprawde nastały ciężkie czasy dla faceta ,gdyż dojdzie do tego iż będziemy się auntentycznie bać was .Bardzo proszę o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robię botoks u dra Migały, http://klinikasfera.pl/botox. Jest to w sumie jedyny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, jaki regularnie wykonuję. Jestem bardzo zadowolona z efektów :) Pan dr to świetny specjalista, a Klinika Sfera w Warszawie naprawdę zasługuje na uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałam, że takie zabiegi na zmarszczki potrafią być bardzo skuteczne. Odstrasza mnie tylko cena, która nie należy do najniższych. Przeczytałam ostatnio, że zabieg na zmarszczki laserem Palomar Emerge przynosi niezłe efekty. Czy ktoś się na niego zdecydował? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina 6699 ,zobacz sobie jak wyglada po zabiegach mamusia aktora tego co gra Rambo ,karykatura kobiety ,piosenkarką Szer to są cyborgi nienaturalne .Czytalam wypowiedz pani Bardotki nigdynie robiła nic by się odmłodzić i teraz wyglądają kobietę swoich lat nie musi nikogo udawać ,jeszcze nikt natury nie poprawił ,starzej się z godnością kobiety .Zrobie sobie tylko jeden zabieg a kończy raczej nie kończy sie nigdy i zadłużenie w setkach tysięcy ,takich kobiet w kraju jest mnóstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie medycyny estetycznej sobie nie odmawiam, ale trzeba to robić z głową i delikatnie- wszystko jest przecież dla ludzi, mam też sprawdzoną już ekipę w Dermedice w Krakowie i chociażby zmarszczki mam wypełnione bardzo naturalnie- więc nie wiem dlaczego miałabym nie czuć się lepiej ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:33.Nie mogę zrozumieć twojego rozumowania ,jak można mieć lepsze samopoczucie gdy twarz robi się sztuczna nie naturalna ,w taki sposób my kobiety nie starzejemy się . Ukrywanie naturalnego czasu przemijania ,sami się oszukujemy dla chwilowej uciechy.Jak może wyglądać kobieta 45,50 letnia bez zmarszczek ,z gładkim czołem szyja ,to cyborg ,czy tak my wyglądamy .ja pisząca te słowa mam 52 lata mąż mówi mi jak widzi młodych panów oglądających się za mną ,nie widzę powodu do dumy gdyż mam diametralnie inny stosunek do życia ,piękno to rzecz ulotna ,piękno musi być w nas .Nawet najdoskonalsze mistrzowie pędzla Michał Anioł Leonardo !Van Gog ,nie byli w stanie podrobić natury ,były to zawsze tylko kopie natury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do 7:47, zapewne jestes ogólnie atrakcyjna babeczka i ładnie się "starzejesz". Co do wypełniaczy, to już teraz w gabinetach są zabiegi rozpuszczajace kwas hialuronowy, czyli jak widać kobiety masowo chcą usuwać efekty nadmiernego pompowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mòwisz, że powinnyśmy starzeć się naturalnie, bo ważne jest to, co mamy w środku, jakie jesteśmy. Masz 52 lata i nie chcesz poprawiać niczego, a z drugiej strony, powiedz, czy napewno nic nie poprawiasz ? Nic nie robisz, żeby poczuć się lepiej patrząc na odbicie w lustrze ? Codzienie pokrywasz skórę maskującym kremem bb, może podkładem może różem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Może to co teraz napisze to jest nie na temat. Mam znajome które sobie robia botox bądź wypełniają zmarszczki kwasem hialuronowym, powiększają usta. Oczywiście komplementuje znajome jeśli widzę ze są zadowolone z efektu i szczesliwsze dzieki tym zabiegom. Jednak zaskoczeniem dla mnie jest to , że wg nich to standard robić sobie te zabiegi i przekalkuluja twoje dochody, że Cię stac na to i jak to możliwe że jeszcze się nie "ostrzykalas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:13 tak stosuję krem na twarz , nazywa się nivea gdyż mam suchą cerę , szminki nie używam gdyż mąż nie znosi tego smaku i dostaje torsje gdy przypadkiem go pocałowałam , więc nie maluję się od lat . Chodzę tylko do fryzjera by podciąć lub poprawić coś , jestem naturalną blondynką więc farbowanie włosów nigdy nie stosowałam i raczej nie będę farbować. Owszem może to prawda że mam urodę po swojej mamie bardzo długo była piękną kobietą w młodości uprawiała szermierkę , strzelanie i hipikę . Ja uprawiam tylko biegi , niem czasu na inne sporty dom dzieci wypełniają mi mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesli chodzi o mnie to portal pacjenta to najlepsze ze wszystkich rozwiązań. To wielka wygoda jesli chodzi o umawianie sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne centrum medycyny estetycznej, jakie nie sprawiło mi zawodu, to www.derkomed.pl. Jeżdżę tam od dłuższego czasu dość regularnie, jestem zadowolona z zabiegów jak i ich ceny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie gabinet www.tesoroclinic.pl , świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz dermatologii. Sprawdzone, dobre miejsce. Już nie jednokrotnie u nich byłam, super ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkusiaaa
Widziałam, że o Częstochowę pytaliście to bezapelacyjnie http://medykestetic.pl/ przeprowadzają bardzo dobre zabiegi byłam już u nich na powiększaniu ust i teraz się przykładam do jeszcze jednego zabiegu, ale jeszcze się go trochę obawiam tak czy siak w Medyk Estetic obsługa klienta na wysokim poziomie i ogólnie to od razu widać, że mają ogromne doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się ukryć, że starzejemy się, ale są zabiegi po których zmarszczki są wygładzone i trochę da się opóźnić ten proces. Nie trzeba mieć przy tym sztucznej napompowanej twarzy. Ja robiłam zabieg Surgen w clinicacosmetologica w Gdańsku we Wrzeszczu i poprawiła się znacznie jędrność mojej skóry. Podczas zabiegu wytwarzany jest kwas hialuronowy więc nie musiałam sobie niczego wstrzykiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 30
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, od czasu do czasu ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, rolki masujące- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak552
Natomiast gdyby wśród czytelników forum znaleźli się tacy, którzy szukaliby dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Gdańsku, polecam http://www.impladent-estetyczna.eu/ - znajduje się przy ulicy Kartuskiej 312 i poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, w jej ofercie można również znaleźć zabiegi stomatologiczne. W tym miejscu można przejść transformację z brzydkiego kaczątka w przepięknego łabędzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 28
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Super efekty. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferkusia
Bałam się depilacji laserowej, ale w końcu się odważyłam i umówiłam się na wizytę w http://medykestetic.pl/ w Częstochowie i ku mojemu zdziwieniu (pozytywnemu oczywiście) wszystko bardzo profesjonalnie i praktycznie bezboleśnie. Moje drogie jednak nie ma się czego bać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zabiegi to uczęszczam wyłącznie do jednego miejsca, a jest nim gabinet dr Majewskiej http://www.drmajewska.com/ . Zabiegi przeprowadzane są skutecznie, bezboleśnie i profesjonalnie. Dzięki nim czuję się piękniejsza i pewniejsza siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×