Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blazej123

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość gość
Na slasku to ja zdecydowanie polecam Bienkowscy Clinic w Czestochowie - swietna klinika, maja naprawde super sprzet i dodatkowo najlepszych fachowcow. Podejscie do pacjenta tez bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne wykonywane na sprzęcie najwyższej jakości oferuje gabinet www.bezskalpela.pl. Dbałość o klienta to dla nich najwyższy priorytet. Regularnie korzystam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolAnnn
Nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej, wydaje mi się, że ja ma się odpowiedni budżet, to warto korzystać, przy czym nie można przesadzać. Jak szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zajrzyjcie na stronę http://lespa.pl/galeria/ mają dobre opinie, świetnych specjalistów, do nich się warto odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta90
Polecam klinikę Proderma w Poznaniu. Wykonywałam tam wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wypełnianie kwasem hialuronowym, botoks, mezoterapie i zawsze wychodziłąm w pełni usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoją sprawdzoną klinikę w Warszawie melitus i zdecydowałam się na mezoterapie skóry twarzy i powiększanie ust u Pani doktor Elżbiety, myślę, że medycyna estetyczna jest to dobre rozwiązanie jeśli robimy to z głową i w dobrej, bezpiecznej klinice. Wszystko zależy od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunElaa
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaaa92
W zeszłym roku miałam korektę nosa – to mój kompleks od najmłodszych lat. Zabieg wykonywała mi Pani Dr. Majewska. Szukałam kogoś sprawdzonego, kto zrobi to tak, jak należy. Cena była bardzo konkurencyjna a sama Pani doktor wyrozumiała i profesjonalna. Jechałam do niej 150km, ale stanowczo było warto. https://www.drmajewska.com/ Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berikka
Ja korzystałam z kilku zabiegów w kilku salonach, ale najlepiej wspominam ostatni. Tym razem zdecydowałam się na usuwanie cieni pod oczami , bo już kosmetyki nie dawały sobie rady. Podobno taka ingerencja kosmetologa była niezbędna, bo moja skóra wokół oczy jest cienka i podatna na przebarwienia. A ten zabieg - https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/usuwanie-cieni-pod-oczami/ trochę poprawił jej kondycję i zminimalizował sińce. Okolice oka mam jeszcze odrobinę zaczerwienione, ale podobno szybko ma to zniknąć i będę mogła przestać nakładać na twarz dwie warstwy podkładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewiis
Jak najbardziej z medycyny estetycznej korzystać warto – trzeba tylko znać w niej umiar. Szukając dobrego gabinetu medycyny estetycznej, warto zajrzeć do https://klinikamurano.com/oferta_kwas-hialuronowy_19.html - w jej ofercie można znaleźć zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariolka
Medycyna estetyczna to bardzo fajna sprawa jak sie zna umiar i ma granice. Nie podoba mi sie jak kobieta przesadza z botoksami i wypelniaczami ale sama musze przyznac ze w takim miejscu bylam :D Wybrałam centrum kosmetyczno dermatologiczne Dermed w Katowicach i zabieg depilacji laserowej oraz laserowego wygladzenia zmarszczek. Wyglądam ładniej, czuje sie lepiej i wiem ze to byl dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne wykonywane na sprzęcie najwyższej jakości oferuje gabinet www.bezskalpela.pl. Dbałość o klienta to dla nich najwyższy priorytet. Regularnie korzystam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecne kilentki medycyny estetycznej to przyszłe pacjentki oddziałow onkologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl/ i bardzo polecam :) Naprawdę świetna opieka lekarska, pan dr to doświadczony lekarz, który ma naprawdę wspaniałe podejście do pacjentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od długiego już czasu korzystam z zabiegów, które na dłużej pozwalają zachować młodość i piękny wygląd. Nie ukrywam, że zależało mi na znalezieniu takiego miejsca, gdzie zarówno na wysokim poziomie, jak i w miłej atmosferze zostanę obsłużona. Szukałam i znalazłam w Szczecinie www.klinikazawodny.pl. Zawsze czuję się tam wyjątkowo przyjemnie i profesjonalnie traktowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia

Ja polecam szukać na www.belfino.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antłanet

Dobrze jest mieć zaufany gabinet medycyny estetycznej bo jest to jakaś ingerencją i warto poświęcić trochę czasu i poszukać dobrej kliniki.  Ja tak zrobiłam bo chciałam powiększyć usta i nie ukrywam, że bałam się takiej ingerencji w taki widoczne miejsce.  Zdecydowałam się na taki zabieg w klinice kliniki Ziemlewski w Warszawie i tam wykonano ten zabieg perfekcyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam gabinet lekarski w Rzeszowie, Moja Estetyka. Korzystałam z usług tego gabinetu wielokrotnie i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Posiadają ogromny wybór zabiegów a w tym całkowitą nowość, korektę powiek! Warto odwiedzić ten gabinet, a także stronę internetową na której można znaleźć dokładne informacje, http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Bobry gabinet medycyn estetycznej znajdziemy również  w  gabinecie ESTETICA   w Lublinie.  Gabinet Estetica oferuję wypełnianie i usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, likwiduję także przebarwienia i blizny.  Gabinet oferuję  również szeroki wybór zabiegów korygujących sylwetkę – powiększanie piersi, pośladków, łydek oraz narządów płciowych, a ponadto usuwanie tkanki tłuszczowej i  cellulitu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnym wyborem będzie skorzystanie z usług gabinetu medycyny estetycznej https://www.jachkubsz.pl/. Miałam tam wykonywany zabieg z zastosowaniem mikrowiązki plazmy do niechirurgicznego liftingu skóry. Efekt rewelacja. Cenowo również bardzo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej i uważam, że to jedne z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Myślę, że jakbym miała zdecydować się raz jeszcze na to to na bank bym poszła. Polecam jak mogę medycynę estetyczną u nich, fachowi specjaliści, jak nic można i trzeba im nawet zaufać, efekty są zadowalające jak nic.  https://www.drnawrocki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 12:19, blazej123 napisał:

Witam, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mógłby mi ktoś coś poradzić? może sami byliście, korzystaliście z takich usług? podzielcie się swoimi opiniami i przeżyciami, Pozdrawiam

Moja mama była u dra Strzałkowskiego  w Warszawie w klinice Amaya. Byłam od początku z nią na konsultacji, oraz przy badaniach, jaki i po zabiegu. Wszytsko się udało. Bardzo polecamy klinikę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannna

Dużo pracy, stale w ciągłym pędzie – zmęczenie widać już na twarzy. Tak może określić siebie wiele Polek. Ja postanowiłam działać, zafundowałam sobie zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters. Lekarz wprowadził preparat nie tylko w skórę twarzy, ale także dłoni. Jestem zadowolona, jakość skóry jest nieporównywalnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej osobiście mogę polecić Ci Klinikę Strzałkowski, pan doktor wykonał mojej mamie  zabieg liftingujący Easylift. Gdyby ktoś chciał widzieć coś więcej na temat przebiegu wszczepiania nici haczykowych to śmiało pytajcie 🙂 Ja z kolei korzystałam z botoksu - efekt naturalny 🙂 zero zmarszczek na czole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira 34

Bardzo dobrzy specjaliści są W Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Moja koleżanka robiła tam korektę nosa. Bardzo zadowolona z efektu zabiegu no i oczywiście z opieki lekarskiej jaką tam miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim
Dnia 10.03.2019 o 18:38, Gochaaa123 napisał:

Beauty Care w Tychach, powiększałam usta, mega naturalne i fajny efekt :)

A robią tam osocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdiska

Korzystałam już kilkakrotnie z zabiegów odmładzających w imageszczecin.pl. Dbałość o klienta to u nich najwyższy priorytet. Efekt zawsze wow. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena09
Dnia 22.04.2019 o 21:53, Gość Kim napisał:

A robią tam osocze?

Robią i to naprawdę nieźle - nie miałam żadnych siniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chwalę sobie klinikę Beauty Skin, dobrze że są też w Radomiu a nie tylko w Warszawie. Depilacja laserowa u nich to jest niebo a ziemia w porównaniu z innymi firmami. Przede wszystkim używają Vectusa. Można powiedzieć że ten laser to takie Ferrari wśród aut. Klasa światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×