Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stany lękowe, depresyjne spowodowane czymś... też się tak czujecie?

Polecane posty

Gość gość
Jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informacja: leków nie biorę od 2 lat trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę sensu w terapii, bo powodem mojego samobójstwa będą sprawy zewnetrzne, niezależne ode mnie a nie psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
słuchaj, depresja podobno wynika z tego, że Twoje dotychczasowe strategie radzenia sobie okazały się nieskuteczne. Ale: u Ciebie się wszystko wali, bo życie w tym kraju jest ciężkie. W domu nie masz wsparcia. Leków nie bierz, bo po lekach właśnie ludziom się poprawia i odbierają sobie życie. Poza tym niektóre wywołują np.cukrzycę. Zbadaj sobie tez tarczycę (tsh), często przepisuje się psychotropy a człowiek zwyczajnie ma niedoczynność. Jak Ci się to zbiegło z problemami, to nie ruszysz bez leków. A życia sobie nie odbieraj, bo jeszcze może kogoś uszczęśliwisz i ktoś Ciebie a tak to tego nie dożyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
a psycholog, psychiatra to sa ludzie zatrudnieni na etacie. Od pisania leków jeden ma dolę od koncernów a drugi zarabia na państwowym grosze to też sam się nadaje na terapię. Poza tym taka terapia trochę uzależnia, bo się uzależniasz od kontaktu z drugim człowiekiem a każdy z nas jest w życiu sam tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, m ądralla :) 100 % zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój problem był poniekąd dziwny….po prostu nic mi się nie chciało. Ciężko było mi rano wstawać, zadnego celu, sensu w życiu. Napadały mnie lęki, nie potrafiłem funkcjonować, myśleć racjonalnie, nie cieszyło mnie kompletnie nic, odechciało mi się po prostu życia. Trafiłem przypadkiem na stronę osoby pomagającej ludziom w depresji http://moc-energii.pl , zamówiłem u niego oczyszczenie aury które polecane jest w takich stanach. I zadziałało. W koncu stałem się bardziej żywy, mam więcej energii i układam jakieś życiowe plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×