Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magd98

problemy z 5 latkiem

Polecane posty

Witam Mam problem z 5 letnim synem. Otóż od dłuższego czasu chodzi w majtkach, pieluchy porzucił już dawno. Lecz od kilku dni coś się zmieniło. Mianowicie, przestał wołać jak chce siku lub kupke tylko idzie w jakieś mało widoczne miejsce(np. do kąta za firankę) i tam robi w majtki, i jeszcze się nie chce przyznać. Jak się posika to mówi że coś wylał, ale z kupą to potrafi chodzić pół dnia dopóki sama nie zauważę (jak zaczyna śmierdzieć to mówi że to bąk). Nie wiem co robić! Byłam z nim u trzech lekarzy, wszyscy twierdzą że to normalne! Proszę o pomoc bo nie wytrzymam! proszę też o poważne odpowiedzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdI98
I sprawia też wrażenie dziecka opóźnionego w rozwoju bo nie potrafi jeszcze zrobić tabeli przestawnej w Excelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zauważysz że zrobił kupke to go przebierasz, czy sam się przebiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróć do pieluch. W pampersy 6 się bez problemu zmieści (muszą być oryginalne pampersy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłabym od badań urologicznych, nefrologicznych, gastrologicznych, alergologicznych i neurologicznych. Wydaje mi się, że gdyby chodziło o problemy natury psychologiczno-wychowaczej to nie stałoby się z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w rodzinie był taki problem,chłopak chodził się załatwiać do szafy,do kąta,tam gdzie czul się samotnie. Rodzice robili badania,wszystko ok,pomógł psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja corka w wieku 4/5 lat przestała korzystac z pampersow. Ma obecnie 12 lat i od 2 miesiecy nosi pampersy na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×