Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jammmra

Kosmetyki, kosmetyki... :)

Polecane posty

witajcie :). od razu przejdę do rzeczy. możecie otrzymać 15% zniżki na świetne, w 100% naturalne kosmetyki(sama często kupuję moje ulubione balsamy do ciała). wystarczy kilka kliknięć myszką - 10 szybkich pytań w ankiecie i zniżka na CAŁY asortyment leci do ciebie: http://sklepnaturalny.pl/blog/ankieta/ buziaki :* dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka4

Kosmetykami można zadbać o swoje ciało, ale dopiero wtedy jak są one dopasowane do naszego typu skóry. Też krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann pozwala mi nawilżyć ciało i skóra jest w dobrej kondycji. Naturalne kosmetyki jednak są delikatniejsze i nie będą podrażniać skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Najlepsze kosmetyki jakich próbowałam dotychczas pochodzą od Pat and Rub. Bez porównania pod każdym względem, konsystencja, zapach, efekty, jakość i naturalność! Naprawdę warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Jeśli chodzi o kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn to polecam markę Masveri. Mają W składzie dużo naturalnych składników, świetnie się sprawdzają. Ja kupuje je zazwyczaj chłopakowi w drogerii Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiajcie na sprawdzone produkty, najlepiej naturalne kosmetyki. Fajną opcją jest też zrobienie sobie samemu konkretnych produktów, robiliście już tak? Można zamówić gotowe półprodukty, wychodzi to taniej i jeszcze doskonale wiecie jaki dany kosmetyk ma skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepsze są kosmetyki z Hebe, tym bardziej, że tutaj ceny nie są wygórowane i można zyskać też cashback -20% na zakupy dzięki Picodi także oferta jest naprawdę bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×