Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato69

A może od początku?

Polecane posty

Gość gość
w zeszłym roku zatrzymałem się, zadałem sobie pytanie, czy to ja decyduję o pracy, czy praca o mnie. zmieniłem firmę, w nowej jestem doceniany, po 4 miesiącach dostałem stanowisko dyrektora, mam pod swoją opieką również jeden z produktów - planowanie stanów magazynowych, cen, kontrola działań konkurencji itp. jestem z jednej strony dumny i szczęśliwy, z drugiej, mój umysł czasem tego nie ogarnia, ale jakoś jak ten koń ciągnę swój wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażam się z byle powodów to po raz po dwa też lubię mandarynki, cytrusy zawsze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...skupiłaś mimo chodem u siebie ludzi z końcówką...likem, jak również samotnych i mimo tych wad sądząc po sposobie pisania normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Nie jestem normalna;-). Ale lubię porozmawiać poważnie jak i pozartowac ale w odpowiedniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cieszy mnie to :). A na mnie czeka kot. Nie mam nikogo mimo tego nie czuje się samotna, lubię chyba swoje towarzystwo plus mam dużo znajomych i przyjaciół no i książki moja miłość i sposób na "odcinkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdyby tak j*bnąć wszystko i ruszyć w świat - szukać szczęścia i radości z dnia. mieszkać gdzie popadnie, zwiedzić świat. może nawet umrzeć gdzieś z głodu ale z uśmiechem na twarzy? dziwne, ale jakoś dziwnie pociągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś przez wiele lat pracowałem w wielkiej korporacji, jedna z największych firm w tej branży na świecie, przez wiele lat spełniałem się w tym co robię ale stawałem się coraz bardziej nieszczęsliwy jednak pokusa wysokich zarobków ciągle mnie tam trzymała, pewien zbieg okoliczności sprawił, że z wielkiego miasta przeniosłem się na do małej wsi a ogromną korporację zamieniłem na małą firmę, to było 4 lata temu, dzisiaj wiem, że mieszkam w miejscu które kocham a praca choć o wiele mniej płatna mnie nie stresuje i mogę sam decydować o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Gościu. Dziwny pomysł a zarazem interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, sam się zdziwiłem że takie coś mi do głowy wpadło. dziś piątek, olałem resztę roboty, w poniedziałek wyjazd na zebranie, spokanie z szefostwem, praca, praca praca. a dziś już oficjalnie otwieram weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Szczesciarz z Ciebie, ja dopiero po 18 kończę. Xx Klimatyzator a jaka jest różnica w Niemieckim szczekaniu a Polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu mam nielimitowany czas pracy:) jeszcze tylko w domu trzeba zrobić obiad, przygotować żarcie na jutro, bo o żony goście przychodzą. itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kotka została przygarnięta ze stodoły więc miauczy po wiejsku ;) a, że ja lubię naturę i dzicz to się świetnie rozumiemy. Tak można by tak zrobić i nawet bym może i chciała ale są tu w moim miejscu rzeczy i ludzie którzy mnie trzymają, więc jestem i cieszę się każdym dniem, nauczyłam się tego i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Ty będziesz to żarcie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jakąś lekcję radości. ja jakoś nie umiem cieszyć się tym co mam, zawsze chcę wiecej. to tak jak napełnianie worka prezentami, worka który nigdy się nie kończy. człowiek nie zdaje sobie sprawy że worek jest pełen radości, bo ciągle sięga po coś kolejnego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Java taka różnica, że jak w wigilię przemówił ludzkim głosem po naszemu to nawet fajnie nam się gawędziło a teraz nie rozumiem ani słowa ....a tak na marginesie kopiko to cukierki z kawą, Java to marka motorów...coś Cię z nimi łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Mój worek jest pełen ale nie radości. Taka karma. Spróbuję, nauczyć się to akceptować jak Ty Erato ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, żonka w szkole dziś, szalona studentka po trzydziestce:) zazdroszczę jej czasu i checi do studiowania. teżbym w sumie zrobił kolejny fakultet. a goście są zaproszeni więc ktoś to żarełko musi zrobić. przynajmniej nawalę się jutro:) może nawet pozwoli się z nią pobawić jak goście wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anormalnym ślademniezapomnianych pomarańczowych fikcjistrużki łezwyrzeźbią Wam twarzejak zawsze.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło przyjaciel... ale jesteś zgorzkniały ja mam na takie rzeczy świetny sposób ignorowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta z Was jakie ma plany na dzisiaj, na weekend?... u mnie zaczęło strasznie padać więc spotkanie z Jimem staje się nieuchronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówią, ale jak się cośś ma to się tego nie docenia. z resztą ja też nie doceniam tego co mam więc trafił swój na swego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Czyli gotujesz. Super. Ja widziałam tylko dwóch facetów w kuchni w swoim życiu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem nowa" i od razu temat rzeka na erotycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
U mnie pochmurno i praca do pozna. Xx Tak jest takie połączenie :Ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego weekendy wszystkim. ja lecę po zakupy, dziecko i do garów:) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×