Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneteek

Starające się o dzidziusia w 2015

Polecane posty

Gość migutka23
Mam taka nadzieje. Test zrobie jutro rano, juz postanowilam. Ten cykl wyjatkowo sie wydluzyl. Poprzednie trwaly: 28, 27, 32, 28, 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Też ujrzałam dwie kreseczki...mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migutka a spóźnial Ci się już okres tyle czasu?? mi się nigdy nr spóźnia zawsze jak w zegarku wiec jak był trzeci dzień spóźnienia czułam ze to ciaza;) myślę że będziesz miała te dwie kreseczki tego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Zaczęliśmy w listopadzie bodajże, ale to były takie luźne starania. Bez parcia na szkło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
W piątek byłam na wizycie u gina, ale widział tylko pęcherzyk ciążowy. Zarodka ani pecherzyka żółtkowego nie było...Stwierdził, ze na zarodek za wcześnie ale p. żółtkowy powinien już być....Na dodatek zauważył płyn w zatoce Douglasa. Podobno występuję on przy ciąży pozamamcicznej. Nie ukrywam, ze troche mnie zmartwił...czy któraś z Was kobietki słyszała o tym płynie? Wizyta dopiero 3 kwietnia. To będzie długi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Dodam, że OM miałam 21.02, a test robiłam 25 marca. Czy rzeczywiście pospieszyłam sie z wizytą u lekarza i że mogło jeszcze nie być widać ciałka żółtego? I ten cholerny płyn w zatoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migutka23
Dziękuję gośćMonika za wsparcie:) Odpowiadajac na Twoje pytanie - nie, nigdy tak dlugo okres mi sie nie spoznial, dlatego mam nadzieje ;) Martwie sie tylko tym, że brzucha w ogole "nie czuje", boje sie , ze nawet jesli jestem w ciazy to sie ona nie rozwija. Wiem, swiruje teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migutka mnie na początku też nie bolał za to teraz czuję go cały czas aż czasami myślę czy coś się nie dzieje... jutro rano zrób test i szybko się tu nam pochwal ja jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w czwartek będzie 3tydz od zapłodnienia Jutro idę do lekarza bo koncza mi się leki na podtrzymanie może zrobi mi usg i będę wiedziała czy się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćMonika to mi dziś mija 3 tydzień he :) jedziemy prawie na tym samym wózku ") i brzuch tez cały czas czuje i dziś mi ból głowy doskwiera :( a leków brać nie można ech i się mecze.ogólnie musze zacząć zmienić swój jadłospis a kompletnie nie wiem co jesc a czego unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteek jedz wszystko co ci smakuje, staraj się ograniczać tylko fast foody, eksperymentuj póki jeszcze możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie będę się starać jesc tak jak zwykle ale Będę bardziej uważać na to co jem i trochę będę musiała się przestawić bo lubiłam jesc kebaby cipsy itp.hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja już przestałam liczyć te cykle:) dużo ich było, i tak i siak, były ciąże biochemiczne, cuda wianki, stymulacje, inseminacje i nic. Ale spoko,mam jednego synusia,więc instynkt macierzyński mam zaspokojony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie jak juz masz dzieciątko :) ale rodzeństwo tez by mu się przydało tak więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
GośćMonika ja byłam w piatek na wizycie, to był 4 tydz i też nie było zarodka. Po prostu to jeszcze za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od ostatniej miesiączki 6tydz i 2dni.. bo tak to licza lekarze za tydzień kontrola dalej brać luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
OM miałam 21 lutego. Do kolejnej wizyty czekam jak na szpilkach po tym jak gin wykrył u mnie ten płyn w zatoce i że moze być to ciaza pozamaciczna. Dzisiaj byłam zrobić bete, kolejna zrobie w srode i wtedy sie okaze czy wszystko jest oki. Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. Z pierwsza ciaza nie było zadnych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od kiedy mam liczyć tygodnie ciązy bo już zglupialam hehe :) od dnia ostatniej miesiączki a nie od dnia zapłodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Ginekologicznie liczy się od dnia OM, ale tak naprawde zapłodnienie następuje w czasie owulacji wiec ciaza zawsze jest ok. 2 tyg. młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro tak to jestem w 5 tygodniu .ale głupie to jest bo przecież dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia to te dwa Tyg. Liczenia są zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
witam wszystkie forumowiczkiusmiech.gif kobietki, ktore oczekuja dziecka moze beda mogly mi w jakis sposob pomoc. Otoz ostatnia miesiaczke mialam 20.02 i wszystko przebiegalo normalnie jak podczas kazdych cykli, ktore wynosza 35 dni. W marcu 14 i w kazdy kolejny dzien odbywalam stosunki ze swoim partnerem po przerwie 2 miesiecznej. Dni plodne w marcu mialam na pewno gdy sie kochalam. Miesiaczka mi sie spoznia niestety wykonanie testu jest niemozliwe gdyz w kraju w ktorym mieszkam obecnie jest swieto i jutro tez co wiaze sie z zamknieciem wszystkiego:/. Ale do sedna od kilku dni zauwazylam u siebie sluz taki mleczno przezroczysty czasami ciagmacy sie a czasem wodnisty, brak bolow piersi ( (przed zawsze bolaly mnie piersi) jedynie plecy cholernie mnie pobolewaja. Z poczatku gdy dostalam ten sluz myslalam ze miesieczka przyjdzie drugiego dnia zawsze tak mam ze dzien przed okresem mam sluz podobny do plodnego ale tym razem nic. Sluz utrzymuje sie a okresu brak. Czy ktoras z Pan miala juz taki przypadek ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Nadia jak cały czas mam śluz taki mleczny i jest go dużo. Nie wiem czy to dobrze czy żle ale lekarz potwierdził ciaze wiec mam nadzieje ze dla ciebie to dobry znak :) Trzymam mocno kciuki za Twoja Fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, trzymam kciuki żeby do następnej kontroli wszystko się ułożyło!! x Nadia u mnie w pierwszej ciąży było bardzo dużo śluzu na początku ciąży. Trzymam kciuki!! x ja na razie robię testy owu. Dziś 13 dc i blada druga kreska. Więc myślę, że owulacja bedzie później niż mi się wydaje. x Dziewczynki, na razie liczcie ciąże od OM. z usg zawsze bedzie ok 2 tyg różnicy. Ja uważam że do lekarza najwcześniej ok 7 tyg od OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych objawów ciąży juz nawet brzuch przestałam czuc powiedziała położna ze to może być zły znak ale nie koniecznie bo każda ciaza jest inna. juz jie wiem co mam myslec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja nie wiem co Ci poradzić.. ja w 6t5d widziałam już serduszko... Betę robiłaś jak sie dowiedziałaś o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niby 6tydz 3dzin i nie ma zarodka. ustąpiły bóle które mogły oznaczać zagnieżdżane się. od trzech dni nic nie czuje.;( betę robiłam na początku dlatego lekarz stwierdził ciaze;( ale tak jak w każdej ciazy czułam intuicyjnie ze jest dobrze tak teraz nic nie czuje i to daje mi do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×