Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneteek

Starające się o dzidziusia w 2015

Polecane posty

Na Twoim miejscu zrobiłabym betę. Zobaczyłabyś ile urosła od ostatniego razu i czy jej liczba odpowiada tygodniowi ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Ja tez uważam ze beta to dobry pomysł. Bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem na forum po raz pierwszy,mam pytanie dwa razy robiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski,czy to napewno ciąża? Dodam jeszcze że okresu też nie mam. bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzczas89
Ja staram sie o dwie kreski juz od 2 cykli teraz jest trzeci testować bede 8 kwietnia. W marcu bylam u ginekologa i dowiedziałam sie iz mam tylozgiecie macicy i tylko odpowiednie pozycje pozwola na zajscie w ciaze. Wszystko sie okaże. Przez pierwsze dwa cykle okropnie sie stresowalam a teraz jestem juz spokojna bo mam nadzieję ze sie uda w przeciągu 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Paulina, mnie tez się wydaję, ze to na pewno ciaża. Chyba ze przyjmowałaś jakies leki, które mogły mieć wpływ na fałszywy wynik. Najlepiej bedzie jak zrobisz bete. Bedziesz miała pewnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak1507
witajcie,mam nadzieje ze jeszcze ktos tu zaglada:/ i przyjmiecie mnie tutaj.jutro mam testowac niby wszystko wskazuje ze bedzie dobrze ale po tylu nieudanych probach i chorobskach ktore sie po drodze przyplataly watpie, jakos wiare juz stracilam:/ dzisiaj podczas badania szyjki na palcu zostal mi sluz z niteczkami krwi wiec pewnie to @ ktora powinna byc najpozniej jutro... moje cykle 28-30 dni jest to moj 8cs taki z maksymalna napinka a 12 ogolnie. mam juz prawie 4letnie krolewne i walcze o rodzenstwo dla niej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość jest na ovufriend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki:)muszę sie Was poradzić...ogólnie zrobię pewnie z siebie forumowego głupka ale co tam:)Zaczne od tego ze narazie nie staramy sie z mężem o dzidziusia mowie narazie bo ze wzgedu na sprawy prywatne przenieslismy starania na grudzien ale ogólnie tez nie zabezpieczamy sie (metoda przerywana)wiec ja tego absolutnie nie traktuje jak metodę antykoncepcyjna.Ogólnie gdyby dzidzia sie trafiła teraz na prewno bym z tego powodu nie płakała:)wiec tak ,,przytulalismy sie z mezem " jakoś kolo dni płodnych nie jestem tak na 100% pewna ale było to około tydzień temu a za tydzień wypada mi miesiączką wiec cos kolo tego,oczywiście maz kolokwialnie mówiąc nie skończył w środku...zdaje sobie oczywiście sprawę z tego ze do ewentualnej ciąży mogło dojść i moje pytanie brzmi do dziewczyn które maja za sobą te pierwsze tygodnie??czy jest możliwe odczuwanie jakich kolwiek oznakow ciazy powiedzmy tyezien \pltora po stosunku???pytam ponieważ wczoraj zrobulam sobie jajecznica która uwielbiam i jak jej spróbowałam myslalam ze zwymiotuje...do tego dziś jak gotowalam obiad strasznie zakul mnie dol brzucha do tego stopnia ze szybko musialam lecieć na kibelek...bol był bardzo podobny do tego jaki mam podczas miesiączki ogólnie jakby nie patrzeć zbliża mi sie miesiączką ale nigdy nie odczuwalam żadnych objawowo na tydzień przed.Pytam o rady i doświadczenie ponieważ prowadzenia bardzo aktywny tryb życia,dużo cwicze podnosze ciezary itp i do tego w pracy tez sie nie oszczedzam i gdyby przez to cos sie stało chyba bym sobie nie wybaczyła a z drugiej strony nie chce panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×